Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

9,586 posts in this topic

Valaki leírná, hogy miért nem vagyok képes a britekkel senkit megölni? 4-10 találat kell egy tankba 1-2 teli találat / legénységbe, hogy megdögöljenek.
Valamit felett elnéztem vagy mi? Teljesen játszhatatlan lett a játék a britekkel.

A végén amikor már egy nyomorult AAA-t sem bírtam 3-4 lövéssel kiszedni, inkább ki alt+f4-eltem.

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/92728095783629468/D07A91F8F7C9D3D6C735FDB12DA78B04339C63B0/

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/92728095783629773/BE6EA674A4FE1C7FDFE11EDD1DE86AF2073F1DC3/

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/92728095783629986/75EFFA309BDB05D073F09A3A4D926FE34CA4CE76/

0

Mit követtem el ezért?? Mit??  Egész nap ez van, egész nap, tegnap este már Árkádba mentem át, de ott is, ma 20 csata és mind így néz ki!!! Mit követtem el a Gaijinnak hogy ezt csinálja velem?????? Valaki juttasson már el egy üzenetet nekik hogy ne szopassanak már könyörgöm nekik!!!! 

fdd.jpg

0

Exploitba nem fér bele külső program. Az már csalás. Az exploit az játékban szereplő hiba vagy kiskapu kihasználása. Mindenhol bannolják a notórius visszatérőket.

Mostanra látszólag lenyugodott! Ez nem rant csak egyszerű múltidézés.

Hú érdekes sztorija van. Igen gunshippelt. Illetve leszállt az ellenfél repterére. Ilyenkor az AA már nem lőtte vagy kiszedte előtte. Majd várt türelmesen és lőtte az újonnan születőket. Akár 40 killeket is csinálva. Lényegében fél évre rá miatta lett bevezetve, hogy ilyenkor megadja magát gép személyzete. Ekkor rájött, hogy ha 20km/h (azt hiszem ennyi) alatt gurulsz repülővel akkor nincs collision és át lehet gurulni a fákon. Így a reptér mellé szállt le és autókázva lőtte a születőket. Ekkor lett bevezetve, hogy véges a tornyok lőszere. Ez azért is van ilyen puritánul megoldva, hogy kifogy a torony és kész. Nincs töltés ott ahol egyébként táras megoldás volt, mert nem a lövészek megreformálása volt a cél hanem a csávó kordában tartása.

Mostanra azt vettem észre, hogy lenyugodott. Már konstruktív dolgokat is írt a fórumon, de előtte hihetetlen volt a népharag ellene. Aki látta megpróbálta leszedni. Mindegy, hogy társ vagy ellen. Már csak azért is, mert rendszeresen TK-ott. Elsősorban a jobb pilótákat, hogy ne legyen konkurenciája.

Persze most is szereti kiélvezni a kiskapukat, de visszafogta magát. Mostanában csak EC1-ben szokta darálni top tier gépekkel az életükben először játszókat. Egyik ismerősöm pont ezért nem játszik. Kipróbálta mondta, hogy marha jó és élvezetes aztán szétdarálta a gyerek vagy tízszer. Aztán haver keresett más játékot. De ez nem róható fel exploitnak. Szabályokon belül van és elsősorban nem az ő hibája. Minősíti, de ettől még megengedhető. Ő az első helyezett EC1-en állandó jelleggel, de érdemes megnézni a statját. Majd 20k kill-je van SB-n.

Egy kis csemege. Lehet tanulni belőle (sok ilyen van fent): https://www.youtube.com/watch?v=kJFIVJAdwzg

Edited by Volfram42
0

20k killje van, de hogyan ?! Na itt jön be a sokat emlegetett spawn kill téma...

0

Nekem Bler a nagy enemy ( asszem jól írtam).Már említettem ,ő az aki folyamatosan no,never stb -t nyom bármilyen chat üzenetre.Pár napja  pacific eventen kétszer belefutottam, egymás után.Saját oldalon volt.Elsőn kiszedtem H6k ból a másodikon lecritteltem..aztán annyira már nem irogatott.Valszeg rájött,hogy 40k minudsz nem ver földhöz.

