The_Emptiness

Letadla - diskuse, dotazy, rady

Co je lež??? Že z historických bitev bude arkáda+ a arkádychtivý hráči omdlévají štěstím??? Z historické bitvy už nezůstane ani název "historická" což byla poslední věc, co na HB bylo ještě historického.... To že ta Arkáda+ s alternativní historií bude ještě jakž takž hratelná nemá s výše uvedeným tvrzením nic moc společného... A jestli bude, či nebude k TA přívětivější, či nikoliv už vůbec ne...

Takže jsi zase nepochopil, o čem je řeč ale měl jsi neodbytnou potřebu se zapojit a zatrollit...  :lol:

Takže stréců kolik máte odlétáno s ta-152 ? 

medal medal medal

Takže stréců kolik máte odlétáno s ta-152 ? 

Tož děcko slůchaj... O tom, že se z HB stane arkáda+ nerozhoduje kolik zkušeností máš s nějakým konkrétním letadlem.... A zase tak malé děcko abys tohle nepochopil nejsi (alespoň doufám), takže další pokus o troling???

Budeš mít denně víc než 3 eventy, co historičtějšího než eventy v téhle hře kdy bylo?

Nic... Ale co je historického na bitvě USSR + Němci vs Britové + Američané nad Berlínem v roce 1945???... Mluvím o "bývalé" HB jako takové... Nikoliv o eventech... Protože HB jak byla dřív mi umožňovala zapnout hru a s kterýmkoliv letadlem kteréhokoliv národu bojovat proti národu, který byl opravdu soupeřící... Občas (no dost často) sice neseděla letadla jako taková, ale stále to byl menší odklon od historie než bojovat proti letadlům národu, proti kterému v té době nebojovaly... V eventech si sice zabojuji dle historie, ale pouze s vybranými letouny... A ani 3 eventy neobsáhnou jistě celý planeset... 

• Upvote 2
medal medal

Dobrá, vynechme nyní AB a "AB+"

Ten kdo létá oba zmíněné stroje, jaké jsou poznatky při jejich srovnání?

TA je pro mě lepší volbou, je velice obratná(neskutečný roolrate) (schopná utočit i mustanga),vydrží rychlosti v dive srovnatelné s jety první generace (950 km/h těsně nad zemí no problem),má silnou palebnou sílu + dost nábojů a u země tě nedostihne ani tempest,problém je v tom že moc dobře nezrychluje a díky tomu že jeho rychlosti jsou ve velkých výškách to ani moc neužiješ,protože moc dobře to nestoupá a je tedy lepší se s bearcaty a mustangy utkávat ve středních výškách,nebo klidně u země.

Bfko ( i s gunpody) lépe stoupá, a v nižších rychlostech lépe akceleruje,ale sám za sebe nevidím moc rozdílů oproti g-10

1.37 dá těmto letounům výhodu v tom že ta bude ještě lepší (nový FM kde se zvýší síla motoru(ta)) a hlavně (doufejme) eliminuje to že nebudeš nastupovat proti jetům což se sice dá nějak uhrát,ale jakmile tě nahánějí 3 shooting stary je to v celku otrava...

Takže za mě rozhodně TA,je to snad nejobratnější německý stroj od he-112 který můžeš získat...

medal medal medal

Mám rád obě. Obě letadla mám víceméně v základu a momentálně se mi zdá K-4 použitelnější. Bez upgradů se mi zdá Tačko dost těžkopádné, kdežto K-4 se dá hrát bez problémů.

Doufám, že se také podívají do Eventů.

Edit:

Storm má stopro nalétáno víc, včetně dev serveru, takže jak píše.

Edited by Nae

Edit:

Storm má stopro nalétáno víc, včetně dev serveru, takže jak píše.

No, zase tolik toho odlétaného nemá, jako AB bych opravdu vůbec nezapočítával.

Tak rozhodně má víc i v HB. Nemusím s ním souhlasit, ani se mi nemusí líbit jeho názory, ale nemám problém přiznat, že má odlétáno víc než já a pravděpodobně i víc umí.

