Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

Rájöttem valamire, nem szabad nagy kill számot csinálni, mert utána a játék csinál ki téged... olyan hiteket produkál, hogy nem létezik hozzá megfelelő Trollface, hogy vizualizálja.
Ilyen game dizájnnal, a mi cégünknél vasbottal lett volna elkergetve a dizájner :D 

medal

23 hours ago, Ne_tudd_ki said:

Rájöttem valamire, nem szabad nagy kill számot csinálni, mert utána a játék csinál ki téged...

Sokszor nem is engedi. Van oylan 3-4 meccsem is lemegy úgy, agymás után, hogy 0 kill-em van.

medal medal

On 17/02/2020 at 20:44, Lord_KROK said:

Sokszor nem is engedi. Van oylan 3-4 meccsem is lemegy úgy, agymás után, hogy 0 kill-em van.

És aki nem tapasztal ilyet?

Nem régen a kötelező gyökér is megvolt. Mióta játszom a játékkal, sose találkoztam ekkora kreténnel.

Ránéztem a csóka adatlapjára, már Level100-as és a nevénél ott van, hogy klántag, ergo nem kezdő mazsoláról beszélünk, de mint látni
fogjátok ez nem jelent semmit, hogy valaki ennyi tapasztalattal se tudja mi-merre-annyi.

Spawn kezdő indulás Sinai (sivatag) pálya. Én ruszki tejeskocsival (a szokásos) kezdek. Már indulásnál valamelyik agyas, véletlenül, vagy poénból,
belő elénk egy füstöt. Engem nem zavart, mert még láttam merre az arra és elindultam, ahogy a többiek is.
Engem az első sorba spawn-olt a rendszer, és ahogy szépen kijutottam, kezdte a kocsi felvenni a sebességet. Gondoltam is, még időbe el tudom

foglalni az ideális pozíciót, mert nem zavar senki. Persze, a füstben többen összeütköztek és okozták a kalamajkát.

Itt jön az önjelölt igazságosztó, kövér gázzal, vérvörös sértett fejjel, vágtázott utánam (a replay-ből tudom).
Pont elhelyezkednék és nézem a kukkerral a célterületet, mikor nekem csapódik a tankjával. Előtte egy másik könnyű TD-t lökött félre a parasztja, hogy utolérjen :D
Gondoltam gyógyegér szintén nem előre nézett, de aztán hamar kiderült, hogy vaddisznócska nekiesett a kocsimnak és addig lökdöste, míg felborultam.
Természetes ráírtam mi a fasz volt ez - semmi válasz (lehet nem tud angolul se - ennyi aggyal könnyen meglehet), így szépen ki is léptem.

Arra tippeltem, hogy az agyhalottja, azt hitte én füstöltem be, más indokot nem találtam, csak az adatlapja alapján, már illene tudni, hogy egy orosz TD-nek

semmilyen füstje sincsen :D 

Ha majd bugfix-álják a server replay belépést (jelenleg mindig kidob a GJ rendszere), akkor majd tudok linket is adni, hogy nem a hasamból szoptam ki, hogy vannak mély-sötétek is a játékban .

medal

Na, sikerült rage Alf+F4-t kihoznia belőlem.

Waffentróger RB-ben.
Haladok a pálya szélén, hogy megakadályozzam a flankmestereket.
Látom az érkező delikvenst, a tornya nem erre néz. Ok, easypeasy. De a tornyot nem tudom forgatni, és semmilyen damage indikátor a HUD-on,

ahogy semmilyen lövés hang vagy impact se volt. éééés nem bírom ráfordítani a csövet, nem mozog a torony!!!!
barátunk aztán észrevesz és természetesen kilő............................ én meg a programot.

medal

Na, ilyenkor mondom azt, hogy valahol kell egy mazochizmus ahhoz, hogy valaki Tier V -öt prém nélkül játszon. 

6e02f42c3aa9db8fab19121ff1bef355.jpg

+15%-os LB boosterrel meg + 10% LB booster csapatra bosterekkel együtt is, sikerült mindössze 2265LB-t belapátolni. A Mig15 bisznek pl a két kill-je, konkrétan 587LB-t ért ...  Ilyenkor szokott elmenni a kedvem a játéktól... 

