Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

9,956 posts in this topic

Szerintem nem hulyesegrol van szo. Az elso PvE probalkozasomkor en is igy jartam.

A problema hogy nem tudod milyen tankokbol lesz az ellenseg osszeallitva. Miert nem tudjuk elore mivel fogunk szembe nezni?

En az angol 3.7-el probalkoztam es semmit nem tudtam tenni a rengeteg KV1-es ellen. Miert KV1 es T34? Miert pont orosz tankok? Mi lenne ha mas nemzetek is lennenek?

A Chi-Nu-II-nek van az egyik legjobb fegyvere. 3.7-nel a PzIVF2 johet meg szoba vagy az M10. A tobbi tanknak nem tul sok eselje van. Az oroszok nem tudjak kiloni a KV1-est csak nagyon kozelrol, az angolok meg nem olnek eleg gyorsan mert nincs APHE.

Szerintem az egesz PvE egy rakas szar ami csak azert van a jatekban hogy mondhassak hogy van valami uj dolog benne es nem kellet szinte semmit dolgozni rajta.

Egy Armored Warefare fele PvE lenne az igazi, de en nem latom Gaijin-t kepesnek egy ilyen komplex dolog megvalositasara.

0

1 hour ago, Kulcsos12 said:

Sosem fogom megérteni, miért hülye az árkádosok nagy többsége. (Tisztelet a kivételnek.) Még az PvE-n sem tudnak nyerni. Pedig én aztán nem tankozok árkádban, szóval árkádos fizika, spotolás, célzás, stb terén mondhatni hátrányban is vagyok, mégis én viszem a csapatot.

Chi-Nu-II-vel, ami 3,7-es, kilőttem 32 tankot, megy a csapatom összesen hoz ugyanennyit. És mivel próbálkoznak 3,7 környékén? Pz.IV F1, T-50, BT-7, Pz.38, stb. Nyilván nem az MM dobta fel őket hozzám, hanem ennyire nem tudnak egy normális presetet összeállítani. Borzalmas. KV-1-es hullámmal nem is tudtak mit kezdeni. Csak körbetáncolták őket, míg én kilőttem őket szépen sorban. :facepalm:

Ha már PvE, gondoltam megyek egyet, megnyertük, kaptam egy 300%-os ezüst fokozót, tök jó. Gondoltam britekkel megyek, mert nem sok kell az FV4005-höz, meg is lett csata után.

Az asszisztok és halálok számán látszik (nomeg persze a killeken), hogy kik voltak britekkel :D

shot 2017.06.26 19.43.43.jpg

0

3 hours ago, Kulcsos12 said:

Sosem fogom megérteni, miért hülye az árkádosok nagy többsége. (Tisztelet a kivételnek.) Még az PvE-n sem tudnak nyerni. Pedig én aztán nem tankozok árkádban, szóval árkádos fizika, spotolás, célzás, stb terén mondhatni hátrányban is vagyok, mégis én viszem a csapatot.

5lG6AJF.jpg

Chi-Nu-II-vel, ami 3,7-es, kilőttem 32 tankot, megy a csapatom összesen hoz ugyanennyit. És mivel próbálkoznak 3,7 környékén? Pz.IV F1, T-50, BT-7, Pz.38, stb. Nyilván nem az MM dobta fel őket hozzám, hanem ennyire nem tudnak egy normális presetet összeállítani. Borzalmas. KV-1-es hullámmal nem is tudtak mit kezdeni. Csak körbetáncolták őket, míg én kilőttem őket szépen sorban. :facepalm:

2 két menetet próbáltam utána feladtam... Mert velem is ez volt... Csak én csináltam valamit, ezek meg nem... 

0

6 hours ago, clau82 said:

Szerintem nem hulyesegrol van szo. Az elso PvE probalkozasomkor en is igy jartam.

A problema hogy nem tudod milyen tankokbol lesz az ellenseg osszeallitva. Miert nem tudjuk elore mivel fogunk szembe nezni?

En az angol 3.7-el probalkoztam es semmit nem tudtam tenni a rengeteg KV1-es ellen. Miert KV1 es T34? Miert pont orosz tankok? Mi lenne ha mas nemzetek is lennenek?

