The_Emptiness

Letadla

Klid pánové, přece se nebudeme čertit pro každou věc.

Někdy je problém, že dané letadlo propočtem na udané výkony nestačí (La-7), někdy v nesprávně interpretovaném zapsaní výkonů (Šiden), někdy v záměně čistě vypočtených hodnot s letovým testem J2M ( ten nejvýkonejší). Možností chyby je plno.

Problematika testování a jejich vyhodnocení není jednoduchá.

Třeba, pokud Raiden měl cca 670 km/h ( což ve WT jednu dobu měl), ale pak se přišlo na to, že výkon je vypočtený a rychlost byla podstatně snížena (615 km/h) ukazuje mě to jak mohl rychle ve skutečnosti létat ?

Gaijin se rozhodl pro druhou hodnotu, protože pokud by akcentoval, že možný výkon byl někde mezi, nemá pro to žádné dokumenty v ruce, ale bylo to tak ?

Další příklad.  La-7 dosahoval rychlosti cca 675 km/h ve 2000m, ale žádný jinný stroj s lepší aerodynamikou než La-7 a s tímto výkonem ( 1850 ks) to nedokázal. Tedy podle propočtů, La-7 nemohl tuto rychlost v takové výšce vyvinout, schází mu asi 400 koní,  nebo minimáně laminární křídlo s řadovým motorem. I když uvěříme této rychlosti, tak když   přihlédneme k sovětské výrobě, která nedokázala zajistit takové výkony jaké naměřila u zkušebních prototypů,  kdy  propad rychlosti mohl být dost výrazný. Je  reálné mít takového Lavočkina ve hře ? ?

Ale, čeho se má Gaijin chytit, aby mu to někdo neomlátil přes prsty ?

La-7 v testech létat touto rychlostí. Víme že je něco špatně, ale je to zaznamenané. Můžeme o tom diskutovat, ale na papíře je tato hodnota.

Edited by wasa850
  • Like 1
medal medal

1 hour ago, wasa850 said:

Klid pánové, přece se nebudeme čertit pro každou věc.

Tak čertit... Asi nevím, co tím chtěl pan G. říct, ale opravdu netuším, proč je nespravedlivé vycházet z originálních testů výrobce, resp. letectva. Obzvlášť, když většina výkonů japonských strojů ve WT je nad těmito hodnotami.

Např. tebou zmiňované Hajate, japonské testy 625km/h, někde se uvádí i 640km/h, US testy 680km/h, ale ve hře 692km/h, kde to teda vyhrabali?

Edited by Sqn310_PipCZ
medal medal medal medal medal

59 minutes ago, Sqn310_PipCZ said:

Tak čertit... Asi nevím, co tím chtěl pan G. říct, ale opravdu netuším, proč je nespravedlivé vycházet z originálních testů výrobce, resp. letectva. Obzvlášť, když většina výkonů japonských strojů ve WT je nad těmito hodnotami.

Např. tebou zmiňované Hajate, japonské testy 625km/h, někde se uvádí i 640km/h, US testy 680km/h, ale ve hře 692km/h, kde to teda vyhrabali?

Mě jde o to, že se můžem bavit normálně.

Kde to vyhrabali nevím. Ale je to na kartě, ve hře nemusí dosáhnout takové rychlosti

Edited by wasa850
medal medal

7 minutes ago, wasa850 said:

Kde to vyhrabali nevím. Ale je to na kartě, ve hře nemusí dosáhnout takové rychlosti

Ki-84 dává ve hře 689 km/h v 6 000 m. 

Americký test z května 1946 říká 427 mph.

medal medal medal medal medal medal medal

12 minutes ago, Gavinny said:

Ki-84 dává ve hře 689 km/h v 6 000 m. 

Americký test z května 1946 říká 427 mph.

To sedí, mají to podle tohoto testu.

427 mph je cca 687 km/h.

Můžeme pokračovat dál.

Střemhlavý let Bf 109 K, obecně ovladatelnost posledních stodevítek ve velké rychlosti je diskuze na sto stran, a stejně se nedobereme konce.