Természetesen a kötelező két emberes hátrány azért megvolt ... 
1c868f9693172d817960014a135bf602.jpg

medal medal

Engem már senki sem fog tudni meggyőzni arról, hogy ez a játék nem direkt szivat, és arról sem, hogy minél nagyobb/több booster van elsütve annál szarabb lesz a meccsed... GARANTÁLTAN : 
f7787d8fe1be5ab7ee52101bb9886ffc.jpg

medal medal

5 hours ago, Lord_KROK said:

Engem már senki sem fog tudni meggyőzni arról, hogy ez a játék nem direkt szivat, és arról sem, hogy minél nagyobb/több booster van elsütve annál szarabb lesz a meccsed...

Én pont e miatt nem költök semmilyen extra boosterre, használom a napi ajándékot, ami kicsi %, cserébe az első 4 meccsig oké vagyok, aztán vagy feldob, vagy/és pofán vág RNG negatív sorozatokkal.

medal

11 hours ago, Ne_tudd_ki said:

Én pont e miatt nem költök semmilyen extra boosterre, használom a napi ajándékot, ami kicsi %, cserébe az első 4 meccsig oké vagyok, aztán vagy feldob, vagy/és pofán vág RNG negatív sorozatokkal.

Én kicsi boosterrel sem tudok 4 napot végig vinni pofán vágás nélkül. max 1-2t. :(

medal medal

Na, újabb ékes bizonyíték arra, ha akarsz egy szar meccset, akkor csak süss el 1-2 nagyobb boostert : 

19ffab6c793c512de15325997d9839f7.jpg

f926a015ae324da2e19dd4468dc2d077.jpg

Egész meccs alatt, a csatában elfújta a szél a lövedékemet, mindig mellé ment az ellenfélnek, de bezzeg én egyből mindig tail controll damage-t kaptam. Egyszer megmagyarázhatatlanul belagolt a játék és az F84B-t földbe állítottam 3 ponttal... A hab a tortán, hogy végig nyerésre álltunk, de az utolsó félpercben az ellenfél összeszedte magát, és természetesen elvesztettük a meccset... nehogy már véletlenül 120% LB járjon... :angry:

medal medal

Ezigen! micsoda nagy jutalom! 
Calliope járműbérlés 1 órára! Ez a játékot komolyan ennyire retardált, vagy ennyire szivatni akar? :angry:
Előszöris már vagy ezerszer megkaptam ezt a kib***ott Caliopet bérlésre, holott 5+ év alatt leeshetne lassan a rendszernek, HOGY CSAK REPÜLÖK! 
Ugyanitt jegyzem meg, hogy 5+ év alatt kb 1643 napi jutalmat vettem fel (mivel volt egy kis kihagyásom), és ezalatt NULLA azaz 0 db blueprintet sikerült adjon, de pont ugyanennyi GE-t osztott ki a játék számomra szintén. 2 alkalommal kaptam 1millió SL-t. Talisman is mindössze 2db járműre jött ki ezen idő alatt. De egy közel 10 ezer GE-s tankot bérelgetni, azt bezzeg tényleg már vagy 100× beadta :angry:

468eb83284fbca7f636fbbbe19a697e8.jpg

medal medal

On 07/03/2020 at 13:23, Lord_KROK said:

Előszöris már vagy ezerszer megkaptam ezt a kib***ott Caliopet bérlésre, holott 5+ év alatt leeshetne lassan a rendszernek, HOGY CSAK REPÜLÖK! 
Ugyanitt jegyzem meg, hogy 5+ év alatt kb 1643 napi jutalmat vettem fel (mivel volt egy kis kihagyásom), és ezalatt NULLA azaz 0 db blueprintet sikerült adjon, de pont ugyanennyi GE-t osztott ki a játék számomra szintén. 2 alkalommal kaptam 1millió SL-t. Talisman is mindössze 2db járműre jött ki ezen idő alatt. De egy közel 10 ezer GE-s tankot bérelgetni, azt bezzeg tényleg már vagy 100× beadta :angry:

:D :D :D 
Ismerős: Én meg már csak tankozok (nagyon régen repültem, a kezdetekben) és nekem meg csak repülőket ajánlgat be :D és szintén hasonló minden más.

