Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

Hidd el próbáltam, de nagyon MM függő, hogy mit tudsz kezdeni...

Ha pl tele van d-13-akkal, vagy hasonló magasabb szintű jobb gépekkel,  akkor konkrétan semmit, csak menekülni, mivel akárhogy emelkedsz, mindig magasabban vannak amikor találkoztok.Uszkve annyit tudsz csinálni, hogy elkezdesz támadni egy nálad alacsonyabban levő gépet, talál, nem talál nem lehet tökölni, hanem rögtön minimális sebességvesztéssel pucolás jó messzire(és közben imádkozol, hogy nehogy rádessen valami csúnya lövöldöző dolog odafentről) emelkedés, majd magassági előnnyel vissza a csatatérre... na most ez vagy bejön vagy nem..... de inkább nem szokott mert a komák már a rácsapásom közben pötyögtetnek( éljen az egérrel nem hintázó gép és ezáltal remekül használható zoom, és az 1km ről elkövetett oneshotok.)

Én is úgy okoskodtam, hogy inkább földi célokat kellene támadnom, szintén nagy lendületekkel (bomba nélkül, elég az a 4 20mm-es), és a földi célok körül rosszalkodó gépeket...

Természetesen ez lehet, hogy meg fog változni, amikor behozzák, a joy ellen joy opciót, mert akkor egy minimálissal több esélyem lesz mást is csinálni(nem várok tőle csodát, de akkor is több esélyem lesz, és emiatt már érdemes megpróbálni majd)

Ne, csak szimplán NE!

Az hogy nem vált be elfogó vadásznak, nem jelenti, hogy alkalmatlan ellenséges repülők lelövésére. Válassz más taktikát (szokj le a fordulóharcról). Egyébként a játékban elég sikeresen utol lehet vele érni FW190A/F/D típusokat, úgyhogy a játékban nemigen tűnik esélytelennek, vagy esetleg ez egy apró túlzás, mármint hogy esélytelen lenne.

rikz, nem tudom mennyit játszottál a játékkal, de őszintén szólva arra ösztönözni egy szövetséges pilótát, hogy bátran csatoljon fel bombákat, és kergessen tankokat egy vadásszal, mert történelmileg arra használták nagyrészt... óvatosan fogalmazva, ez nem egy túl jó ötlet.

medal medal medal

Ismerem a typhoon-t, az Ia-val már igen régóta repkedek, hamarosan ki is maxolom, szóval értem én, hogy nehéz, de azzal, hogy földi célokat kezdesz támadni, csak még nagyobb előnyt adsz nekik.

Tudod erre szokták azt mondani, hogy work in progress....

Keresgélem azt a játékstílust, hogy hogyan lehet érvényesülni a typhoon-al, és ha megtalálom, a nekem legjobban megfelelőt, akkor arra erősítek rá...

Érdekes módon a többi repcsi amiket szeretek nem okoznak ilyen fejtörést, szegény typhoon egy kicsit kakukktojás számomra.

Ismerem a typhoon-t, az Ia-val már igen régóta repkedek, hamarosan ki is maxolom, szóval értem én, hogy nehéz, de azzal, hogy földi célokat kezdesz támadni, csak még nagyobb előnyt adsz nekik.

medal medal medal

A Typhoon Ib-t én másik repülőgépek ellen használom, ha valamit eltalálsz, az lezuhan. A yoyo- manőver nagyon jó vele, mert alig veszít energia. 

medal medal

Meglássuk.... Azt észrevettétek, hogy itt van az economy patch? másak lettek az árak, és a játékban a díjazások !!!!

Mos írtam én is ezt az "economy frissítés elnapolva" topic-ba.  :lol:

medal medal

a földi célpontok közt nincsenek vonatszerelvények, rendező pályaudvarok, pedig nagyon sok hadszíntéren a bombázók célpontjai ezek voltak (a hadi utánpótlás akadályozása érdekében).

szerintem jó ötlet lenne ezt betenni a játékba, dizájnos pályákat és érdekes küldetéseket lehetne kihozni ebből.

• Upvote 1

Vonatra én is gondoltam. Bár az elég egyszerű lenne ha kiüti a sineket aztán ennyi. Max mélyen az ellen vonala mögött,több vasutvonal ahol random jelennének meg minden meccsen a vonatok,hogy ne lehessen egyből rájukmenni,de aki bevállalja az kapjon érte szép pénzt. De legalábbis kihívás legyen.

medal medal medal

Csapatban lévő játékos belerepült az egyik bombámba és rengeteg pénzt levontak érte... :facepalm:  Ban is lesz?  :learn:

medal medal

Úgy érted hogy bombázás közben valakit eltalált az egyik bombád ? Gondolom sajátlelövésnek számolta el a játék, (a bombát lőszerként kezeli ?!) akkor viszont az gáz. Mármint a játékosok szempontjából, a játékra nézve gáz. Mivel  a kioldás után már nem lehetsz behatással a bomba zuhanásának irányára, így nyilván nem is tehetsz arról ami történt. Mint ahogy a kollégád sem aki nekirepült.