Lidi jsou rozděleny na ty, že byla lepší než starší Gustavy a na ty že v podstatě to letadlo bylo stejný a tedy že se nijaké zlepšení nedostavilo.

Ve hře má K-4 limit na 750 km/h do 3 km výšky. 750 Km/h odpovídá původnímu limitu.  Já mám stranu z manuálu, kde je uvedeno pro K-4 850 km/h, ale nemám celý manuál.

Co to znamená, v podstatě by se limit rovnal Mustangu a Tempestu.

Pro mě to znamená, že muselo dojít k úpravě, aby letadlo dokázalo patřičně reagovat ve vyšších rychlostech. Jinak by byl použit původní limit 750 km/h

DCS použil u K-4 limit 850 km/h.

WT 750 km/h.

Je to dobře ?

Historicky může být, já nevím jestli se nejednalo o K-4 s Flettnerem. Na výškovém kormidle se toho moc neměnilo, ale detaily ano. Je možné že K-4 opravdu byl lepší než starší stodevítky, ale je taky dost možné, že né všechny K-4 byly stavěny se vším, co k tomu potřebovali ( prostě německo koncem války) anebo že chování a limit byl +- stejný od třeba G-6 s vyšší směrovkou.

Dohromady mám dvě strany z manuálu, ale mám problém sehnat celý, tedy nemám vyloženě napsané, že je to K-4 z roku 45, byť úplně vše ostatní sedí.

DCS použil 850 km/h, WT má 750 km/h. Myslím, že špatně nebude ani jedna. Vývojář si může vybrat čemu dá přednost a vlastně neudělá chybu, i když vlastně udělá dvě rozdílná letadla....

Edited by wasa850
medal medal

Messerschmitt Me 410 Hornisse - prý nerfnuté letadlo. Kromě pancéřové desky (která je stejně problém jen v SB), nevidím nic, co by bylo známkou nějakého důvodu ke stížnosti...

Verze B-1:

A-1:

B-6:

A aby to nebylo jen ode mě a z SB, tak přiložím i video od Tomáše:

medal medal medal medal medal

Me-410 mám rád a moc se mi líbí,tedy aspoň jako modely.Ve hře samotné je lítám spíš jen do vylétání a jdu dál. Z těch co jsou tady mám dobrý pocit a pokud jsou ve fullu tak se s nima dá i poškádlit enemáky

Ale zajímalo by mě spíš video s vezemi s 50mm v čenichu.. V SB kde nejsou značky tak možná,v RB už to bude zajímavější a v AB je to pro mě očistec.

Expit tam tenhle stroj z holiny je za trest Nejen že býváte primárním cílem hned po bombrech ale nic nedohoníte, ničemu neuletíte,nic nevytočíte (a jéje, právě jsem to poslal do brečkárny :DD ) a něco pak následně trefit . . . . . .Zatím jsem rád když to vždy vyměním aspoň jedna ku jedný. Snad jednou jsem měl bitvu kdy jsem dal čtyři kousky a jako bonus přežil A naopak jsem měl i několik bitev kdy jsem si ani neškrtl. Co obzvlášť potěší je když krásně trefíte bombíka a ona jím ta 50tka proletí a nic (brečkárna jistá :DD )

Je fakt že tyhle dvě verze ve hrách snad vůbec nepotkávám,nejspíš se ,pokud je tedy někdo vůbec hraje,létají  v tankových kde ničí tanky.

A co jsem moc nepobral je fakt že Béčko i když je na první pohled úplně stejné jako Áčko tak má BR o 0,7 vyšší než to Áčko.Všimnul si někdo nějakého zásadního rozdílu ?

Teď mně napadlo jestli tam nebude rozdíl v možnosti výberu pum. Mno, že bych přicházel do nějaké extáze že si můžu vzít další bombu a díky tomu mít vyšší BR které ho může poslat do ještě větších potíží. . . . .. . Vzhledem k tomu že všechno lítám jako stíhače mně ta bomba nevytrhne.

Jo,teď jsem si vzpoměl že jsem viděl jedno video kde si skupinka čtyř hráčů vzala tyhle verze a docela slušně to v RB štípali.Otázkou je kolik takových her se jim povede.A sólista asi moc šancí nemá.

