Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

nem tudom eldönteni, hogy mi a nevetségesebb ebben a játékban : a nyilvánmvaló svéd bias (ezekhgez képest az F4 trop és a A5U12, csak egal) ; vagy pedig az Ouragan - Baouragan fájdalmasan gyötrelmes szereplése? 
És nem csak a 33%-os győzelmi arányra gondolok, hanem arra is, hogy 21 csatából sikerült mindkettőnek 23-szpor meghalni ( :D ) de az Ouragannak pl sikerült mindössze 6 légi kill és 4 földi? 

810accfe5e5701d4e2110ed9114235a1.jpg

medal medal

ismét összejött a 10 loss zsinórban : 
bd040d16546ee05d45d73c85744de3f1.jpg

.. és amikor a játék ezen a ponton nem engedett tovább : A gomb megnyomható volt, de nem történt semmi. csak az ALT+F4 segítgett a játékon... remek alkalom volt arra h mára el is felejtsem : 
b93a123de77c2e781345233df462da66.jpg

medal medal

Csak a szokásos, vesztésre állás mindig, főleg ha van booster is : 

Spoiler

5e3d32b49fd05b30b299cb4d486f7caa.jpg

efdafbc149490591f03280d5bdfce130.jpg

Akkor ma sem nyertünk, újabb 5 loss zsinórban, most nem várjuk meg a 10-et mint tegnap este : 
7f9812bb31f9af70b54291cbc7c31813.jpg

Edited by Lord_KROK
medal medal

Üdv.

nem tudja valaki hogy van e rendes rundó a hajós ágon vagy az eleje tényleg ennyire tré??? Vagy az egész ennyire rossz?

engem idáig csak egylövéssel lőttek ki pedig totál az elején vagyok a német ágnak!! (3 hajót sikerült kifejlesztenem)

Vagy felejtős az egész???

a földi részt unom, mert ezek a városi pályák nem tankoknak valók.... egyes szinten okésak amúgy meg hagyjuk már kategória. Én, ha azokat dobja be egyből ki is lépek!

kis kieg: a gaijinnál is tudják hogy már 64 bitesek a gépek meg az op rendszerek, és az egymagos pc-k már rég be lettek zúzva??

illetve hogy nem 33k--s modemmel csatlakozunk az internethez?

belefeccöltem egy vagyont az asztali gépembe (más ennyiből használt autót vesz) amivel már edzeni is lehet mert 40 kiló a gép házastul és össze vissza szaggat az egész. (de csak ez a játék)

Ha meg nem tudnak semmit sem tenni a csalók ellen akkor meg csináljanak egy csalók részére játékot ahol a sok K-s osztályú tudna keménykedni.

A mai napi poén az az hogyha 354 ponthoz hozzáadunk 30at akkor 324et kapunk. :-DDDD

Edited by Yserman
medal

22 hours ago, Yserman said:

Üdv.

nem tudja valaki hogy van e rendes rundó a hajós ágon vagy az eleje tényleg ennyire tré??? Vagy az egész ennyire rossz?

engem idáig csak egylövéssel lőttek ki pedig totál az elején vagyok a német ágnak!! (3 hajót sikerült kifejlesztenem)

Vagy felejtős az egész???

a földi részt unom, mert ezek a városi pályák nem tankoknak valók.... egyes szinten okésak amúgy meg hagyjuk már kategória. Én, ha azokat dobja be egyből ki is lépek!

nekem is kb mindig ez volt ... ELéggé hamar kiábrándultam a hajós részből, pedig nagyon akartam szeretni ... 

medal medal

Esküszöm ebben a játékban nagy tierben ( jet realisztikus meccs ) már nem is számít semmi ami képességet igényelne, csak a retaldált rakéta spemmelés megy... Amcsi B 57 A-val bejövök bombázni, hogy kis pénzt farmoljak, persze, hogy 3 meccsből 3x feldob és a prémium rakétás majmok leszednek egyből. Mert olyan jó ötlet, hogy minden kezdő félkegyelmű bevásárolhatja magát top tierbe és spammelheti a rakétákat, te meg csinálhatsz bármit, úgy is leszednek...:facepalm:

medal medal medal medal

23 hours ago, IIPzgreen said:

Esküszöm ebben a játékban nagy tierben ( jet realisztikus meccs ) már nem is számít semmi ami képességet igényelne, csak a retaldált rakéta spemmelés megy... Amcsi B 57 A-val bejövök bombázni, hogy kis pénzt farmoljak, persze, hogy 3 meccsből 3x feldob és a prémium rakétás majmok leszednek egyből. Mert olyan jó ötlet, hogy minden kezdő félkegyelmű bevásárolhatja magát top tierbe és spammelheti a rakétákat, te meg csinálhatsz bármit, úgy is leszednek...:facepalm:

Mindez azért, hogy költsél te is a játékra  .... 