Logikát én se látok sokat benne. Ha azt akarják, hogy költsek, akkor olyan kalapból ajánljon, amikkel játszom és talán felkeltheti az érdeklődésem. Pláne sok éves statok alapján, képtelenek egy értelmes logikát felépíteni a marketingre... Ez olyan,mintha egy vegánnak disznó tarját kínálgatnának :D 

Edited by Ne_tudd_ki
  • Like 1
medal

On 07/03/2020 at 13:23, Lord_KROK said:

Ezigen! micsoda nagy jutalom! 
Calliope járműbérlés 1 órára! Ez a játékot komolyan ennyire retardált, vagy ennyire szivatni akar? :angry:

Szerintem kéne egy olyan rendszer, hogy ha kb 15-20szor megkapod ugyanannak a járműnek a tesztvezetését, akkor megkapod véglegesen.  Ez még kb lehetne is egy indok hogy az ember belépegessen, mert ahelyett az 59 perces, gyakorlatilag semmit érő tesztvezetés helyett még egy 10% booster is jobb lenne

• Upvote 3
medal

Nem akarok összeesküvés elméleteket gyártani, de ez a játék tutira tudatosan szivat. Hetek óta figyelem, hogy kétféle meccs létezik alapjáraton : 

1. Amikor ha fejtetőre állok se jutok fel még a középmezőnyig sem. Elfújja a lövedéket a szél, assitstot kapok nyilvánvaló kill-re, kidobják alólam a bázist stb. Szóval nemigazán van pontom. Ekkor az esetek nagy részében nyerünk. Én pedig a semmit jól meg boostolom 120%-ban (annyi LB jár ugye a győzelemért). 

2. Amikor nincs se booster, se semmi, szimplán benne vagyok az első háromban, gyakran az első helyen, és ha fejtetőre állok sem tudunk nyerni. Nem, és nem ... (olykor teljesen mindegy mennyire álltunk nyerésre korábban). 

(3. Ehhez bónuszba hozzájön a boosteres meccs, amikor általában nem jutok el a középmezőnyig sem, az 1-es pontban felsorolt okok miatt, de még emellé történetesen veszítünk is) 

Na most ez így (főleg prém nélkül, ABban, fizetős prém gépek nélkül) a fejlődés lehető legsleglassabb útja ... :( És ennek egy részéről a játék tehet. Idén karácsonykor kimaradt a szokásos 3 hónapos prém vásárlásom : észre is veszem, mert az 5 év alatt amióta játszom, még egyszer sem szivatott ennyit a rendszer mint az elmúlt hónapokban! :angry:
Valamint a belefektetett idő / haladásom sem mutatott még soha ilyen rendkívül gyenge arányt. (ez mondjuk annyiból nem zavar, h akikkel szoktam játszani azokon már jócskán túl haladtam, legyen szó Sturmiról, Igláról, vagy Tborról... ) 

972ec398212fab620adc08fb1bcc957e.jpg

A másik : hogyha eltalálnak akkor újabban vagy azonnal leszakad a gép farka és elkezd pörögni mint állat, vagy tail controll, fel gyertyába és jó játékot ... 
medal medal

3 hours ago, Lord_KROK said:

Valamint a belefektetett idő / haladásom sem mutatott még soha ilyen rendkívül gyenge arányt. (ez mondjuk annyiból nem zavar, h akikkel szoktam játszani azokon már jócskán túl haladtam, legyen szó Sturmiról ....

Naaa , van már Mig 21Mf-em saját skinnel repülve :p::D.

medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, air_fighter_hu said:

Naaa , van már Mig 21Mf-em saját skinnel repülve :p::D.

Ha csak az van,m azzal nem sokra megyek. De ha van más is, 6.3 - 8.3 között most elég sok produktív presetem van ... 

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.