Takže Me-410 s 50mm prosím. . . .. . ;)

medal medal

On 15. 2. 2018 at 7:36 AM, rottwi said:

Me-410 mám rád a moc se mi líbí,tedy aspoň jako modely.Ve hře samotné je lítám spíš jen do vylétání a jdu dál.

Z těch co jsou tady mám dobrý pocit a pokud jsou ve fullu tak se s nima dá i poškádlit enemáky

Ale zajímalo by mě spíš video s vezemi s 50mm v čenichu.. V SB kde nejsou značky tak možná,v RB už to bude zajímavější a v AB je to pro mě očistec.

Expit tam tenhle stroj z holiny je za trest

Nejen že býváte primárním cílem hned po bombrech ale nic nedohoníte, ničemu neuletíte,nic nevytočíte (a jéje, právě jsem to poslal do brečkárny :DD ) a něco pak následně trefit . . . . . .

Zatím jsem rád když to vždy vyměním aspoň jedna ku jedný. Snad jednou jsem měl bitvu kdy jsem dal čtyři kousky a jako bonus přežil A naopak jsem měl i několik bitev kdy jsem si ani neškrtl.

Co obzvlášť potěší je když krásně trefíte bombíka a ona jím ta 50tka proletí a nic (brečkárna jistá :DD )

A co jsem moc nepobral je fakt že Béčko i když je na první pohled úplně stejné jako Áčko tak má BR o 0,7 vyšší než to Áčko.

Všimnul si někdo nějakého zásadního rozdílu ?

Z těch strojů má smysl jen ten první,jinak je to továrna na frustraci .. 

Nějaké pozemáky s tím lovit nemám zájem ( ostatně kdyby je zcela zrušili,tak jen hurááá .. asponˇby se hráči naučili hrát ve výškách .. )

Jejich reálný br pro všechny je strop 4,3 v RB , cokoliv navíc už je nějaké forma "  sprasení ala Gaijin " , tedy pardon balance...

5,0 už je nesmysl,neuletíš,neustoupáš,zbraně mají taky dost podivnou balistiku a klidně tě to hodí proti poválečným strojům,přitom tenhle stroj už byl na konci roku 1944 vyřízen a šel do druhé ligy .. 

Tu 50 mm B2/U4 mám full a je to jak říkáš, jedním nábojem zlikviduješ bombardér a pak 3 klidně proletí bez hitu .. 

A ty co mají br 5,0 tak cena oprav nemá chybu .. 

Je na houby,že je je třeba koupit,protože jinak to jsou stroje k ničemu,ale takových s přepáleným br je tam mraky ..

Dotaz,ta co je z raketami, 4x Gr 21 .. používá je někdo ? 

Ta balistika je příšerná a navíc kdo hraje přes kokpit,tak mám pocit,že se zaměřovač použít nedá vůbec .. :facepalm:

medal medal

Z 410tek nemám doexpené ty dvě s 50mm (s tou první budu v dohledné době hotov ) ,pak noční verzi (tajně dofám že by nemusela být úplně nejhorší ) a pak tu druhou v stromu.Dík kulometům větší ráže má vyšší BR než Áčko ,a když si vzpomenu jak ,,áčko" s dvěma kanony v holině bylo nic moc tak se mi do něj ani nějak nechce.Ale budu muset :-)

BRko u ME-410 se mi zdá docela nadsazené ,ale to může být jen můj pohled a pro jiné je tak akorát nebo dokonce nízké.Sto lidí .. . . . . .

Nemohu s tebou rozhodně souhlasit, žádné rušení pozemáků. Pozemáky tedy nějak nestřílím,maximálně v situaci když už se dostanu vlivem okolností k zemi nebo když nejsou k mání enemáci. Ale právě se rád zaměřuju na ty co pozemáky ničí.A se slzou v oku vzpomínám na doby před třeba pěti lety kdy jsem i v AB býval ,,nahoře " skoro pokaždé sám. To byly právě naopak dobré časy kdy by jsi i s takovýmhle letounem měl možnost si trošku vybrat po čem půjdeš.Dneska je nahoře i  té AB půlka týmu a z lovce se nezřídkakdy stává kořist.:DD

Mám dojem že ty rakety nebyly nijak přehnaně přesné ani v reálu, v praxi sloužily spíš k rozehnání boxu bombardérů a tím oslabení obrany konkrétního vybraného stroje.