De ettől ez még egy elb*szott tendencia :( 

medal medal

Üdv.

Itt nem azzal van a gond hogy vásárolsz és ahhoz jön a többi juttatás.. hanem azzal hogy miért nincs olyan részleg ahol csak prémiummal rendelkezők mehetnek és ezek nem is mehetnek azok közé akik nem vásárolgatnak.

Én speciel jókat nevetek azokon amikor a féleszű pont a fontos modulokra rak olyan matricát ami az űrből is látszik...

Sajnos ott tartunk, hogy az emberek egy jelentős része kb egy agyhalott szintjén van. Elvben van valami a koponyájában de semmire sem használja.

minél alacsonyabb az értelmi szint annál alacsonyabb a játék élvezeti szintje is, mivel az IQ light nem fogja számonkérni azt, hogy én adtam nektek pénzt de nem kaptam semmit cserébe (mert egyre szarabb a játék), vissza fogjátok e adni a pénzem.

Jelenleg 38000 játékosra ír nekem a rendszer 3756 csatát. :-D  na akkor ez hogy is van???

2 percel ezelőtt meg a 175 mm-es lövegpajzsot lőtte keresztül egy 92mm-es átütéssel rendelkező.... 

medal

8 hours ago, Yserman said:

Itt nem azzal van a gond hogy vásárolsz és ahhoz jön a többi juttatás.. hanem azzal hogy miért nincs olyan részleg ahol csak prémiummal rendelkezők mehetnek és ezek nem is mehetnek azok közé akik nem vásárolgatnak.

Azért nincsenek elkülönítve, mert akkor vásárlás után egyenlő esélye lenne mindenkivel szemben ugyanúgy mint vásárlás előtt, nem pedig a "pownolás" menne. És ugye ha nem a "pownolás" megy, akkor minek vásárolni? 

medal medal

Micsoda remek hír, felemelték a HE177-et 6.0-ába... :angry:

3e566242a87a0ffd22e48b9157c5d500.jpg

mostmár akkor lehet nonstop majd keresztekel meg egyéb JETekkel összerakva játszani. Úgyhogy akkor remélem, hogy mostantól nehezebb is lesz lelőni.

medal medal

On 07/05/2020 at 20:31, candras said:

Miért érzem úgy, egy bizonyos mennyiségű  megszerzett ezüst után, hogy már költenem kellene belőle. Sokat ! Legalábbis  ez jön le a történésekből. A Tigris II - höz mérten jelentéktelen harci egységek semmisítenek meg sorozatban. Most eddig jó voltam / szerencsém volt /  vagy mi a picsa van ? Gondolom lépjek már feljebb, vagy vásároljak ezüstöt, ez az elvárás. Vannak valakinek hasonló érzései ? 

