Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

450165362_shot2020_03_2011_49_26.thumb.j1441286880_shot2020_03_2011_49_16.thumb.

Na ezt se hittem volna hogy megtörténik. hogy egy tank nemcsak hogy olyan lövedéket kap amilyen ahhoz a tankhoz soha nem volt, de még csak szolgálni se szolgált már 10 éve mire megjelent az APDS.

Edited by Jacky95

1 hour ago, Jacky95 said:

Na ezt se hittem volna hogy megtörténik. hogy egy tank nemcsak hogy olyan lövedéket kap amilyen ahhoz a tankhoz soha nem volt, de még csak szolgálni se szolgált már 10 éve mire megjelent az APDS.

Pedig a Maus meg a Panther II kivételét azzal indokolták, hogy "mesetankok", hogy nem voltak bevetve/legyártva.

Én meg újabb bizonyítékkal szolgálok az RNG csodájára.
Első meccs (tejeskocsival kaszálás 10, artival kiszedtek) :

show1.thumb.jpg.1a9a09a03e7276bfe73b8dcc

2. meccs kikapunk (itt már néha pattognak le ahol nem kéne papíron) :

show2.thumb.JPG.c6f19a4dd3cef2d9d2539a65

3. meccsen meg semmi sem ment be, minden lepattant :D hamar ki is lőttek.
Igen ez arcade tudom. Mostanában azt tolom, mert gyorsabbak a meccsek, és mivel nincs squad társam a realistic nagy hátrány mostanában, ahogy tapasztaltam. Ott olyan gőzhengerek vannak, hogy öröm nézni.

medal

Nem emlékszem rá, hogy valaha is nyertem volna a Ladoga tó nevű pályán. Mindig veszítünk ha ezt a pályát dobja be ... (Ezentúl egyből ki fogok lépni ilyen helyzetben).

Na, most ezt az egészet megfűszereztük egy 50%-os boosterrel, és máris kész  van a meccs, amikor elfújódnak a lövedékek, csak assistot kapok a killre, mindenkit leütköznek/kilőnek előttem, első lövésre meghalok,  és persze úgy leszek utolsó, hogy veszítünk is! :angry:

73d8d853089735a95b342174cf1866ee.jpg

• Sad 1
medal medal

Ma csak nagy betűs nyomorékokkal rakott össze, annyira """"profi"""" a matchmaking (igazából szarnak bele)....

Nyugatról kéne importálniuk, néhány profi (MOBA) game designer-t.... nem hülyéskedek, a CD Project-nél is sok nyugati dolgozik...

meg komolyabban venni a feedback-eket (ha valaki emlékszik a tavalyi botrányra). Most ugye gondolom nem véletlen küldtek kérdőíveket, mert tuti zuhanás volt a bevételeikben tavaly.

A player szám semmit nem jelent önmagában...ezt kéne felfogniuk.

medal

Youtuberól eltakarították, mikor orosz live stream-ben Q&A során fikázott egyet a user-ek felé az egyik host (nem közvetlen fejlesztő volt, ha jól emlékszem csak GJ alkalmazott), hogy inkább

vegyenek premium tankot, mint sírnak (értsd panaszkodnak az költségek miatt), meg kitérő válaszokkal bűvészkedtek az RNG és rossz matchmaking összefüggése kapcsán. Akkor ott volt is hörgés, a hostokat egy időre el is zsákolták a spájzba. Persze ez nem EU-ban ment le.

medal

23 hours ago, Ne_tudd_ki said:

Youtuberól eltakarították, mikor orosz live stream-ben Q&A során fikázott egyet a user-ek felé az egyik host (nem közvetlen fejlesztő volt, ha jól emlékszem csak GJ alkalmazott), hogy inkább

vegyenek premium tankot, mint sírnak (értsd panaszkodnak az költségek miatt), meg kitérő válaszokkal bűvészkedtek az RNG és rossz matchmaking összefüggése kapcsán. Akkor ott volt is hörgés, a hostokat egy időre el is zsákolták a spájzba. Persze ez nem EU-ban ment le.

Ez nekem kimaradt. 

De mondjuk tuti hogy van valami, az elmúlt évek során csak az nem jön rá, aki túl keveset játszik

medal medal

9 hours ago, Lord_KROK said:

Ez nekem kimaradt. 