Vím že se některé stroje měly i šestihlavňovou raketnici v pumovnici.O nějakém sestřelu raktou jsem nslyšel,nečetl (což nemusí znamenat  že nebyl )

Nejznámější obětí Me-410 bylo asi americké stíhací eso,kapitán James Morris na P-38,někdy v roce 1944 ,přičemž ve svém letounu zahynul.

medal medal

5 hours ago, rottwi said:

1) .. ,pak noční verzi (tajně dofám že by nemusela být úplně nejhorší )

2) Nemohu s tebou rozhodně souhlasit, žádné rušení pozemáků.

3) Mám dojem že ty rakety nebyly nijak přehnaně přesné ani v reálu, v praxi sloužily spíš k rozehnání boxu bombardérů a tím oslabení obrany konkrétního vybraného stroje.

Vím že se některé stroje měly i šestihlavňovou raketnici v pumovnici.O nějakém sestřelu raktou jsem nslyšel,nečetl (což nemusí znamenat  že nebyl )

Nejznámější obětí Me-410 bylo asi americké stíhací eso,kapitán James Morris na P-38,někdy v roce 1944 ,přičemž ve svém letounu zahynul.

ad1) .. bohužel,noční stíhačky mám rád,ale tenhle není noční verze ..

ten radar co má, je FuG 200 Hohentwiel a je to nízkofrekvenční námořní vyhledávací radar, s dosahem 150 km,

používaný proti ponorkám a lodím .. někde jsem četl,ale nemůžu to už delší dobu najít,

že 410-tky se používaly se používaly taky jako průzkum proti Spojeneckým bombardovacím svazům .. takhle, i Němci měli své špehy v Anglii, kteří se pohybovali v oblasti základen bombardérů v Anglii a dokázali odhadnout,podle cvrkotu kolem letiště,propustek leteckého personálu ze základny atd., že se něco chystá, nějaký nálet .. a start bombardovací skupiny znamenal,velký rachot kolem základny.. mělo to fungovat tak,že špioni dali echo vysílačkou do Německa a tam už byly připravené průzkumné letouny,které ve vypočteném okamžiku startovaly,aby potkaly bombardovací skupinu už nad pobřežím a z bezpečné vzdálenosti podávaly zprávy o směru a počtu Spojeneckých bombers do operačních sálů stíhacího letectva Luftwaffe ...

Noční stíhací 410 byl typ B8, ale ten se nedostal dál než do stádia zkoušek ..

ad2) .. no ,já bych je rád nějak .. upravil .. aby se jejich ikony zobrazovaly jen pro letouny určené na ničení pozemních cílů,nebo něco podobného,

protože není nad to jak potřebuješ pomoct nahoře a výškové Táčka H1 vidíš lovit dole pozemáky .. bohužel je pak tak vidíš,ale už jen z pohledu diváka ...

Gaijin by se měl snažit dostat hráče do výšky, protože pokud mají přijít výškové nadzvukové letouny,bude opravdu zážitek, vidět je létat mezi kopci a lovit pozemáky .. 

ad3) .. h4zeu56ulvmy.jpg 

410-tky měly dost slušné úspěchy,proti bombardérům,ale jen jak létaly bez stíhacího doprovodu,jak Spojenci nasadily P-38 a další, tak to bylo okamžitě obráceně a měly obrovské ztráty .. kdysi byl ve hře event P-38 vs. Me-410, a s Hornisemi to byla jen 1 výhra na 5-10 bitev ... 

Edited by Night_Trapper
medal medal

No, s nocnymi stihacimi Me 410 je to slabota. Ak neratam nocne bombardovacie verzie, ktore operovali u V./KG 2 a KG 51 hlavne proti V.Britanii v ramci "Baby Blitzu", tak 4 az 6 kusov verzie Me 410A-1 sa objavilo u nocnej stihacej I./NJG 1 a jedna neznama verzia u III./NJG 1 v roku 1944. Fotky som ale na tieto nocne stihacky ziadne nevidel, tak neviem povedat ci mali radar (ale skor nie)

Na netu jsou k tomu dost kusé a nijak nepodložené informace ...

