Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

8 hours ago, Blackbird1 said:

Ez vicc 50% loss..meg high ping...Non stop

De örülj neki, hogy Kék Medve elvtárs enged játszani!

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 03/04/2020 at 20:22, Blackbird1 said:

Ez vicc 50% loss..meg high ping...Non stop

Most a héten éltem meg azt, amit KROK szokott, folyamatos szopóroller a csapattal. :D Tök mindegy mit csinálok.
Az első meccsen hent, aztán vége, az RNG rommá szopatott.
Aztán ma a hab a tortán a teleportálós lag, de legjobb az volt, mikor a 90% a csapatnak a pályabetöltésnél várakozott, és mire berakott minket, volt aki már a zónát foglalta, vagy az ellen már nem volt messze a spawn-t elhagyó helytől, hogy belőhesse a kimenőket  :D 
Limitált a szerverszám ez az oka. Arra volt optimálva, ahányan eltartják őket, meg a szervereket. A "kétségbeesett" kérdőívük meg egyértelmű, hogy a playerbase növekedésével nem oldódott meg a pénz befizetések csökkenő tendenciája. Valószínűleg a jelenlegi market filozófia, game-mechanika és a stagnáló/csökkenő fizetési kedv között szoros összefüggés van.

Edited by Ne_tudd_ki

Na, azt hiszem, hogy nekem világosabban be sem bizonyíthatta volna a rendszer, hogy bele van nyúlva a gamekbe, mint most : 
Tegnap este német 5.7-el folyton nyertem az első helyen, már kajak azt hittem h tényleg tudok játszani meg a jó preset az oka.  Ma ez folytatódott szintén. Aztán jött Tbor, lementünk ruszki 2.0-ába. Három meccs egymás után, amikor úhgy 3-4ik helyen voltam. Mondtam neki h menjünk vissza 5.7-re mert ez így BAD. 
Visszamentünk 5.7-re és zsinórban két meccs, amikor még az 1000 pont sincs meg, ugyanazzal a presettel, ahol délelőtt még 1500 pont / gépes meccsek is voltak. 
Jah, és domination domination hátán ... :angry:

medal medal

Sziasztok.

szvsz nagyon jó lett a játék. :-DDD

én élvezem az átlag 20 másodperc játékidőt, vagy amikor fogja magát és kilépeget a játék :-DD

jelenleg 150 fps droppjaim vannak (biztos a 16gb-os vga lehet az oka) és bár biztos én vagyok a hülye de mióta megvan a fiókom azóta mondom hogy ratyi a szerver mivel max 50k játékost bír el azt is szódával :-DDD

szerintem poén hogy pár csata árkádban simán szimulátor szabályokkal indul el :-DDD van itt olyan, aki még emlékszik a szimulátor módra????

nálam amúgy kb 10 napja átlag 12 bukó körre jut egy győzelem... de nem nagyon tud izgatni... 

Előttem írták ezt a domination dolgot. A 10 éves és max ugyanannyi IQ-val rendelkező gyerekek ezt szeretik!!

különben onnan lehet tudni hogy bukod azt a kört amit elindítottál, hogy nézed a térképet, és amikor hirtelen eltűnik az összes ellenfél a térképről akkor nyugodtan ki is léphetsz. :-DDD

affene vmit kifelejtettem.. : ezek a precíziós bombák amelyeket tök simán be lehet dobni a tank alá vagy centire mellé, vagy pont a torony tetejére, hogy ott is maradjanak :-DDDD

nem gáz hogy némelyik akkora mint maga a tank, de például ma a jagtiger alá bekerült 2 is úgy hogy repülő sem volt az égen :-DDDD és fel is akadt rá a jármű :-DDD

Edited by Yserman
  • Haha 2

mi a szar, már csak 20KB képet enged feltölteni, folyamatosan csökken a méret lehetőség :DDDDDDD155251156_warthunderWTF.jpg.846c83454787

Tejekocsit eltalálták a főtengelyén, nem halt meg senki, de a game szerint meghalt a jármű :DDDDD
Ezt már nem egyszer tapasztaltam, hogy olyankor is halottnak nyilvánítja a rendszer, ha csak egy emberem hal meg a 6 fős legénységből (van gyógyító, és nem sofőr patkolt el) - volt arra is példa :D  
A csávó mozgásból 1.3km-ről találta el sima APHE-vel, még csak nem is HES volt...
Aztán ott a klasszikus, mikor a fix "halálos" helyen átmegy a lövedékem, de nem robban, vagy nem megy át az RNG miatt. A most elburjánzó Ghost lövedékekről nem is beszélve.
Én váltig állítom, hogy szerver oldalról nincs igazi lövedékszámítás (így gyorsabb az adatfeldolgozás is), és így jobban lehet variálni, a kinek adunk esélyt és kit kell visszavenni, a többi gyengébbek esélyét növelve.