Nem kell túldrámázni, igenis a játékosok felejtenek el gondolkodni. Elöször is, az MM ugyanúgy +-1BR-ből szedi össze a játékosokat. Tehát az én 3,7-es Chi-Nu II-m miatt MINDEN csapattagomnak kellett, hogy legyen legalább 1 tankja a 2,7-4,7-es tartományból. Random csatákban ugyanilyen szórással dolgozik az MM, szóval nem kifogás, hogy KV-1-ből áll pár hullám. Minden nemzet ki tudja lőni, ha a megfelelő tankot viszi be. Értelem szerint ha látom, hogy a következő hullám KV-1-ekből áll, akkor kiugrok a BT-7-ből és behozok egy T-34-et. Ehelyett körbetáncolják és lövik, amint felvillan a zöld kereszt. (Hozzáteszem, hogy a killek harmadánál fehér vagy szürke volt a célkeresztem...)

A Chi-Nu-II-nek van az egyik legjobb fegyvere. 3.7-nel a PzIVF2 johet meg szoba vagy az M10. A tobbi tanknak nem tul sok eselje van. Az oroszok nem tudjak kiloni a KV1-est csak nagyon kozelrol, az angolok meg nem olnek eleg gyorsan mert nincs APHE.

A Chi-Nu II valóban ütős tank az ágyúja miatt, és ezért volt jó választás ide. Ebben a játékmódban ugyanis nem a túlélésre kell figyelni, hanem az ölésekre. Kint álltam a nező közepén és onnan lövöldöztem, de volt aki a házak mögött bujkált, nehogy kilőjék. Na ő például nem tudta, hogy bármennyiszer vissza lehet hozni ugyanazt a tankot. Ha bújkálás helyett a támadásra összpontosított volna, nagyobb eséllyel nyertünk volna.

A másik, hogy az AI nem tud modult javítani a lánctalpon kívül, és tüzet sem tud oltani. Tehát ha begyújtom valamelyiknek a motorját, akkor nem lövöm meg még 2x, mert úgyis leég. Helyette inkább a következő tankot lövöm. Csak egy kis ész kellene hozzá, nem op tank. Nem olyan tankot kell bevinni, ami 2,3-mal kisebb a top tankomhoz késpest. Nem olyan tankot kell bevinni, ami jól páncélozott, mert úgysem talál el az AI csak nagyon közelről, hanem olyat, amivel ki tudom lőni (még ha csak a motorját is).

Szerintem az egesz PvE egy rakas szar ami csak azert van a jatekban hogy mondhassak hogy van valami uj dolog benne es nem kellet szinte semmit dolgozni rajta.

Egy Armored Warefare fele PvE lenne az igazi, de en nem latom Gaijin-t kepesnek egy ilyen komplex dolog megvalositasara.

Teljesen felesleges lemásolni az AW PvE-jét, amíg a játéksok ezt a bugyuta hullámost sem tudják teljesíteni. Csak egy helyben kellene állni és lőni, de sokaknak még ez sem megy.

0

Gondoltam megyek egy kis szim tankot, 10 perc mire berak a csatába, 5 csata 10 kirakétázás, 1 lőszert lőttem az 5 csata alatt...grat Gaijin!!

Update: Mondom, ez másról nem szól csak a kisfaszú repülősök melegágya, nem is tank szim az hanem repülő szim,minden hol ott vannak, tank az sehol,csak repcsi rakétákkal...milyen már?? 

Edited by LaszmenHUNGARY
0

4 hours ago, LaszmenHUNGARY said:

Gondoltam megyek egy kis szim tankot, 10 perc mire berak a csatába, 5 csata 10 kirakétázás, 1 lőszert lőttem az 5 csata alatt...grat Gaijin!!

Update: Mondom, ez másról nem szól csak a kisfaszú repülősök melegágya, nem is tank szim az hanem repülő szim,minden hol ott vannak, tank az sehol,csak repcsi rakétákkal...milyen már?? 

Meg fogod kapni: teljesen jó ez így, az menjen tank SB-vel játszani, aki tud, akar és szeret repülőzni!!!:016:

Az a baj, hogy nekem is a tank SB jön be legjobban, repülni meg nem tudok (meg nem is akarok), úgy hogy gyakran az idegbaj kerülget. Amit te írtál sajna nem ritka eset...  Ha legalább második járműnek be lehetne hozni egy légvédelmist - mint ahogy ezt valaki már fölvetette itt... Az is sokat javítana szerintem a helyzeten.

Edited by tibi68
0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.