Edited by Nae

No, zase tolik toho odlétaného nemá, jako AB bych opravdu vůbec nezapočítával.

však já o zkušenostech s TA a K-4 z AB nic nepíšu... je to čistě na HB

medal medal medal

sabre tě nepřestoupá .... ani pokud máš miga ve stocku... škoda že nemůžeš porovnávat přímo,ale věř mi,jediné co je schopno tě překvapit ve vysokých výškách je meteor f-4/8. mig 15 je skoro stejně obratný jako sabre a je to opravdu kso z koho,ale mig má o dost lepší akceleraci,ale zase není tak rychlý,sabre tě v level flightu i v dive dožene...

Ber to tak že jakmile máš sabreho za ocasem je v podstatě konec a musíš doufat že se netrefí...

Jinak mig trpí na to samé co sabre,tedy jakmile ti zčervená křídlo okamžitě na základnu a oprava :) 

Ok... takže, čo si písal sedí, akurát som zistil, že Amíci majú veľkú výhodu v G-oblekoch ...vo vysokých rýchlostiach sa nikdy nesmiem snažiť vymanévrovať F-86 , a i keď mám G-toleranicu posádky a výdrž na max, jednoducho mi sčernie obraz a pilot poľaví zo zatáčaním, zatiaľ čo F86 si točí veselo ďalej. Proti Meteoru je najlepšie útočiť naň vo dvojici, inak si s ním v súboji 1vs1 zatiaľ neviem moc rady.

medal medal medal medal medal

Bfko ( i s gunpody) lépe stoupá, a v nižších rychlostech lépe akceleruje,ale sám za sebe nevidím moc rozdílů oproti g-10

Lež....K4 je oveľa ale oveľa lepšia ako G10...

medal medal medal

však já o zkušenostech s TA a K-4 z AB nic nepíšu... je to čistě na HB

Chápu že byl nějaký reset, takže tabulky nezobrazují vše, ale osobně bych si já moc nedovolil soudit letadlo, na kterém k dnešnímu dni nemám odlétáno více jak 100 bitev.....

Lež....K4 je oveľa ale oveľa lepšia ako G10...

no jelikož g-10 mám na full vylepšenou ( a nelétám s gunpody) a k-4 nemám ještě full ( chybí mi to nejzásadnější a to je motor a vstřiky) tak soudím jak soudím...

U Ta mám 650k expů nalétáno tak si myslím že už můžu soudit a mě osobně se prostě zdá jako lepší volba

Nepsal jsem přeci žádný univerzální názor,ale jen svůj osobní názor na tyto letadla na kterých něco odlétáno v HB mám

medal medal medal

K4 je úplná beštia jedinú nevýhodu vidím v tom že pri manévrovaní vo vertikále má trochu neúčinnú smerovku, ale to má spoločné s G10. Príde mi teda lepšia ako G10, len s ňou väčšinou lietaš proti ťažším súperom. Ta-152 (ak dostane v 1.37 viac výkonu a zachová si tú užasnú ovládateľnosť a vlastnosti v dive) by som hodnotil podobne ako K4. Ja by som bral obe :) 

Ok... takže, čo si písal sedí, akurát som zistil, že Amíci majú veľkú výhodu v G-oblekoch ...vo vysokých rýchlostiach sa nikdy nesmiem snažiť vymanévrovať F-86 , a i keď mám G-toleranicu posádky a výdrž na max, jednoducho mi sčernie obraz a pilot poľaví zo zatáčaním, zatiaľ čo F86 si točí veselo ďalej. Proti Meteoru je najlepšie útočiť naň vo dvojici, inak si s ním v súboji 1vs1 zatiaľ neviem moc rady.

tn G oblek zmizel z nabídky,někde bylo napsáno že to tuším nebyl úplně dopracováno....

On ten sabre se začne chovat o dost lépe pokud má vylepšené "boosters",je potom daleko obratnější,ve spirále směrem k zemi utočí plně vylepšeného miga i stock saber,ale pokud saber nemá šanci točit směrem k zemi v pádu tak má jen jednu otočku,při druhé ho mig díky lepšímu zrychlení bez problémů dostihne a sestřelí

1.37 dává saberu lepší zrychlení takže jsem zvědavý jak ty souboje budou vypadat potom

medal medal medal

K4 je úplná beštia jedinú nevýhodu vidím v tom že pri manévrovaní vo vertikále má trochu neúčinnú smerovku, ale to má spoločné s G10. Príde mi teda lepšia ako G10, len s ňou väčšinou lietaš proti ťažším súperom. Ta-152 (ak dostane v 1.37 viac výkonu a zachová si tú užasnú ovládateľnosť a vlastnosti v dive) by som hodnotil podobne ako K4. Ja by som bral obe :) 