Szerintem nem fair a kreditlevonás.

medal medal medal medal

Na akkor én is dühöngök egy kicsit !

Szóval ez a patch óta fennálló krampusz a toronylövészekkel ez már szánalmas. remélem a következő javításban tesz vele valamit Gaijin, mert irtó idegesítő és élvezhetetlenné teszi a játékot. Hihetetlen hogy még hajszál pontos célzás mellett sem lehet eltalálni semmit.

Egy másik dolog, ezt is 1.31 óta tapasztalom, a pilóta eszméletvesztése egyetlen bekapott találat esetén is. Ugyan már.

Egyszer-egyszer hihető, na de sorozatosan...

:facepalm:

medal medal medal medal

Igen, eldobtam a bombát és teamkill, szerintem a levegőben, a dobás után pár másodperc múlva Ar-2-vel. Ezzel nem lehet lőni, a gunner-ek sem lőttek, mert nem volt ott ellenség. Lehet, hogy ő a víznél repült és a búm ölte le? Egy hajót bombáztam.

medal medal

Ez az egy lövéses pilóta ölés tényleg elég idegesítő. Egyre randomabb a kill, sem ügyesség, sem tapasztalat nem szükséges, csak némi szerencse. A mai nem az első eset hogy hátulról lövöm le egy bombázó pilótáját.  :facepalm:   Arról nem is beszélve, hogy már minden repülőgép motorjához mellékelnek egy kiló dinamitot, valaki rátapad a sejhajomra, egy apró sorozat és bumm, kész az instant augusztus huszadika.  :(s Fordítva ugyan így, semmi ügyeskedés, semmi élvezet. Néha utálom a játékot emiatt, és ez szomorú.

Na jól kidühöngtem magam.

Na nézzük csak:

-1 lövéses pilóta:megvan(gyakran)

-csökkentett bomba hatékonyság: megvan

-idióta gunnerek(manuálban is) :megvan

-nagyobb javítási költség:megvan

Miért is játszak Wellingtonnal, vagy bármivel aminek gunnere és bombája van?(oszt még neadjisten lassú is) :Ds

medal medal medal

Ar-2 gunner-ek HB-ban az előbb leszálláskor két ellenséget lőttek le.  :lol:

Ezt kapja, aki leszálló repülőgépre támad!  :salute:

• Upvote 1
medal medal

OK, ma megint volt időm játszani, és tapasztalni.....siralmas lett a játék....(németekkel már nem is merek menni,nincs értelme,  kivéve d-13)

Ma tudtam menni 20 kör körül, és egy darab élvezetes köröm volt.....amire azt mondtam, hogy ok.(HB csakis HB)

Akkor vagyok hajlandó foglalkozni komolyabban ezzel a játékkal ,miután szétválasztották a joy-t és az egeret, plussz megoldották az FM és a DM problémát néhány gépnél.(ugyebár az oroszok szeretik nyelni a lőszert, mint állat...)

Most értem el arra a szintre(9-10), hogy nem érdemes már tovább fejleszteni semmit(megvettem nagyobb gépeket,mert a fejlettségi szintem megengedi, de kár volt...), ilyen körülmények között.Én nem vagyok hardcore gamer, csak szeretnék meló után egy kicsit szórakozni, hát ezt most sikerült megszüntetni......

medal medal medal

Újabb nap, újabb csalódás....... és itt a vége(összeadódott a sok kis idegesítő dolog, és elegem lett belőle.), részemről játékot töröltem 1.31 óta játszhatatlan számomra.Már elérte azt is hogy 2 kör alatt jobban felidegesített mint a world of tanks.... itt a nyár, van jobb dolgom is..... a következő patch után még ránézek, addig is további jó játékot mindenkinek.(amikor a bf109 lefordulja az i16-ot ott baj van.....és nem vagyok hajlandó emiatt egérrel játszani, hogy sikereket érjek el tilitolival)

:salute:

medal medal medal

Ezt sajnálom.  :(s Jó nyárt kívánok, sok rúntur-t! Ha visszajössz, írj!  :salute:

Egy kérdésem van; Melyik I-16 volt? Mert Én jobban fordulok a Type-28-al, mint akármelyik Bf-109. Vagy a joystick nem jó?

medal medal

Gardar, köszi a jókívánságokat, megpróbálok azért vigyázni a májamra, mert még nincs tartalék :Ds

Egy sima i16 volt teljesen upgradelve, földközelben belementem egy fordulóharba egy bf109-el, naivan azt gondolva hogy majd jól lefordulom....... tévedtem, természetesen megint megvolt az 1 lövéses lelövésem...... és ez rakta fel a koronát a játékra. A 1.31 patch  után a második, vagy a harmadik minipatch óta egyszerűen nem megy a játék, biztos én felejtetem el játszani, egyik pillanatról a másikra.....vagy csak folyamatosan nincs szerencsém, az meg unalmas....

A játékélményekben is jun 24, 25 postoltam jó eredményt...... na azok voltak az utolsóak, mostanában örültem annak, ha nem lőttek le a legelején, vagy hogyha plusszos volt a köröm....hogy mi változott a játékban az rejtély....