V podstatě,co se týká 410-tek,tak se dá něco říct jen o dvou způsobech boje proti Spojeneckým bombardérům .. 

Pochopitelně v Eng jazyce se mluví nejvíc o tom .. už dobrém .. období ,kdy měli převahu a Me-410 jsou přiznané úspěchy do doby, než nasadily doprovodné stihačky..

Ale u prvních verzí Me-410 A a té její podverzi s tím 50 mm dělem se dá najít něco o jednotce 

II./KG 15 ( oficiálně jsem k ní nic nenašel .. ) a nějaký hauptmann Puttkamer..

EDIT : takže chyba v textu ,ten Puttkamer je II./KG 51

.. Začátky nočních stíhačů byl založeny na systému " Helle Nachjagd " a " Fern Nachtjagd " ... 

- ten první byl systém, odposlechové služby společně se světlomety,které vyhledávaly spojenecké bombardéry a přes vysílačky naváděly stíhače při náletech na Německo ..

tyto jednotky byl rozmístěny v pásu Šlesvicko-Holštýnsko, Hamburk,Brémy,Ruhr a Méty ...

- ten druhý,byl dálkový noční lov nad Bristkými ostrovy a noční nájezdníci, vyhledávali nad Britskými letišti přistávající bombardéry a sestřelovali je ..

ještě připomenu,že dost často obsluhy Britských letišt' pomáhaly bombardérům přistát pomocí osvětlené ranveje a to bylo i vodítko pro Německé stihače ...

No a tenhle ten hauptmann Puttkamer,takhle jedné noci v Me-410 s 50 mm dělem dostal 5 Britských těžkých bombardérů ...

ale je k tomu těžce dohledat něco oficiálního ..

Edited by Night_Trapper
medal medal

3 hours ago, Night_Trapper said:

ad1) .. bohužel,noční stíhačky mám rád,ale tenhle není noční verze ..

ten radar co má, je FuG 200 Hohentwiel a je to nízkofrekvenční námořní vyhledávací radar, s dosahem 150 km,

používaný proti ponorkám a lodím .. někde jsem četl,ale nemůžu to už delší dobu najít,

že 410-tky se používaly se používaly taky jako průzkum proti Spojeneckým bombardovacím svazům .. takhle, i Němci měli své špehy v Anglii, kteří se pohybovali v oblasti základen bombardérů v Anglii a dokázali odhadnout,podle cvrkotu kolem letiště,propustek leteckého personálu ze základny atd., že se něco chystá, nějaký nálet .. a start bombardovací skupiny znamenal,velký rachot kolem základny.. mělo to fungovat tak,že špioni dali echo vysílačkou do Německa a tam už byly připravené průzkumné letouny,které ve vypočteném okamžiku startovaly,aby potkaly bombardovací skupinu už nad pobřežím a z bezpečné vzdálenosti podávaly zprávy o směru a počtu Spojeneckých bombers do operačních sálů stíhacího letectva Luftwaffe ...

Noční stíhací 410 byl typ B8, ale ten se nedostal dál než do stádia zkoušek ..

Samozřejmě že máš pravdu,nejradši bych si jednu plesknul za takovou blbost.

Nejgrotesknější na tom je to že jsem cca dva roky zpět na foru WoW (forum o některých válečných hrách )  v sekci WT sám jednomu uživateli vysvětloval že to nebyl radar pro vyhledávání letounů ale lodí.A pak tu sám napíšu takovou kravinu. Vysvětlení je snad jen tím že jsem přijel po šesté noční a snažil se rychle rychle odpovědět u ranního čaje do fora a sypat do postele. Pak to takhle dopadá,člověk by neměl psát s vypnutou hlavou.

Takže omluva ,moje chyba.