Na dev serveru proběhlo pár testů a TA se chová lépe než předtím,má lepší zrychlení a dosahuje lepších rychlostí,má to ale jedno "Ale"..ta byl výškový stíhač a u země nedosahoval tak dobrých výsledků

Např co jsem testoval d-13 tak ta dosahovala ve výšce 500 metrů rychlosti 640 km/h a ještě to šlo výš (na wep) 

Ale na druhou stranu co zase jeden maník testoval d-9 bylo až s podivem že se chovala téměř totožně s reálnými parametry co se týče zrychlení,maximální stoupavosti a stoupavosti a jejích změn v různých výškách... tak uvidíme

medal medal medal

Len tolko k D12 že sa už prehrieva motor ked držíš WEP stale skušali sme to na devu posledny krat čo bol otvoreny zobral som K4 a tam sa nič nedialo.

Edited by BlackR0se
medal medal medal

Např co jsem testoval d-13 tak ta dosahovala ve výšce 500 metrů rychlosti 640 km/h a ještě to šlo výš (na wep) 

Ale na druhou stranu co zase jeden maník testoval d-9 bylo až s podivem že se chovala téměř totožně s reálnými parametry co se týče zrychlení,maximální stoupavosti a stoupavosti a jejích změn v různých výškách... tak uvidíme

V skratke :D

B3uIIzR.gif

• Upvote 14

Ahoj piloti.
Mam otazku.Je realne aby bf109 e pri silnejsom pritiahnuti vyskovky v zatacke isiel do vyvrtky?Hram HB na real nastavenie.Skusal som rozne rychlosti ,z klapkami, bez a prakticky nespravym ostru zakrutu.

Mám stejnej problém. Hraju sice jen AB a FRB takže teď budu mluvit o FRB. Jakmile vemu LA5 neutočim BF. Jakmile vemu BF neutočim nic. Zjistil jsem že i po letech strávených u sturmoviku jsem hrozná lama. 

S tim BF mám dokonce takovou úspěšnost, že me to hází k dvojplochům. Ale jako útěcha je pro mě to, že se tam občas objeví taky někdo s BF a ještě tim co je o stupínek vejš. Myslim G-2

BTW: Kdyby tohle četl někdo kdo má chuť si mě vzít pod křídlo a něco naučit, nebudu se zlobit :-)

BTW2: ten gif je geniální :-D

Edited by Wetrak
medal

Jaká je p 38 ve fullu? mě se zdá jako létají šutr. Žádná manévrovatelnost, žádná stoupavost. Mám jí vylepšenou jen z části, je ve fullu lepší?

Jaká je p 38 ve fullu? mě se zdá jako létají šutr. Žádná manévrovatelnost, žádná stoupavost. Mám jí vylepšenou jen z části, je ve fullu lepší?

Ani nie ale je celkom rychlá a má dobrú výzbroj.

Jenže když tu výzbroj nedokážeš nasměrovat na nepřítele, tak ti k ničemu není. P 38 Lightning se chová jako šutr stále, v reálu se vyrovnal manévrovatelností Spitům ze stejného období, což ve hře ani vzdáleně nenapodobuje.

Takže ne, velké zlepšení letových vlastností neočekávej.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Me 109 g 10 a k4 jsou po poslední aktualizaci mnohem horší, nebo se mi to jenom zdá? 

A g2 má zničenou výškovku, takže moc nedoporučuju immelman směrem dolů.

Me 109 g 10 a k4 jsou po poslední aktualizaci mnohem horší, nebo se mi to jenom zdá? 

A g2 má zničenou výškovku, takže moc nedoporučuju immelman směrem dolů.

Nie je to ziadna slava, ale akurat vcera sme s nou s chalanmi dali let nad Ardenami (FRB) a bol som prekvapeny, ze sa skoro vobec neprehrieva oproti ostatnym meserom. A to ju mam v zaklade, cakal som, ze to bude jak kotlik na caj. Ale, je pomala, v 2000 metroch sa to tam "pluzi" cca 500 km/h a neobratna

medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.