Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

12 hours ago, IGLA_HUN said:

Éppenséggel szerintem ez a hiba. Nekiláthattál volna korábban is, és meglett volna.

Szóval az én hibám? 

És ha hamarabb nem volt időm? 

1 óra alatt nehogy már ne jöjjön össze 36 kill. Egyábként össze is jött volna, még azzal együtt is, hogy a játék alig adott kill-t, ha ugye nincs a végén az, hogy nem talál játékot.

medal medal

19 hours ago, Lord_KROK said:

Szóval az én hibám? 

És ha hamarabb nem volt időm? 

1 óra alatt nehogy már ne jöjjön össze 36 kill. Egyábként össze is jött volna, még azzal együtt is, hogy a játék alig adott kill-t, ha ugye nincs a végén az, hogy nem talál játékot.

Ne már ------, hogy nem volt 2-3 órád a feladatra. Nincs időhöz kötött melód vagy suli számodra, de még ha lenne is, akkor is megüthető lenne. Ha én 12h meló mellett le bírtam hozni, akkor a "nem volt időm" az csak olcsó kifogás.

Pedig bőven megesik, hogy egy óra alatt nem jön össze. Tapasztaltam.

Edited by Gelesztaa

Gelesztaa (Posted )

kicsit finomabban :)
medal

Miért érzem úgy, egy bizonyos mennyiségű  megszerzett ezüst után, hogy már költenem kellene belőle. Sokat ! Legalábbis  ez jön le a történésekből. A Tigris II - höz mérten jelentéktelen harci egységek semmisítenek meg sorozatban. Most eddig jó voltam / szerencsém volt /  vagy mi a picsa van ? Gondolom lépjek már feljebb, vagy vásároljak ezüstöt, ez az elvárás. Vannak valakinek hasonló érzései ? 

candras

medal medal

Nincs,szerintem. Ez az a játék mely kegyetlenül bünteti a hibákat. Ha kilőnek, lelőnek az az én hibám, rosszul helyezkedtem, rosszul céloztam, vagy csak rosszul mértem fel az erőviszonyokat. Az a baj, hogy ez igen sokszor előfordul, főleg, ha fáradt vagyok és nem tudok koncentrálni.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Most kegyetlenül felkúrt a fos-hulladék matchmaker-ük! :zlo:
Folyamatos uptier-be rak fél stock tankokkal és 5 perc alatt a csapat fele sehol....ZERO esély - konstans.....

Két opció van. Vagy bemegyek és gyorsan leöletem magam 5x6x és akkor talán ledob értelmes ellenfelek közé (egy rövid időre), vagy hagyom a francba és maradok a II. vh.-nál.

A balance fogalma itt nem létezik.... a folyamatos steamroll bizonyítja....

Az is milyen, hogy postwar tankok ellen hőlátós tankok, vagy helikopterek  :016:

Mikor az ember a szabad idejében szórakozni akar és nem folyamatos szopórollert játszani. Arra keressenek más balekot.

medal

KROK ez hogy az istenbe?

Más, egy újabb élmény:

Nálam most egy olyat produkált a csodás RNG-jük, hogy a tengerparti homokról lőtt rám a csóka, miközben én fent a város kőfalánál tolattam T-34-gyel (most azt hagyjuk, hogy a kliensem a szerver szerint késve adta át neki, hogy már jóval hátrább voltam, mert onnan nézve képtelenség volt, hogy eltaláljon), és a ferde tornyot súrolóra kapta el, és nem lepattant abból a lehetetlen szögből, hanem befordította a kód a toronyba :D . Szóval nem csak arról van szó, hogy nem megy be ahol be kéne, hanem ott is bemehet ahol mission impossible kéne, hogy legyen.................................

medal

Gondoltam naivan kipróbálom ezt a naval battle izét. A teszthajózáson elvérzett a kontroll. Gun nézetből nem hajlandó visszamenni külső nézetbe.
Akkor ennyit erről.

medal

8 hours ago, Ne_tudd_ki said:

Gondoltam naivan kipróbálom ezt a naval battle izét. A teszthajózáson elvérzett a kontroll. Gun nézetből nem hajlandó visszamenni külső nézetbe.
Akkor ennyit erről.

Ilyen hibával nem találkoztam. Ettől függetlenül nekem sem jött be a hajózás. 

Maradok a repülésnél, nekem ez egy repülős játék :)

medal medal

A ME163-nál egyébként egy ideje magabiztosan lebeg két kerék a repülő teste alatt : 
3fcf8694c141c6363cfa6f0c555a019f.jpg

Igaz, hogy ez a tipus felszálláskor ledobja, és régen jó volt, de egy ideje már nem az. :( Futónyitásnál ez tovább távolodik a törzstől :D
94af0bb96d5d4681382acce97e190aa3.jpg

• Haha 1
medal medal

Ha én viszem a KV-1 et, akkor boldog boldogtalan belövi a tornyot vagy a forgót elsőre, ha én nézek vele szemben, esélyem sincs 10 esetből 9x, hogy ott is bevigyem ahol be kéne tudnom..... édes istenem, annyira megnézném a kódját a hit kezelő részének.....

medal

Na a következő eset igencsak durva volt : 
head-on-headbe megyek egy ellenséges géppel. lövünk egymásra, ő nem sebzett meg engem, én találatok kapok. Frontálisan összerohantunk és a következő történt : 
- Én nem kaptam semmire semmi. 
- a gép amivel összerohantam kill-t kapott rám
- a gépre amivel összerohantam kill-t kapott egy harmadik független résztvevő...