candras

Hát az a helyzet, hogy nagyon nagyon hosszú idő visszatértem, hogy csatázzak talán mostmár jókat. Az első pár napban rázódtam vissza, egyre jobbakat mentem, most először vettem golden eagle-t ennek a hatására, abból vettem ezüstöt, megvettem a tiger II h-t. Azóta egyetlen meccset kivéve, RB-zek, egyetlen ground killem volt az összes csatában. Mindig, mindegyikben. Esetleg mellé aa-val még egy légi kill vagy assist. Kurvára élvezetes egy héten vagyok túl, ha nekiállok játszani majd a hétvégén, akkor szerintem egy nap alatt felezni fogom a silver mennyiségét. Ordenáré módon fogy, persze közben fejlesztek. Az is viszi, de a meccsek jóval többet. Olyan minuszokat megyek, csak most prsze van ezüst, hogy ihajj. Tegyük fel, hogy rohadt nagy nob vagyok. Tegyük fel, hogy azért emelett x száz vagy ezer vagy a faszom tudja mennyi csata után van némi alapvető érzékem. Szóval valahogy mégis úgy jön ki az etető hét után, amikor ugyanaz nem volt baj ami most baj, hogy ha jobbra nézek balról jönnek, ha ugyanott ugyanakkor balra néznék, jobbról jönnének. Ha ketten megyünk át mondjuk egy utca előtt, mindegy, hogy egyforma járművel, vagy különbözővel, mindegy hogy én vagyok elöl, vagy hátul, engem lőnek ki. És ki is lőnek. Na bumm, mondhatnám. Következő csata, megyünk széthúzódva kissé nyolcan, tiger II h, engem basznak ki bombával. Szóval hirtelen minden elbaszottá vált. Nyomhatom ész nélkül, vagy megpróbálhatok nagyon taktikázni, vagy óvatoskodhaton mintha tojásokon mennék, pontosan ugyanaz az eredmény. Ha bemegyek egy csatába és már tele a tököm és beállok egy általában forgalmas pontot td-zni, hogy akkor legalább ne fussak tátott szájjal bele, akkor egy egész meccsen keresztül a kutya nem jár arra. Ha fogok egy romot, esetleg leppattanózok valakin és visszahúzódik, ha őt figyelem csak kilőnek a picsába, ha nem, akkor mindig pont akkor slisszolnak el amikor kicsit máshová názek egy pillanatra. Szóval azért alja dolog, hogy hiába játszanék az élvezetért, egyszerűen nem megy. A tankom hirtelen akkorát fordul ha célra kéne, hogy egy fél évszázad amíg visszakorrigálom, kiszednek, sebaj. Ha bekeríteni próbálok, pont legalább a kilövés előtt engem lőnek ki bekerítve, sebaj. Lehet nyomni a béna vagyok szöveget, de az a helyzet, hogy eléggé önelemő vagyok. Tegyük fel hogy százból akár ötvenszer én hibázok, tegyük fel, hogy láncban egymás után ugyanazokat ugyanúgy hibázom anélkül hogy képes lennék okulni a saját megfigyeléseimből és tapasztalataimból, meg a másokéból. Mi a faszom van a másik negyven játékkal ami kalap szar a tíz elviselhető mellett? Mostanság van egy pont ahol inkább robbantom a járműveimet, mert nem akarom ezredjére ugyanazt a szánalmas mocskot beszívni. Csak egy modul sérül? Dehogy, százból százszor, kiságyútól a halálcsillagig ha valami megsimít, torony fekete, lövegcső piros, aztán kezdhetjük a szenvedést. Egy perc elmegy a szereléssel ha nem szednek ki. Megjavítom, elindulok, megtehetek két kibaszott kört a pályán ellenséggel való kontakt nélkül, hiába megyek a térképet nézve, mert ha valakit becélzok, kilövik pont előttem, ha pedig nincs társ aki kiszedheti így, akkor kilőnek mielőtt kilőném. Szóval eljátszom a silvert, aztán vagy két évre megint offolom mert az idegrendszerem nem lesz a jutalmuk. Csak az értelmét látnám ennek. Mármint a szopatásnak. Miért jó ez? Jöhet a nob vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az. Nem leszek rosszabb a jó köreimhez képest, hiszen ha fáradt vagyok, azt tudom és abbahagyom, ha ideges vagyok, ugynígy. Csak jöbn ugyanaz a fos séma újra meg újra. Szóval hiába lenne ez egy állat játék, megkúrhatja a brigád, mert így csak egy szar. Már a no-ob-ot sem szabad leírni? :D

Edited by AAAARRRGGGHHHH

31 minutes ago, AAAARRRGGGHHHH said:

Hát az a helyzet, hogy nagyon nagyon hosszú idő visszatértem, hogy csatázzak talán mostmár jókat. Az első pár napban rázódtam vissza, egyre jobbakat mentem, most először vettem golden eagle-t ennek a hatására, abból vettem ezüstöt, megvettem a tiger II h-t. Azóta egyetlen meccset kivéve, RB-zek, egyetlen ground killem volt az összes csatában. Mindig, mindegyikben. Esetleg mellé aa-val még egy légi kill vagy assist. Kurvára élvezetes egy héten vagyok túl, ha nekiállok játszani majd a hétvégén, akkor szerintem egy nap alatt felezni fogom a silver mennyiségét. Ordenáré módon fogy, persze közben fejlesztek. Az is viszi, de a meccsek jóval többet. Olyan minuszokat megyek, csak most prsze van ezüst, hogy ihajj. Tegyük fel, hogy rohadt nagy nob vagyok. Tegyük fel, hogy azért emelett x száz vagy ezer vagy a faszom tudja mennyi csata után van némi alapvető érzékem. Szóval valahogy mégis úgy jön ki az etető hét után, amikor ugyanaz nem volt baj ami most baj, hogy ha jobbra nézek balról jönnek, ha ugyanott ugyanakkor balra néznék, jobbról jönnének. Ha ketten megyünk át mondjuk egy utca előtt, mindegy, hogy egyforma járművel, vagy különbözővel, mindegy hogy én vagyok elöl, vagy hátul, engem lőnek ki. És ki is lőnek. Na bumm, mondhatnám. Következő csata, megyünk széthúzódva kissé nyolcan, tiger II h, engem basznak ki bombával. Szóval hirtelen minden elbaszottá vált. Nyomhatom ész nélkül, vagy megpróbálhatok nagyon taktikázni, vagy óvatoskodhaton mintha tojásokon mennék, pontosan ugyanaz az eredmény. Ha bemegyek egy csatába és már tele a tököm és beállok egy általában forgalmas pontot td-zni, hogy akkor legalább ne fussak tátott szájjal bele, akkor egy egész meccsen keresztül a kutya nem jár arra. Ha fogok egy romot, esetleg leppattanózok valakin és visszahúzódik, ha őt figyelem csak kilőnek a picsába, ha nem, akkor mindig pont akkor slisszolnak el amikor kicsit máshová názek egy pillanatra. Szóval azért alja dolog, hogy hiába játszanék az élvezetért, egyszerűen nem megy. A tankom hirtelen akkorát fordul ha célra kéne, hogy egy fél évszázad amíg visszakorrigálom, kiszednek, sebaj. Ha bekeríteni próbálok, pont legalább a kilövés előtt engem lőnek ki bekerítve, sebaj. Lehet nyomni a béna vagyok szöveget, de az a helyzet, hogy eléggé önelemő vagyok. Tegyük fel hogy százból akár ötvenszer én hibázok, tegyük fel, hogy láncban egymás után ugyanazokat ugyanúgy hibázom anélkül hogy képes lennék okulni a saját megfigyeléseimből és tapasztalataimból, meg a másokéból. Mi a faszom van a másik negyven játékkal ami kalap szar a tíz elviselhető mellett? Mostanság van egy pont ahol inkább robbantom a járműveimet, mert nem akarom ezredjére ugyanazt a szánalmas mocskot beszívni. Csak egy modul sérül? Dehogy, százból százszor, kiságyútól a halálcsillagig ha valami megsimít, torony fekete, lövegcső piros, aztán kezdhetjük a szenvedést. Egy perc elmegy a szereléssel ha nem szednek ki. Megjavítom, elindulok, megtehetek két kibaszott kört a pályán ellenséggel való kontakt nélkül, hiába megyek a térképet nézve, mert ha valakit becélzok, kilövik pont előttem, ha pedig nincs társ aki kiszedheti így, akkor kilőnek mielőtt kilőném. Szóval eljátszom a silvert, aztán vagy két évre megint offolom mert az idegrendszerem nem lesz a jutalmuk. Csak az értelmét látnám ennek. Mármint a szopatásnak. Miért jó ez? Jöhet a nob vagyok, de tudom, hogy nem vagyok az. Nem leszek rosszabb a jó köreimhez képest, hiszen ha fáradt vagyok, azt tudom és abbahagyom, ha ideges vagyok, ugynígy. Csak jöbn ugyanaz a fos séma újra meg újra. Szóval hiába lenne ez egy állat játék, megkúrhatja a brigád, mert így csak egy szar. Már a no-ob-ot sem szabad leírni? :D

Továbbá az a rossz a fórumban, hogy eltudom képzelni, hogy ezt tagoltad, mégis egy wall-of-textként jelenik meg, amit sokkal nehezebb elolvasni. 

Am azért van így, hogy vegyél GE-ből silvert. Nekem anno 2M-ről sikerült 4.0-ás gépekkel lemennem 100K alá... 

medal medal

Érdekes "svéd" fa, engem az amerikai 3.7-re emlékeztet :D
6fcd58f70c964a704a574b47e2b058b1.jpg

és tovább viszi, már 1.3 a BR, de még mindig 3.7-es amcsi :
2c3a5238869c9b923ce837a1ca1fb2c8.jpg

... és akkor egy 3.7-es gép, 2.0? :D
a1f9c9445d735b52ef9046e23f0b2817.jpg

Edited by Lord_KROK
medal medal

Mentem három kört most, köszönöm, elég is mára. Azthiszem elmondhatjuk, hogy a készítői a sok év alatt megfeszített munkával tönkrevágták ezt a játékot. Sajnálom, hogy vettem aranyat abból meg silvert, mert addig nem törlöm le amíg le nem küldöm ami van, aztán viszont egyből uninstall, fiók törlése lesz. 

Ismerős érzés. Ez ilyen hullámokban előforduló jelenség.
Ha ezüstöt, vagy jármű slot-ot akar valaki farmolni, azt Arcade-ban érdemes, ha meg új járművet, akkor azt Realistic-ben, de mindenképp hatékonynak kell lenni a csatákban.

