Kollati

Dühöngő (kulturáltan)

9,946 posts in this topic

Köszönőőőm!

Kollati-tól kértem ezt a szobát, és ő megcsinálta:)

Az elképzelésem az lenne, hogy a kulturált panaszáradaton kívül, nyugodtan fel lehet tölteni képet, videót, és segítsünk egymásnak kielemezni, hogy hol volt a hiba, mit rontott el a kedves panaszkodó...

Okidoki?

0

Aztat majd a fórumközösség mélyreható vizsgálata eldönti :Ds  Egyébként meg jó kifogás lesz sörözni, meg vitatkozni :crazy:

Rosszkor volt rossz helyen. :Ds

0

ÉÉÉs megint megcsinálta a játék.... bf109f3-ra rálövök szemből, ő is rám, mindketten találunk(nekem természetesen bepirosodik a szárny) ő vígan megy tovább, ez még nem dühítő, elkezdek kb 4500 ról zuhanva menekülni 750-el kb(typhoon mk1b) erre ez a kis férfi nemiszervecske 1 sorozattal 1-1,5 km ről feketére lövi a szárnyam/törzsem,na eez már kiba...ul dühítő....(akkor most ebben a játékban milyen stratégiát kövessek bakker?, kifordulni nem tudom, menekülni nem tudok, pedig tempó késésben volt mert még rám kellett hogy forduljon a kölcsönös szemből lövésváltás után)

Én nagyon szeretném, ha behozná a játék, hogy joyosok, meg joyosok együtt játszanak, mert ez a kis valami olyan manővereket csinált, hogy én joy+instruktorral ( én joy +realistic)nem tudom utánozni(  ez egér+instruktor volt).

Nem az a baj hogy lelő, de hagy ne tegye már 1-1,5 km-ről,menekülő manőverezés közben az ég áldja meg ezt....

0

Kollati, ez sajnos HB-n volt......ezért néztem bután....

Igazából átgondoltam, jó lőjön le 1 km-ről, de lehetőleg mellé is találjon ne egyből az első sorozattal nyiffantson ki...

Egyébként nem ragaszkodom a joy-joy csatákhoz, csak azt szeretném az egeresek is kapják meg azt a kellemes himbi limbit, ami nálunk joyosoknál van.

megnézném akkor milyen messziről találna el gépet,  lehet a ritmus érzéket fejleszteni.

MInd1 új nap új élmények..... remélem ma jobban fog menni..

Tegnap  nem volt egy értelmes csatám egyik gépemmel sem.

0

Tegnap az egyik ütközetben egy P38-al sikeresen elbénáztam egy rárepülést, kicsit sok lett a sebesség (olyan 650Km/h) és miután jól megsoroztam egy Pe3-at, nem tudtam kitérni.... ütközés... ééés, repülök tovább, piros jobb szárny, hátranézek... Pe3 pörög a levegőben összevissza miközben zuhan a föld felé  :?s

Mintha a DM-ek állítólag jobbak lennének, mint korábban, de úgy néz ki, hogy inkább csak fegyverek ellen érvényesül a változás, mert hasonlók korábban is történtek, gyakran én voltam az áldozat ilyen helyzetekben, reméltem megjavították végre, de nem  :facepalm:

0

Hát akkor a pe3 mosolya sem volt őszinte:)

A bombázók/alacsony támadók nagyon törnek mostanában...

Tegnap az egyik ütközetben egy P38-al sikeresen elbénáztam egy rárepülést, kicsit sok lett a sebesség (olyan 650Km/h) és miután jól megsoroztam egy Pe3-at, nem tudtam kitérni.... ütközés... ééés, repülök tovább, piros jobb szárny, hátranézek... Pe3 pörög a levegőben összevissza miközben zuhan a föld felé  :?s

Mintha a DM-ek állítólag jobbak lennének, mint korábban, de úgy néz ki, hogy inkább csak fegyverek ellen érvényesül a változás, mert hasonlók korábban is történtek, gyakran én voltam az áldozat ilyen helyzetekben, reméltem megjavították végre, de nem  :facepalm:

0

Új hír. Természetesen késik a gazdasági modell és hivatalosan nem tudni mikor jön, sőt a készítők gyakorlatilag megkérték a játékosokat, hogy ne szekálják őket ez ügyben, majd jön ha jön. Vicc.  :facepalm:

0

Itt a hivatalos duma:

"Guys, ETA's slip, this is why ETA's are rarely given, the economy, as we know, is a fluid item, and probably always will be. Giving deadlines to the devs just isnt going to work, it will be revised when you see it. Nothing more can be said about it at the moment. Sorry."

0

Új hír. Természetesen késik a gazdasági modell és hivatalosan nem tudni mikor jön, sőt a készítők gyakorlatilag megkérték a játékosokat, hogy ne szekálják őket ez ügyben, majd jön ha jön. Vicc.  :facepalm:

:(s  Ez nem jó hír.