Ez a mindenki jól járt csak én nagyon rosszul. És ennek a logikáját nem látom. 

Mint ahogy azt sem, ha 10 esetből 9× összerohanok egy ellenséges géppel ő kap rám kill-t én meg semmit. Ezt a rendszert amúgy így elég szarnak látom, akik összeRAMolnak szemből, vagy ne kapjon killt egyik se a másikra vagy mindkettő kapjon...
medal medal

amikor már 3 percnél látni, hogy veszítünk ... immár 6ik alkalommal : (game sense)
d1fee405a495fcc4632a0c86d4de8614.jpg

még meccs előtt amikor optimista voltam, látva a mai termést xD 
59837a0fd551aaf69e86365fc08a6dc2.jpg

Edited by Lord_KROK
medal medal

Na, csak összejött a 10 loss zsinórban :D Ma csak 100%ban lossos meccseket mentem, tök mindegy, hogy egyedül vagy squadban, arcade vagy RB... 
Érdekesség, hogy kivételesen nem a mezőny elején végeztem, hanem presettől függetlenül a hátsó felében a mezőnynek. Ejnye, de elfelejtettem játszani hirtelen :( sebaj, akkor most szünet következik, mert nem szeretném véletlenül sem azt üzenni a rendszernek, hogy 10 loss rendben van... Szarul jön ki h pont a prémem alatt, de ez van ... 

ae240a08a2f5c5858f9d1a2c8f7b809f.jpg

11d89c8b1f805f485a7da7473dc24970.jpg

Ezt a szünetet csak akkor töröm meg, - ha valamilyen értehetetlen okból -  hirtelen nagy kedvem támadna játszani a játékkal, de egyébként szerintem egy pár napig még a belépéseket sem nagyon kéne erőltetnem... 

medal medal

Üdv.

Azontúl, hogy a játék tele lett csalóval, és játszhatatlan lett az egész, szerintem jó a játék.... csak ott kezdődnek a problémák, hogy lehetetlen elindítani egy csatát, és már éjjel 30000 játékosnál is laggol...

Valamelyik nap gondolt egyet a játék és a rendszer szerint saját magam bombáztam le.... :-DDD

Még jó hogy ingyenes....

különben nekem bejön az hogy úgy ég ki a tank, hogy nem is enged tüzet oltani, vagy épp ki tudok lőni egy két ellenfelet, pont amiatt mert bár már rég kilőttek de a rendszer még nem regisztrálta :-DDDD

Szarul jött ki, hogy pont a prémiumod alatt van ez??? hehehe ;-D vajon miért is pont a prémium alatt van ez???? :-DDD

nekem pont elég az a pénz amit a játék alatt áramra kifizetek, de erre a bughalomra pár éve egyetlen petákot sem adok!!! 

medal

MA PEDIG: az ellen bejön simán a bázisra, én pedig nem mehetek be / jó tudom bemehetek x idő alatt ki kell jönni ha nem akarok megdögleni /  de ebben az esetben nem tud 20 mp. alatt bejönni és kimenni ! Ez akkor csak egyirányú ?

medal medal

HIHIHIHi :-DDDD

candras egyetlen dolgod van. Vegyél prémiumot és költsd a pénzed olyan dologra ahol a fejlesztőknek kellene fizetni amiatt hogy még játszol vele (ez főleg az utolsó pár hónapra értendő!!!)

Majd ha mégjobban nyitott szemmel játszol észre fogod venni hogy rengeteg "játékos"-ra a szabályok bizony nem érvényesek :-DDDD

azok akik vissza"fejlesztik" ezt a játékot annyit képtelenek évek óta megoldani, hogy a két csapat összes játékosa egyszerre induljon!!! :-DDD

• Upvote 1
medal

6 hours ago, Yserman said:

Majd ha mégjobban nyitott szemmel játszol észre fogod venni hogy rengeteg "játékos"-ra a szabályok bizony nem érvényesek :-DDDD

Ezt már én is észrevettem, hogy valahogy nem minden játékosra ugyanaz a szabályzat vonatkozik

medal medal

Szerintem még mindig én vagyok a hülye legtöbbször, ha kilőnek, lelőnek. Nálam a kumulatív és a HESH gránát sebzése szokta kiverni a biztosítékot homogén páncél esetén. Egy több ezerfokos fémsugár, hogyan tud ilyen kis sebzéseket okozni, vagy a 4-5 kilogramm robbanóanyag tartalmú HESH, mely felkenődik a páncélra és a robbanás belül fémszilánkokat választ le, ezeknek a gyenge hatásfokát nem értem a nem összetett páncélok esetén.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 hours ago, cnrhs3 said:

Szerintem még mindig én vagyok a hülye legtöbbször, ha kilőnek, lelőnek. Nálam a kumulatív és a HESH gránát sebzése szokta kiverni a biztosítékot homogén páncél esetén. Egy több ezerfokos fémsugár, hogyan tud ilyen kis sebzéseket okozni, vagy a 4-5 kilogramm robbanóanyag tartalmú HESH, mely felkenődik a páncélra és a robbanás belül fémszilánkokat választ le, ezeknek a gyenge hatásfokát nem értem a nem összetett páncélok esetén.

Pont ezért nem használok olyan gránátot, ami HE-vel kezdődik. Mindegyik qrva nagyot szól, ha fűhöz ér, de ha fémhez...pukk és kész. Én magam nagyobbat robbantok bableves nélkül is. :facepalm:

• Haha 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.