0

21 hours ago, Kulcsos12 said:

A fizetésemben szeretnék legközelebb ennyi nullát látni... :facepalm:

YNGawkK.jpg

Gondoskodtam róla tegnap, hogy átutaljanak Neked bónusz gyanánt 0 000 000 000 000 000 forintot. A mai banki napon meg kell kapnod, remélem már csippant az sms :) 

1

On 2017. 03. 25. at 5:15 PM, Volfram42 said:

Exploitba nem fér bele külső program. Az már csalás. Az exploit az játékban szereplő hiba vagy kiskapu kihasználása. Mindenhol bannolják a notórius visszatérőket.

Mostanra látszólag lenyugodott! Ez nem rant csak egyszerű múltidézés.

Hú érdekes sztorija van. Igen gunshippelt. Illetve leszállt az ellenfél repterére. Ilyenkor az AA már nem lőtte vagy kiszedte előtte. Majd várt türelmesen és lőtte az újonnan születőket. Akár 40 killeket is csinálva. Lényegében fél évre rá miatta lett bevezetve, hogy ilyenkor megadja magát gép személyzete. Ekkor rájött, hogy ha 20km/h (azt hiszem ennyi) alatt gurulsz repülővel akkor nincs collision és át lehet gurulni a fákon. Így a reptér mellé szállt le és autókázva lőtte a születőket. Ekkor lett bevezetve, hogy véges a tornyok lőszere. Ez azért is van ilyen puritánul megoldva, hogy kifogy a torony és kész. Nincs töltés ott ahol egyébként táras megoldás volt, mert nem a lövészek megreformálása volt a cél hanem a csávó kordában tartása.

Mostanra azt vettem észre, hogy lenyugodott. Már konstruktív dolgokat is írt a fórumon, de előtte hihetetlen volt a népharag ellene. Aki látta megpróbálta leszedni. Mindegy, hogy társ vagy ellen. Már csak azért is, mert rendszeresen TK-ott. Elsősorban a jobb pilótákat, hogy ne legyen konkurenciája.

Persze most is szereti kiélvezni a kiskapukat, de visszafogta magát. Mostanában csak EC1-ben szokta darálni top tier gépekkel az életükben először játszókat. Egyik ismerősöm pont ezért nem játszik. Kipróbálta mondta, hogy marha jó és élvezetes aztán szétdarálta a gyerek vagy tízszer. Aztán haver keresett más játékot. De ez nem róható fel exploitnak. Szabályokon belül van és elsősorban nem az ő hibája. Minősíti, de ettől még megengedhető. Ő az első helyezett EC1-en állandó jelleggel, de érdemes megnézni a statját. Majd 20k kill-je van SB-n.

Egy kis csemege. Lehet tanulni belőle (sok ilyen van fent): https://www.youtube.com/watch?v=kJFIVJAdwzg

Ez olyan, mintha a BF2-ben a Wake Island-en az utolsó spawn-ra beszorított ellenséget 20m-ről heliből géppuskázót kitenné a szerver (de mondhatnék bármi más játékot ahol Spawn pont van). Addig rinyált a nép, amíg az AAA és Ship AA erejét levették, hogy be lehessen menni torpedós géppel, ne lője le 2km-ről. Ő meg ezt kihasználja, ennyi. De ezért miért kéne bannolni, ezt nem is értem.. Nem bug-ot használ ki, nem delfin járásban közlekedik a repülőjével, nem GOD Mode, csak kihasználja a játék nyújtotta lehetőségeket, ami meg a Gaijin felelőssége. Ez alapján az is Exploit, hogy a Spit lefordulja a Fókát. Nem a csávót kell szidni hanem a céget, hogy csináljon normális körülményeket amik ezt nem engedik meg. De az meg valszeg egy szélesebb réteget zavarna, mint amennyit ez a gyerek halomra spawn killel.

Szabadon ki lehet lépni a meccsekből, ha bemész megnézed a statot, aztán ha a delikvens bent van akkor másik meccset választani. 

0

6 hours ago, V4_Glo_HUN said:

Gondoskodtam róla tegnap, hogy átutaljanak Neked bónusz gyanánt 0 000 000 000 000 000 forintot. A mai banki napon meg kell kapnod, remélem már csippant az sms :) 

:good:

Csak biggyessz egy 1-t az elejére, pls. Aztán, nem bánom, felezhetünk :D

0