Fotku opravdu nočního stíhače s anténami, tak jak je známe z fotek s Bf-110G nebo třeba s He-249 nebo i Ju-88 jsem nikdy neviděl.

Fotku té raketnice znám, mám o Me-410 jednu nebo dvě publikace v PDF.

Mám-li informace přesné tak asi nejúspěšnější pilot Me-410 byl (nebo měl by být ) Rudi Dassow létající na ,,Weiße 11 " ,vyznamenaný rytířským křížem ,dosáhl 22 potvrzených sestřelů a sám byl sestřelen a zabit v květnu 44 nad Francií.Sloužil u jednotek ZG 76, ZG 26 ,JG 6

Ještě k těm ,,padesátkám " někde bych měl mít fotku pořízenou ze spojeneckého bobmardéru  na které je zachycená Me-410 s 50 mm  jak se kolem nich protáhla.

Pocit asi nic moc když posádka vidí tu ,,vodovodní rouru " co čouhá enemákovi z rypáku.

Edit : Tak nevím trošku jsem hledal a jeden zdroj uvádí že padl v květnu a jiný uvádí že ještě 20.6. u jednotky ZG 26 sestřelil B-24. . . . .

Edited by rottwi
medal medal

Fotiek Me 410 s 50 mm kanonom je dost, tu namatkou tri od II./ZG 26. Jedna Me 410 ma aj 5 "zarezov" na hlavni

Me 410A-1 U4, 3U+CC, Stab II.ZG 26.jpg

Me 410A-1 U4, 3U+EN, 5.ZG 26.jpg

Me 410A-1 U4, 3U+EN, 5.ZG 26 (2).jpg

Tu je zasah B-17-ky od 50 mm kanona Me 410

Zasah 50 mm kanonom od Me 410.jpg

Zasah 50 mm kanonom od Me 410 (2).jpg

Edited by NJG3_Mato

Efektivní je poslední verze Me-410 B-6/R3-Hornisse, na jeden nálet lze vymazat kolonu tanků i AA, když jste dva tak i 2 kolony :)

medal medal medal

No jo, jen kdyby to stupidní pancéřové sklo demontovat jako modul...

(jak zmínil Pip). V SB to je očistec - buď se ti leskne zaměřovač, nebo celé sklo. Na něco naletět a trefit je skoro zázrak.

Taky by mohli dát pořádnou munici obranným MG131. Kdysi dávno jsem na to dělal bug report a dokládal i barevnou fotografii ze střelecké věže He 177, kde bylo vidět složení nábojového pásu. Kupodivu se tam vyskytly i HEFI. Gaijin to ovšem nezohlednil, a tak je lepší zůstat u základní, kde je alespoň více zápalné...

Edited by Packal
medal medal medal

15 hours ago, NJG3_Mato said:

Fotiek Me 410 s 50 mm kanonom je dost, tu namatkou tri od II./ZG 26. Jedna Me 410 ma aj 5 "zarezov" na hlavni.

Jestli je to reakce na můj post tak jsme si nějak nerozuměli. Psal jsem že jsem zatím neviděl žádnou fotku na které by byla Me-410 s anténami pro radary FuG 220 nebo FuG 202,popřípadě obojími tak jak je nosily třeba Bf-110.

Edit : @NJG3_Mato  Naprosto v pohodě,vůbec o nic nejde.Navíc někomu dalšímu se ty fotky můžou hodit ,takhle jsem už postahoval nemálo fotek.;)

Edited by rottwi
medal medal

1 hour ago, rottwi said:

Jestli je to reakce na můj post tak jsme si nějak nerozuměli. Psal jsem že jsem zatím neviděl žádnou fotku na které by byla Me-410 s anténami pro radary FuG 220 nebo FuG 202,popřípadě obojími tak jak je nosily třeba Bf-110.

Aha, tak som to zle pochopil, preto som dal tie 410-ny s padesiatkou. Sorry

Ahoj, měl bych dotaz - jak správně lítat Spita F Mk. XIVe (první Griffon).

Lítám s ním téměř jako s Mustangem (sideclimb do 5-6 km a pak napadat cíle pod sebou). Tahle taktika má jeden háček a to ten, že mi většinou tým buď všechno vyžere nebo se nechá zmasakrovat od nepřítele a já zůstanu sám...