• Thanks 1

OK ha a tengelyét ellövik akkor vége a tejeskocsinak. De erről miért nincs sehol egy büdös infó kedves GJ??????

és ugyanez a tanknál miért nem okoz KO-t?

Edited by Ne_tudd_ki

Lehet túl sokan unlockolták az Object 279-et? Azért kérdem, mert ma nekem piros napokkal írja ki az összes ikonon a workshop-ban, mennyi idő van még a tevékenységre, és amit ma elvileg gyűjtöttem hozzá konténereket, palackokat, azt lenullázta...... mintha ma sose nyertem volna meccset....
Na mindegy.

19 hours ago, Ne_tudd_ki said:

Lehet túl sokan unlockolták az Object 279-et? Azért kérdem, mert ma nekem piros napokkal írja ki az összes ikonon a workshop-ban, mennyi idő van még a tevékenységre, és amit ma elvileg gyűjtöttem hozzá konténereket, palackokat, azt lenullázta...... mintha ma sose nyertem volna meccset....
Na mindegy.

Tegnap 14:00-tól nem kapsz se konténert, se üzemanyagot, mivel véget ért az event ezen fázisa. 20.-áig már csak a meglévő anyagokból és a piacból gazdálkodhatsz, ha össze akarsz rakni valamit. Ha az a piros számláló lenullázódik (20.-án 14:00-kor), a kuponok kivételével minden alapanyag, félkész rakétaelem, üzemanyag, stb eltűnik.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

6 hours ago, Kulcsos12 said:

Tegnap 14:00-tól nem kapsz se konténert, se üzemanyagot, mivel véget ért az event ezen fázisa. 20.-áig már csak a meglévő anyagokból és a piacból gazdálkodhatsz, ha össze akarsz rakni valamit. Ha az a piros számláló lenullázódik (20.-án 14:00-kor), a kuponok kivételével minden alapanyag, félkész rakétaelem, üzemanyag, stb eltűnik.

Tehát megint időmilliomosknak meg streamlőknek lett kitalálva ez a cucc.

Amikor RB-n, leszállás közben összeütközöl a féloldalával a kifutó pályába "olvadt" (nyilván buggal kűzdő) P38-al, és összetörik a géped : 

cbe2fc7be085202d1335c3aa7dad2244.jpg

b124e1e489bed1070cefb37db3ab1219.jpg

majd rájössz, hogy ugyanaz a 266 pontod van mint bomba oldás után közvetlenül (vagyis 10 perccel korábban) akkor a következő dolgokra jössz rá : 
1. A magyar nyelv nagyon széles spektrumú, ha káromkodni kell
2. Ha bombaoldás után egyből kiugrasz, már azóta a második meccsnél járnál ehhez képest, 2,5× ennyi LBvel éppen

(3. Ez a mai Tborral tolt RBkken jöttem rá : RB-t csakis egyedül. Ha vannak a többiek is, akkor AB only - ma ugyanis volt olyan h miután engem kilőttek, Tbor még annyi ideig bent volt egy meccsben h lementem közben egy 3+4 gépes AB-t kompletten) 

medal medal

Szép estét, 

valaki "homályosítson" már fel, hogyan lehet helikopterrel első járműként csatába menni tankos realisztikusba?
Úgy olvastam és eddig úgy tudtam, csak annyi belépési pontod van, ami tankhoz elég...
Jó ideje folyamatosan 2-3 helikopter van bent az ellennél a csata kezdetekor.
Köszi a válaszokat.

medal

20 minutes ago, zsolo72 said:

Szép estét, 

valaki "homályosítson" már fel, hogyan lehet helikopterrel első járműként csatába menni tankos realisztikusba?
Úgy olvastam és eddig úgy tudtam, csak annyi belépési pontod van, ami tankhoz elég...
Jó ideje folyamatosan 2-3 helikopter van bent az ellennél a csata kezdetekor.
Köszi a válaszokat.

Helikopterrel be lehet spawnolni elsőnek mert az fair és balanced , főleg az ah1g.... csak annyit változtattak nagy nehezen nemrég, hogy irányított rakéta fegyverrel nem spawnolhatnak be elsőnek, csak nem irányítottal és problem solved....