Ezt sajnálom.  :(s Jó nyárt kívánok, sok rúntur-t! Ha visszajössz, írj!  :salute:

Egy kérdésem van; Melyik I-16 volt? Mert Én jobban fordulok a Type-28-al, mint akármelyik Bf-109. Vagy a joystick nem jó?

medal medal medal

Lehet, hogy jó lesz ez a szünet. Remélem amikor visszajössz, már javítják ezeket a hibákat, neked jobban fog menni a játék.  :)s

medal medal

Gardar, köszi a jókívánságokat, megpróbálok azért vigyázni a májamra, mert még nincs tartalék :Ds

Egy sima i16 volt teljesen upgradelve, földközelben belementem egy fordulóharba egy bf109-el, naivan azt gondolva hogy majd jól lefordulom....... tévedtem, természetesen megint megvolt az 1 lövéses lelövésem...... és ez rakta fel a koronát a játékra. A 1.31 patch  után a második, vagy a harmadik minipatch óta egyszerűen nem megy a játék, biztos én felejtetem el játszani, egyik pillanatról a másikra.....vagy csak folyamatosan nincs szerencsém, az meg unalmas....

A játékélményekben is jun 24, 25 postoltam jó eredményt...... na azok voltak az utolsóak, mostanában örültem annak, ha nem lőttek le a legelején, vagy hogyha plusszos volt a köröm....hogy mi változott a játékban az rejtély....

Velem is megesett már hasonló, csak akkor az ellenfél egy Korzár volt (érdekes nem is tudtam, hogy a Corsair kalózt jelent, mindegy). S ez még az 1.29-ben volt, szóval mindenféle Corsair FM nélkül. Tényleg idegesítő, hogy mennyire el vannak b@sz@rintv@ egyes gépek. Remélem lassan kijavítják őket, vagy legalább behozzák a tankokat.

Amúgy ha úgy érzed, hogy nincs szerencséd akkor tényleg ideje lenne váltani. De nem kell feltétlenül a mosdóvízzel a gyereket is kidobni.

Alacsonyabb tierekben, AB-ban talán nem annyira, de HB-ban és FRB-ben bizony már el kell a szárnysegéd. Én is csak pár napja vagyok aktív pumás de eddig jól elvagyok a századokban. Mert ha nem is tudjuk mindig megmenteni egymás v@l@gát, megnyugtat a tudat, hogy nem vagyok egyedül. Nem kell mindig magam mögé néznem, vagy félnem attól, hogy egy béna manőver után a hátamba kerül valaki, s így jobban tudok koncentrálni a támadásaimra. Egy picivel talán az eredményeim is jobbak lettek. Ha pedig joyjal szeretsz játszani próbáld ki az FRB-t. Engem is visszatart kissé a tudat, hogy 0 szimes tapasztalattal a kis középkategóriás joy-jommal bekerüljek a profik közé, de a közeljövőben valamikor majd én is bemerészkedem a "mély vízbe".

De ha tényleg fáraszt a repülőzés, akkor játssz egy kicsit mással. Nekem még mindig meg van a WoT. S mostanság elég jól szórakozom vele. Nem törődöm többé sem az xp-vel, sem az ezüsttel. Bemegyek feltöltöm a KV-5ösöm aranylőszerrel és próbáljon megállítani, aki tud. Nekem legalábbis működik az a módszer, hogy a fő MMO mellett, más játékokkal is foglalkozom néha napján. Így van egy kis változatosság is a játékélményben, de nem kell teljesen elhanyagolnom a fő csapásirányomat.

De a legjobb kikapcsolódás valóban a valóvilág!

Újabb nap, újabb csalódás....... és itt a vége(összeadódott a sok kis idegesítő dolog, és elegem lett belőle.), részemről játékot töröltem 1.31 óta játszhatatlan számomra.Már elérte azt is hogy 2 kör alatt jobban felidegesített mint a world of tanks.... itt a nyár, van jobb dolgom is..... a következő patch után még ránézek, addig is további jó játékot mindenkinek.(amikor a bf109 lefordulja az i16-ot ott baj van.....és nem vagyok hajlandó emiatt egérrel játszani, hogy sikereket érjek el tilitolival)

:salute:

Én is így döntöttem .   :salute:

Egy kör Arcade elég volt ma, hogy soha többet ne menjek ab-t. Ezután csak HB. 

medal medal

Na mi történt? Kicsi hülyegyerekek hazaértek a suliból és repülőznek? Az arcade már régóta játszhatatlan volt.....(kivéve annak aki ezt szereti, és kocapilóta, vagy csak a legénységet húzza, mert van ilyen is...)

Jah azért mert egyáltalán nem, vagy 1 kört játszom naponta(körülbelül, amikor kitakarítottam a lakást, megcsináltam mindent, és már nem tudok mit kitalálni, és elfogyott a sör is :Ds , de nagyon ritka, igazából belépek a játékba és dumálok a haverokkal), azért még olvasom a fórumot :Ds :Ds

Egy kör Arcade elég volt ma, hogy soha többet ne menjek ab-t. Ezután csak HB. 

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.