De mondjuk tuti hogy van valami, az elmúlt évek során csak az nem jön rá, aki túl keveset játszik

Ruszki szerveren volt tavaly, mikor megkérdezték, nem lesz-e a két pack egy csomagba-30% akcióba ?(vagy 33%)-Erre azt mondtam mikor látni a játékosokat (oroszokra gondolt) , hogy utcán újabbnál újabb mobillal villognak, ezt megtudják fizetni. Aki nem az meg koldus, vagy valami ilyesmit mondott. Ezzel kiverte a biztosítékot a játékosoknál, erre annyi volt a válasz, hogy az ipse teszt szerver live -ól el lett tiltva pár részig, Gazsi bocsánatot kért, és ennyi. 

Edited by Dzsigolo_Lanty
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 hours ago, Dzsigolo_Lanty said:

hogy utcán újabbnál újabb mobillal villognak, ezt megtudják fizetni. Aki nem az meg koldus, vagy valami ilyesmit mondott

Ha az első mondatra apelllál akkor egy esetben igaza lehetne* De a mások mondattal együtt már tényleg túl sok volt.

* Akkor ha a játék nem ingyenesként hirdetné magát.

Mert ugye most a za helyzet h két lehetőség van, a fizetsz vagy nem fizetsz-. A második hosszú távon nem igazán járható... :(

medal medal

tőlem egy árva petákot nem kaptak se fognak kapni.

ugyanazon a mappokon kell játszanom 5.7 br al mint 2.7-es br-al

s mióta "kijavították" az ash river sky glitchet azóta majdnem minden közeli robbanásnál glitchel a camera durvábban mint az ash river sky glitch.

S hiába csinál az ember bug reportokat arról hogy ki lehet menni bizonyos mappok külső részére, a modok vagy rá se néznek vagy elfogadják és azóta sem csináltak vele semmit.

Ha ők tesznek rá, hát engem miért érdekeljen. S ha nem érdekli őket akkor én miért áldozzak egy petákot is erre a szemtelen cash grab-re. 

• Thanks 1

Csak úgy a map hibára lábjegyzetnek . Tank rb mozdok , kíváncsiságból megsoroztam és fizikailag olyan animáció volt  a becsapódó lövedéknek mintha ott lenne a talaj pedig az úgy eltűnt és csak a talaj alatti víz látszódik.

Spoiler

669737402_shot2020_03_2419_46_24.thumb.j2063152271_shot2020_03_2419_46_40.thumb.2037147902_shot2020_03_2419_46_51.thumb.1301829455_shot2020_03_2419_46_55.thumb.

Edited by air_fighter_hu
medal medal medal medal medal medal

46 minutes ago, air_fighter_hu said:

Csak úgy a map hibára lábjegyzetnek . Tank rb mozdok , kíváncsiságból megsoroztam és fizikailag olyan animáció volt  a becsapódó lövedéknek mintha ott lenne a talaj pedig az úgy eltűnt és csak a talaj alatti víz látszódik.

Minden pálya alatt víz van, úgy vettem észre. Ugyanis én meg estem már keresztül a talajon

medal medal

Hogy lássátok a matchmaker mennyire nem foglalkozik a

- player tényleges xp-vel (amire hivatkozni önmagában is hülyeség jelenleg, mert RNG-vel nem is lehet mérni normálisan), meg mással se sokat vacakol,

- csupán a player level szinttel, ami ugye a játékban töltött idő és jármű unlock valamilyen kombinációja (Pontos leírást sehol sem találtam vele kapcsolatban. Ami szintén elég jellemző, hogy ennyi év után is rengeteg dologról vadászni kell infókat a játékkal kapcsolatban és néha nem is találni. ((A marketplace még mindig egy katyvasz.)))

- mindenki legmagasabb tier járművét nézve végül összekombinál, de nem nézi az össz járműparkot, ellentétben a repülőknél! (lásd lejjebb, ez miért érdekes)

Most azt csináltam, hogy átmentem passzívba, hogy megnézzem mit művel a játék, a magas kill-jeim miatt, ha én nem hozom a "formát".

Így kimentem szélre flank-et "fogni", na nem kellet harcolnom, mert nem jöttek, csak lapultak és arty-ztak, meg repülőkkel támadtak. Igazából roppant unalmas volt. Viszont a kill arány sokat elárul..........a balance-ról :D
(replay)

Volt 3 emberünk, akik totál passzívak voltak, 0 score, mert nem voltak jelen a játék elejétől kezdve (kiléptek vagy nem töltötte be őket a szerver) :D ebből egyikük volt up tier-es, persze volt még egy aki mindenből 0-át csinált pár score-t gyűjtve, gondolom a kilőtt járműveiért kapott.....(ilyenkor felmerül bennem, vajon mennyi bot dolgozik errefelé).
Az ellenfél hentese up tier-es volt + 3 kollégája (értsd mindegyik tank az volt), velük egy kategóriában a 0 pontosunk volt csupán hasonló kiszerelésben (3 up tier tank).