Edited by air_fighter_hu
medal medal medal medal medal medal

14 hours ago, air_fighter_hu said:

Helikopterrel be lehet spawnolni elsőnek mert az fair és balanced , főleg az ah1g.... csak annyit változtattak nagy nehezen nemrég, hogy irányított rakéta fegyverrel nem spawnolhatnak be elsőnek, csak nem irányítottal és problem solved....

Mert most őszintén, szerinted mekkora eséllyel kap ki egy heli nem irányított rakétával valamit? Eleve a pontossága förtelmes, másrészt meg egy radaros SPAAG akkor és úgy szedi szét, ahogy és amikor akarja (ld. még: foxi a lábtörlőt kategória). Így ugyancsak kihúzták a méregfogukat.

• Upvote 1
medal

1 hour ago, IGLA_HUN said:

Mert most őszintén, szerinted mekkora eséllyel kap ki egy heli nem irányított rakétával valamit? Eleve a pontossága förtelmes, másrészt meg egy radaros SPAAG akkor és úgy szedi szét, ahogy és amikor akarja (ld. még: foxi a lábtörlőt kategória). Így ugyancsak kihúzták a méregfogukat.

Német 7,7 pl leo-k és egyéb papírmasé de a tigrisek sincsenek beljebb. Radaros légvédelem meg nekik nincs még ott ,elsőnek meg simával nem igen kezdenek és rendszeresen jönnek csapatosan a nyüves ah1g-k. Pontosság? Ott repked az ember felett közvetlen és spameli a rakétát a dmg modellje hit box-a meg nem igen van neki...

1 hour ago, air_fighter_hu said:

Német 7,7 pl leo-k és egyéb papírmasé de a tigrisek sincsenek beljebb. Radaros légvédelem meg nekik nincs még ott ,elsőnek meg simával nem igen kezdenek és rendszeresen jönnek csapatosan a nyüves ah1g-k. Pontosság? Ott repked az ember felett közvetlen és spameli a rakétát a dmg modellje hit box-a meg nem igen van neki...

7.7-en valóban nincs, de 8.0 mind a Gepard, mind a Cobra, mind a többi radarvezérelt ketyeró (SIDAM, Sergeant York, Silka, stb.). De egyébként akár radaros, akár nem, a Hydra 70-nek jóval kisebb az effektív lőtávja, mint a földi légvédelem megsemmisítési zónája. Spam ide vagy oda, kicsi az esélye annak, hogy 0.5-0.7KM-nél messzebbről egyáltalán eltalálj egy mozgó célt, arra meg még kisebb, hogy komoly sérülést okozz neki.

Inkább az a baj, hogy mindenki a "nagyvasakra" utazik, és arra veri az e-péniszt, hogy "fhú b*zmeg, most megmutatom a ruszkiknak/amcsiknak!", a légvédelem pedig mint olyan megtűrt mostohagyerek szerepét tölti be, és csak akkor hozzák ki, amikor már nincs elég SP mást kihozni. Pedig kell az a meccs elején is.

Edited by IGLA_HUN
  • Upvote 1
medal

5 hours ago, IGLA_HUN said:

7.7-en valóban nincs, de 8.0 mind a Gepard, mind a Cobra, mind a többi radarvezérelt ketyeró (SIDAM, Sergeant York, Silka, stb.). De egyébként akár radaros, akár nem, a Hydra 70-nek jóval kisebb az effektív lőtávja, mint a földi légvédelem megsemmisítési zónája. Spam ide vagy oda, kicsi az esélye annak, hogy 0.5-0.7KM-nél messzebbről egyáltalán eltalálj egy mozgó célt, arra meg még kisebb, hogy komoly sérülést okozz neki.

Inkább az a baj, hogy mindenki a "nagyvasakra" utazik, és arra veri az e-péniszt, hogy "fhú b*zmeg, most megmutatom a ruszkiknak/amcsiknak!", a légvédelem pedig mint olyan megtűrt mostohagyerek szerepét tölti be, és csak akkor hozzák ki, amikor már nincs elég SP mást kihozni. Pedig kell az a meccs elején is.

Az tök jó hogy 8,0ba van csak mi 7,7zünk akkor hajamra kenhetem mert több sky cancer ah1g fog fejem felett kalimpálni első spawnba mint gepard mellettem és a helit ne úgy képzeld el hogy lecsücsül a map szélén, hanem berepül a team fölé ami próbál kijutni a spawnról és szét rakétáz és nem igen tudod az ágyút vagy torony géppuskát felhúzni odáig....