0

Kollati, ez sajnos HB-n volt......ezért néztem bután....

Igazából átgondoltam, jó lőjön le 1 km-ről, de lehetőleg mellé is találjon ne egyből az első sorozattal nyiffantson ki...

Egyébként nem ragaszkodom a joy-joy csatákhoz, csak azt szeretném az egeresek is kapják meg azt a kellemes himbi limbit, ami nálunk joyosoknál van.

megnézném akkor milyen messziről találna el gépet,  lehet a ritmus érzéket fejleszteni.

MInd1 új nap új élmények..... remélem ma jobban fog menni..

Tegnap  nem volt egy értelmes csatám egyik gépemmel sem.

Engem 2km távolságból lőtt le egy Corsair egy nagyon rövid sorozattal. Én MiG-3-ban voltam, 6000m magasságban, ő 4000m-en.  :?s

HB volt. Arcade-ban nekem még nem volt ilyen.

0

Na a 800 méterről oneshotoló/ 1 lövéssel szárnyat letépő egér huszárok most húzták ki a gyufát nálam...... Holnap egész nap HB-Dora napot fogok tartani........ valószínű jóanyám egész nap csuklani fog....

0

1.1-1,2 km ről szedtem le Bau-t.. Joyal...50mm...de ez még majd reális is lehet hisz 1km körülről használták amúgy is.(más űrmérettel meg se próbálnám)  2km corsairral az tényleg idegesítő lehet.Bízzunk benne hogy lesz joyos választási lehetőség.

0

Ilyet még nem b***tam !

Messzerrel repülök kb. 1800 méteren, tök üres a környék, a legközelebbi ellen 8.00 (!) Km-re. Aztán egyszer csak a semmiből, pontosan és KÖZVETLENÜL mögöttem feltűnik egy Spitfire. Persze hogy bekaptam az első sorozatot, ugorhattam ki.

Arra sem volt időm hogy hátranézzek, mert már rángatott a gép. Csak utólag tudtam megnézni hogy mi lőtt le.

Az hogy lehet hogy nem volt látható a radaron ???

Ruhr map...

0

Úgy tudom, radaron csak akkor tűnik fel a gép, ha valaki látja, úgyhogy igen, ez a szituáció teljesen elképzelhető. És a véleményem szerint, ez így is van rendjén, ha valaki sikeresen meglepi az ellenfelét megfelelő manőverezéssel, akkor ugyan ne buktassa már le a radar.

0

Én úgy vettem észre, hogy a "radaron" (mert nem az ,inkább mi van a gépem közelében amit észrevettem kijelző) csak az jelenik meg ami bekerül a látóteredben, és a pilóta "messzire nézés" (keen vision) skill hatóterén belül  van.

Mivel én belső nézetből játszom (ala virtual cockpit) úgy pörög a fejem mint a körhinta repülés közben..... és csak az jelenik meg a radaron ami felé nézek, és ha elveszítem szem elől egy idő múlva eltűnik... 10-15mp.

Szóóval ,ha baromi magasról rádcsapnak és nem nézel felfelé, akkor nagyon is elképzelhető, hogy csak a motortűzre ébredsz :Ds

Ilyet még nem b***tam !

Messzerrel repülök kb. 1800 méteren, tök üres a környék, a legközelebbi ellen 8.00 (!) Km-re. Aztán egyszer csak a semmiből, pontosan és KÖZVETLENÜL mögöttem feltűnik egy Spitfire. Persze hogy bekaptam az első sorozatot, ugorhattam ki.

Arra sem volt időm hogy hátranézzek, mert már rángatott a gép. Csak utólag tudtam megnézni hogy mi lőtt le.

Az hogy lehet hogy nem volt látható a radaron ???

Ruhr map...

0

Velem is volt ilyen . Piros pötty két koppanás . Külső nézet...szintén spit. (bomberrel). Ma meg látom hoyg megy le az ellen "csíkja" pedig még oda se értünk a célhoz, földiek se lőtték ki egymást de simán feléig lement.Valaki tudja miért nem lehet megnézni néhány játékos adatlapját?. Miközben repked kiírja hog nem talál ilyen játékost.

0

Akkor már értem. Jó ez így teljesen korrekt hogy csak az van a "radaron" amiről tudok.

0

Mááázlista, nálam tegnap sicity all day németekkel...... már az összes ellenséges tanknak ismertem a családját a rokonait is, a légvédelem meg először integetett aztán lőtt le :Ds

Bár hogy mi lehet ez a hirtelen halál azt a fene sem tudja.....

0

Ruhron volt. Most amcsival mentem és folyamatosan ment le a csíkunk. Vesztettünk pedig még 2-en repültünk....

Már többen is jelezték, bug report is van róla. Tehát javítva lesz... előbb utóbb.

0

80-90%-ban Kingcobra és Bf-109 lő le. Ezek a legjobb repülőgépek a játékban? Már nevetek, amikor még egy lelő.  :)s

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.