Viszont amit néztem, hogy a player-ek össz level szintjét számolja. Így lehet olyan szórás, hogy van 4 kingkong level meg mellé szórva mazsolák (esetleg volt bannoltak :) köztük), vagy 1 kingkong level és mellette átlag level-ből több, és kevésbé szigorú a jármű tier arányokkal.

Gondolom a nagyon eltérő aránynál vannak a gőzhenger menetek, ami egyik oldalon se fun a szememben. Az egyik oldalon nincs kihívás, a másik oldalon meg nettó szívás, meg frusztráció az esélytelenség miatt.

Untitled-1.jpg.72547ccb0279ae879812b3c89

medal

On 26/03/2020 at 22:56, air_fighter_hu said:

Azt tudom , csak elsőre azt gondoltam hogy csak távolról nem töltöttbe vmiért de közelebb érve is hiányzott az a pálya részlet.

Hát ott lett egy mesterséges tó :D

medal medal

Ez is remek meccs volt.... Igaz h nyertünk, prémmel, 150%-os boosterrel, csak épp kemény 4(!) pontom volt! 
e6af1aa39d876a121cb62e175b32e874.jpg

Egyébként szegény AM1-el úgy vagyok, hogy napok óta szó szerint semmire nem jó, valahogy mindig egyből lelövik mielőtt bármit is leérne... :( Pedig néztem alapból vadászgépnek sem lenne rossz (csak lehetne kihozni 0 bombateherrel) meg a 2000font + 12×250font igencsak izgalmasan hangzik

medal medal

Teljesen csövesbánat a szerver, hatalmas LAG és pocket lossok, néha csatát se tud keresni az ember. Folyton bejön h művelet megszakadt időtúllépés miatt. Persze akkor mikor pont végre nem egyedül kéne szívjak, meg prémem is van :angry:

1874b02ff7bf223bf3a59c0b1600a0a4.jpg

1d8230124e3556a51242940b0077c650.jpg

810beec27d9f9088602dad71afe8306b.jpg

22832714d972c9b6aa9632b69751cb6d.jpg

medal medal

állítólag túl sok unatkozó, mazoista ipse játszik a játékkal, aztán a hallevesen tartott gulág-hörcsögök szibériában hullanak végelgyengülésben.

Edited by Jacky95

2 hours ago, Jacky95 said:

állítólag túl sok unatkozó, mazoista ipse játszik a játékkal, aztán a hallevesen tartott gulág-hörcsögök szibériában hullanak végelgyengülésben.

Valahogy nem tudom sajnálni őket. Én úgy voltam ezzel a játékkal, hogy havonta fixen költöttem, mint egy klasszikus online előfizetéses játéknál, hogy támogassam őket, de úgy kinyírták a lelkesedésem az elmúlt időszakban, a visszajelzésekre szarunk rá mentalitással, neg hogy egy cimborámat se tudtam bent tartani, a játékban,  a nyomorék RNG miatt.

Aztán annyira kilógott már a lóláb, hogy volt, hogy egy hónapig se nyúltam hozzá. Most is, ha látom, hogy átbillen az RNG, a kretén szintre, hagyom a fenébe, mint hogy ostoba agyaggalambot játsszak.

• Upvote 2
medal

5 hours ago, Jacky95 said:

Fel vannak készülve mindenre ,csak arra nem, hogy játszanak is a játékkukkal. Gyakorlatilag 2 egymást követő napon 95-100k játékosnál elfossa magát a szerver....

medal medal medal medal medal medal

21 hours ago, air_fighter_hu said:

Fel vannak készülve mindenre ,csak arra nem, hogy játszanak is a játékkukkal. Gyakorlatilag 2 egymást követő napon 95-100k játékosnál elfossa magát a szerver....

Szép óvatban (szerintem részben ezért ) el is fogytak a stay home 50%-os boosterek :(

medal medal

Na, az jó h  közösen játszottunk, mert a digo  prestem szépen fejlődött, de ijesztő h eddig 32 meccsből csak 7 win jöt össze :(
vagyis annyit jelent h ma (prém ide vagy oda) a meccseim 1/4-át SEM sikerült megnyerni. 
(mondjuk a mai spec kötvényem lett volna a 8 meccs megnyerése - csak 7 sikerült 32 meccsből) 

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.