1 hour ago, air_fighter_hu said:

Az tök jó hogy 8,0ba van csak mi 7,7zünk akkor hajamra kenhetem mert több sky cancer ah1g fog fejem felett kalimpálni első spawnba mint gepard mellettem és a helit ne úgy képzeld el hogy lecsücsül a map szélén, hanem berepül a team fölé ami próbál kijutni a spawnról és szét rakétáz és nem igen tudod az ágyút vagy torony géppuskát felhúzni odáig....

A gonoszabbik énem most mondana valamit, de azt nem tenném közkinccsé.

A megértőbbik pedig azt mondaná, hogyha ennyire tudod hogy több Cobra van mint légvédelem, akkor mi a túróért nem hozol ki légvédelmist vagy ha nem gond, hogy 8.3-ig felmegy a BR, akkor saját helit?! Na meg miért állítasz össze olyan presetet, hogy egy Tigris (max 6.7BR) helikopterrel találkozhasson?

Bármennyire vékony is a hitbox, a sima 20 milisek is elegendőek ellenük (Wibriwind, So-Ki, digó M42, stb.) és kellő tűzgyorsasággal rendelkeznek. Fél tucatnál több amúgy úgy sincs belőlük, és ha együtt a banda, akkor 3 max 4 SPAAG + a tetőre szerelt légvédelmi gpk.-k is szétszedik őket, még mielőtt a Hydra effektív lőtávjába kerülne a csapat nagyobb része.

• Thanks 1
medal

Üdv.

Vki kérdezte milyen vga-m van. Radeon VII, de a vega 56-al sem jobb a helyzet.

ez nem vga hiba mivel ez a játék totál igénytelennek lett tervezve.

Mellesleg a tegnapi termés:

2.5 km-ről lőtte el a t54es az ágyúcsövet (jobban monddva csak azt lőtte el minden egyes lövéssel!! aztán pedig egylövés a lőszerrekeszbe... nem hinném hogya kumulativ átviszi olyan távból a jagtiger elejét, mivel csak az ágyú illetve az afeletti rész látszott ki!!! (mellesleg a katonai adatok szerint is max 150 mm 1500 méterről amit tud az ágyúja!!!)

de voltak különb dolgok is.... :-DD

ellőtt lánctallpal ugyanúgy rongyolt tovább az a francia amx akármi...

5 perccel ezelőtt a tigris H kilőtt vezetővel lövésszel szépen mintha misem történt volna...

aztán nem egy olyan játékossal találkoztam akik 800 pont felett kapnak egy kilőtt járműért... a kiscsákó már 5000 pont felett járt amikor mindneki épp 1000 felett...

ezekből is tucatszám van

amikor a 15mm-es páncéllemez többször is lepattintja a normál páncéltörő lövedéket 200 méteren belülről :-DDD

ez az easy anticheat egy nagy kamu!!! lehet vele takaródzni aztán szevasz :-DDD

Viszont 100 hogy nincs belenyúlva a játékba (mármint a (vissza)fejlesztők által ;-DDD )

amúgy árulja már el valaki hogy számolja a rendszer a kilőtt tankokat repülőket stb?!?!?!? mert én strigulázok mindent és sosem stimmel a profilnál!!!! jelenleg 100+ minuszban van a tankoknál, és kb 6 a repülőknél!!!

egyetlen dolog viszont világos mivel mindig az fps droppok illetve a különös hirtelen kilőhetetlenné vált játékosok előzik meg ezeket a feljebb írt különös dolgokat!!!

Edited by Yserman

5 hours ago, Yserman said:

Üdv.

Vki kérdezte milyen vga-m van. Radeon VII, de a vega 56-al sem jobb a helyzet.

ez nem vga hiba mivel ez a játék totál igénytelennek lett tervezve.

Mellesleg a tegnapi termés:

2.5 km-ről lőtte el a t54es az ágyúcsövet (jobban monddva csak azt lőtte el minden egyes lövéssel!! aztán pedig egylövés a lőszerrekeszbe... nem hinném hogya kumulativ átviszi olyan távból a jagtiger elejét, mivel csak az ágyú illetve az afeletti rész látszott ki!!! (mellesleg a katonai adatok szerint is max 150 mm 1500 méterről amit tud az ágyúja!!!)

de voltak különb dolgok is.... :-DD

ellőtt lánctallpal ugyanúgy rongyolt tovább az a francia amx akármi...