A városi pályák erőltetését én se vágom (a svéd város nincs is a banol-ható mapok között, ha már annyi melót beleöltek , pedig az egyik legbénább mind hangulatra, mind pálya dizájnra).
Azok a városi/falusi pályák ahol vannak nagyobb belátható terepek, félig le van rombolva (háborús hangulat), és vertikálisan tele van árkokkal dombokkal, azokkal még elvagyok, de

a tisztán sík terepen, szerencsejátékos, kockafolyosós, zéró taktikás pályáknál, én is instant nyomnám a kilépést.

Én egy ideje Arcade-ot tolok, mert gyorsabb, és mivel egyedül, nem haverokkal tolom, megmarad legálabb az esély, hogy a társak felspotolják az ellenfeleket, amit realistic-ben a kötelékben levők szoktak (arról nem beszélve ha egyikük kiesik, akkor simán kuksizik a másiknak - több szem, több csipa).

Ami viszont feltűnt AB-ben - nem tudom, hogy a legutóbbi patch óta ilyen e - de mintha bugos lenne a detection rendszer. Sokszor olyat nem spotol fel, amit kéne. Az RNG-ről meg sokat óbégattam, mekkora elcseszett koncepció (rengeteg probléma alapja) és időnként annyira felkúr, hogy az váltja ki a kilépést.

Nálam full grafikán megy stabilan magas fps-sel. (I7-es és NVidia2080).
Ha AMD-d, vagy ATI-d van, sajnos ott lehetnek problémák, mert a játékfejlesztők (PC) első körben mindig Intel NVidia kombóra optimalizálnak, és másodlagosan az AMD ATI tesókra. Az egyik probléma pl. az ATI driverek túl gyakor patch-elései, amit macera lekövetni egy fejlesztőnek.

Más
Én ezektől kapok agyzsibbadást, mikor megy a darálás és kikapunk. (Ez ráadásul gyakori jelenség...wtf)

image.thumb.png.7dcb54ad39a53bd712b0645d

medal

Na jó, "mára ennyit a tizes listáról" a war thunderről, nincs itt mit fejlődni, pláne boosterrel : 
a8a2b1e0fa015b24ff9c8a904319c61b.jpg

(amúgy nem tudom mit is nézek, mikor már Igla is felhagyott vele meg Tbor is ... )

medal medal

Tegnap egy régi cimborámmal mentünk GroundF szimulátort.
Éééég éés föld! Nem röpködnek ezerrel a bombázók, nincs scout spot se, és csak a skill, meg az izgalom,

hogy a bokorral kitömött jószág az baráti vagy ellenség :D
Jó sok pontot is ad mindenre. Na igen, ha van cimbora, úgy már lehet jól csapatni és akkor csakis szimben - az RB-nél is mérföldekkel jobb élmény.

medal

On 27/07/2020 at 18:20, Ne_tudd_ki said:

Tegnap egy régi cimborámmal mentünk GroundF szimulátort.
Éééég éés föld! Nem röpködnek ezerrel a bombázók, nincs scout spot se, és csak a skill, meg az izgalom,

hogy a bokorral kitömött jószág az baráti vagy ellenség :D
Jó sok pontot is ad mindenre. Na igen, ha van cimbora, úgy már lehet jól csapatni és akkor csakis szimben - az RB-nél is mérföldekkel jobb élmény.

Szimen engem mindig hátulról lőttek ki... Szerintem nem kell több részletet hozzáfűznöm a "csapatmunkához". :facepalm:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A legutóbbi hang patch csak nálam lett szar? Minden magas frekvenciában zizeg és a srapnelek, meg elhasító lövedékek hangja túl hagosak, mindent elnyomnak (ráadásul sok ilyen hang alapból szarul is hangzik). Eltűntek a mély ágyú meg robbanás hangok. Minden olyan sistergős lett.

medal

2 hours ago, Ne_tudd_ki said:

A legutóbbi hang patch csak nálam lett szar? Minden magas frekvenciában zizeg és a srapnelek, meg elhasító lövedékek hangja túl hagosak, mindent elnyomnak (ráadásul sok ilyen hang alapból szarul is hangzik). Eltűntek a mély ágyú meg robbanás hangok. Minden olyan sistergős lett.

Nem , borzalmas lett . Megint hozzá nyúltak és megint még rosszabb lettek a "hangjaik". Jöjjön vissza az eredeti hang gárda aki még hangokat csináltak nem minden nemzet minden kalibere egy puffanás és találd ki , ki lő rád honnan mivel . Ez a mostani vackuk is borzasztó lett...... :zlo:.

medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.