Edited by Ropalcz
mistake

Tak zapálím JP letadlo, kouří asi 5 sec., hituju dál a pak vyhodí bombu, která ho zabije a nepřipíše se mi ani assist??? Hm, tak tohle má koule Gaijne :facepalm:

medal medal medal

On 19. 2. 2018 at 9:48 PM, Ropalcz said:

Lítám s ním téměř jako s Mustangem (sideclimb do 5-6 km a pak napadat cíle pod sebou). Tahle taktika má jeden háček a to ten, že mi většinou tým buď všechno vyžere nebo se nechá zmasakrovat od nepřítele a já zůstanu sám...

Měl jsem ho v pološtoku, tak jsem vzal pár exp boostrů a sedl do něj.

Bitvy jsem měl GB vs US (tuším 2x), GB+US vs GE, GB+US+FR vs JA+GE.
Mě se nejvíc "vyplatilo" jako první nastoupat na kolizním kurzu na bombry, případně pokrýt naše stíhače "nahoře". Tj. počkat si, co rychlejší Bearcaty "minou" a co je začne obratem kroutit. Do toho pomocí BnZ spadneš, pobiješ... Mno a pak dozobeš (nebo jsi dozobán) zbytek. Nepřišlo mi to nějak strašný. Ale možná jsem měl jen prostě jen štěstí na tým.

Spoiler

5a933cf9e79f9_shot2018_02_2523_33_26.thu

P.S.

Jediný problém u něj mi přišlo - když vemeš 20min paliva (jako v bitvě nahoře) - zaručeně je to málo. Spadl jsem "suchej" doprostřed pouště, ačkoli jsem mohl v pohodě ještě dogfighitit. Ale když vezmeš 30min, taky pro změnu stoupáš na začátku jak tuberák (ale možná je to tím pološtokem, že nemám ještě "100%" výkon).

Edited by KaTo_DC
medal medal

On 19. 2. 2018 at 9:48 PM, Ropalcz said:

Vítej v klubu. Takhle to mám pořád, jako největší "problém":) pro co největší výdělek je ten odhadnout tu hranici kdy se připojit a kdy je to předčasné. Asi z toho důvodu se mi nejlépe hraje za Osu, protože tam většinou hráči dokáží více spolupracovat. 

15 hours ago, KaTo_DC said:

Měl jsem ho v pološtoku, tak jsem vzal pár exp boostrů a sedl do něj.

Bitvy jsem měl GB vs US (tuším 2x), GB+US vs GE, GB+US+FR vs JA+GE.
Mě se nejvíc "vyplatilo" jako první nastoupat na kolizním kurzu na bombry, případně pokrýt naše stíhače "nahoře". Tj. počkat si, co rychlejší Bearcaty "minou" a co je začne obratem kroutit. Do toho pomocí BnZ spadneš, pobiješ... Mno a pak dozobeš (nebo jsi dozobán) zbytek. Nepřišlo mi to nějak strašný. Ale možná jsem měl jen prostě jen štěstí na tým.

Reveal hidden contents

5a933cf9e79f9_shot2018_02_2523_33_26.thu

P.S.

Jediný problém u něj mi přišlo - když vemeš 20min paliva (jako v bitvě nahoře) - zaručeně je to málo. Spadl jsem "suchej" doprostřed pouště, ačkoli jsem mohl v pohodě ještě dogfighitit. Ale když vezmeš 30min, taky pro změnu stoupáš na začátku jak tuberák (ale možná je to tím pološtokem, že nemám ještě "100%" výkon).

U vyexpeného se to zlepší. 20 minut beru v případě malé mapy a to jen, když mám nějaký obratný stroj na nižším ranku. Jinak 30 minut a raději obětuji trošku času navíc při stoupání, než potom muset opustit dobrou pozici kvůli palivu. 

No a pokud vyfasuju tým, co se nechá u země pobít než stihnu trochu nastoupat, tak to beru jako smůlu. Maximálně se snažím něco sundat a nebýt přitom sundán a vypadnu z bitvy.

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.