5 perccel ezelőtt a tigris H kilőtt vezetővel lövésszel szépen mintha misem történt volna...

aztán nem egy olyan játékossal találkoztam akik 800 pont felett kapnak egy kilőtt járműért... a kiscsákó már 5000 pont felett járt amikor mindneki épp 1000 felett...

ezekből is tucatszám van

amikor a 15mm-es páncéllemez többször is lepattintja a normál páncéltörő lövedéket 200 méteren belülről :-DDD

ez az easy anticheat egy nagy kamu!!! lehet vele takaródzni aztán szevasz :-DDD

Viszont 100 hogy nincs belenyúlva a játékba (mármint a (vissza)fejlesztők által ;-DDD )

amúgy árulja már el valaki hogy számolja a rendszer a kilőtt tankokat repülőket stb?!?!?!? mert én strigulázok mindent és sosem stimmel a profilnál!!!! jelenleg 100+ minuszban van a tankoknál, és kb 6 a repülőknél!!!

egyetlen dolog viszont világos mivel mindig az fps droppok illetve a különös hirtelen kilőhetetlenné vált játékosok előzik meg ezeket a feljebb írt különös dolgokat!!!

A kumulatívnak (HEAT) az az előnye, hogy nem számít neki a távolság. Egyébként meg egyszerű leellenőrizni: hangárban páncél fül, táv beállít 1500-ra, aztán végigpróbálod, hogy vajon képes-e a T-54 átvinni a Jagdtiger elejét, és milyen lőszerrel, de azt már látatlanban mondom, hogy az APDS a T-54 1949-en és a HEAT a T-54 1951-en úgyszólván tutira beüti.

medal

Na, ilyen amikor a játék eldönti, hogy neked márpedig NEM LESZ MEG A KÖTVÉNYFELADATOD, ha megfeszülsz akkor sem. :angry: ÉS NEM! :angry:
kb 1 órával a vége előtt láttam neki. Persze most az 5.78-es németemmel is 2-3 killenként jött meccsenként, Eventes USA detto. (mindkét presetben a 7-8 killl/meccs átlagos de nem ritka a 10+-os meccs sem) 

Már csak 6 percem volt és 4 kill kellett, amikor a keresés valahogy elkezdett nem találni több játékot : 

Újra kezdtem a játék keresést, de itt is látható 1 perc 11 perce keresi (újra) a  játékot, van 1 perc 34mp-m, a kötvényből : 

6f1da079c48036dfcc500c3113a86d59.jpg

Ekkor befagyott meccsbedobás közben, és nem is dobott be, mire újra kereshettem már csak 8mp-m maradt megvalósítani a kötvényfeladatot. Ennyi idő alatt meccset sem talált! :angry:
5abdaa924454467b1866581b653cd8ef.jpg

Úgyhogy egyedülálló módon, most az asztalra csaptam egy hatalmasat, mielőtt ALT+F4 lett a vége

medal medal

3 hours ago, Lord_KROK said:

Na, ilyen amikor a játék eldönti, hogy neked márpedig NEM LESZ MEG A KÖTVÉNYFELADATOD, ha megfeszülsz akkor sem. :angry: ÉS NEM! :angry:
kb 1 órával a vége előtt láttam neki. Persze most az 5.78-es németemmel is 2-3 killenként jött meccsenként, Eventes USA detto. (mindkét presetben a 7-8 killl/meccs átlagos de nem ritka a 10+-os meccs sem) 

Már csak 6 percem volt és 4 kill kellett, amikor a keresés valahogy elkezdett nem találni több játékot : 

Újra kezdtem a játék keresést, de itt is látható 1 perc 11 perce keresi (újra) a  játékot, van 1 perc 34mp-m, a kötvényből : 

6f1da079c48036dfcc500c3113a86d59.jpg

Ekkor befagyott meccsbedobás közben, és nem is dobott be, mire újra kereshettem már csak 8mp-m maradt megvalósítani a kötvényfeladatot. Ennyi idő alatt meccset sem talált! :angry:

5abdaa924454467b1866581b653cd8ef.jpg

Úgyhogy egyedülálló módon, most az asztalra csaptam egy hatalmasat, mielőtt ALT+F4 lett a vége

Éppenséggel szerintem ez a hiba. Nekiláthattál volna korábban is, és meglett volna.

medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.