Jump to content

Jest! Mustang! I to D-5, a nie ten nieszczęśnik z 20mm działkami! I mieli rację. Główną zaletą Mustanga była jego ilość.Na AB największym jego plusem jaki odkryłem to jest to, że można wrócić do cudownego Dzbanka-28, który nie dość, że lepszy to jeszcze ma niższy BR o 0,7.

medal medal medal medal medal

• 1 month later...
3 hours ago, Lt_Sindbad said:

Na SB sobie radza wszystkie wersje bardzo dobrze. A36 w EC23... 

wkradł Ci się drobny błąd więc poprawiłem :)

Przy glebie A-36 wykręca 109G2* (sprawdzone ze znajomym) w płaskim zakręcie i jest szybszy od Fw-190 (nawet z gunpodami wyciąga 580km/h).

Jedyna wada to to, że puchnie powyżej 2500-3000m nawet bardziej niż Jaki i w sumie tyle.

*roznica jest minimalna ale jest. Niemniej zwykle lepiej uciec po prostej bo nawet z gunpodami jest dobre 40km/h szybszy od 109F4/G2

Edited by przybysz86

No dobrze poprawiles :) Tak ale moze go wziasc do EC2 nawet jak ma 200sp z gry poprzedniej i rzadzi :) 

Jak babola nie zrobi zeby sie krecic jak zerem bo takie kwiatki widzialem przez jakis squad nie pamietam nazwy. Krecili sie z Wlochami i poumierali

medal medal

no na EC2 nie wiem czy oś ma samolot zdolny go dopaść na niskim pułapie (w sumie u kacapów też nie widzę kandydata).

obecny BR to porażka (jak połowa drzewka US) - solidne +1.0 by się przydało (znów, jak przynajmniej połowie drzewka US) ale co tam ... GJ wie lepiej.

Pewnie winni temu są "koledzy", których opisałeś. Nie jestem w stanie zliczyć ile P-47 objuczonych pełnym ładunkiem bomb widziałem, które kręciły się z moim zerem :facepalm:

Edited by przybysz86

• 1 month later...
Guest
On 14/07/2019 at 00:59, Durzy said:

Jest! Mustang! I to D-5, a nie ten nieszczęśnik z 20mm działkami! I mieli rację. Główną zaletą Mustanga była jego ilość.Na AB największym jego plusem jaki odkryłem to jest to, że można wrócić do cudownego Dzbanka-28, który nie dość, że lepszy to jeszcze ma niższy BR o 0,7.

I dobrze zrobiłeś 

Wzmocniony model D-30 aktualnie  w RB jest równie zły. 

Ma obecnie zwrotność cegły i na klapach czy bez nich nie wykręci nawet interceptora. Dżizes…. już moja Czarna Wdowa lepiej kreci .

Oczywiście dzięki "dobremu tylko na papierze" wznoszeniu wchodzi do walki 2 km niżej od bandy osi,  więc robią go jak chcą .W praktyce nie trzyma nawet 30 stopni :facepalm: a żeby zaczął coś robić trzeba trzymać 450 km/h na budziku ,bo inaczej wektory prędkości rozjeżdżają się .

A jeśli chcesz uciekać dzięki przereklamowanej prędkości to czeka cię rozczarowanie bo aktualne poprawione samoloty osi doganiają  go przy niewielkiej przewadze wysokości  .

No i chłodnica po serii nerfów to już sam nie wiem w jakich przedziałach wysokości on ma działać .Jest tak ograniczona żebyś przypadkiem komuś nie uciekł .

Do tego bateria dział 6x12,7 kiedyś wszechpotężna - dziś to już tylko cień , więc na czołówkach z poprawionymi w między czasie innymi broniami ,  już się nie wygrywa i nie można latać  po staremu na chama.

No i do kompletu szczęścia ,gra na BR gdzie wygrywa się najwyżej 1/3 bitew . 

Ogólnie jest lekko masochistycznie.

• 1 month later...

Ktoś jeszcze gra starym, poczciwym Mk I?

Jak Wam się podoba zupełnie nowy(podobno) FM tego samolotu?

Pod kątem bitew na RB, jakiś bardzo zwrotny mi się teraz wydaje. Oczywiście przy dużych prędkościach, ale co ja tam wiem...:dntknw:

medal medal medal

wiem, że po angielsku i wiem, że nie o WT ale może kogoś zainteresuje.

Jutro rano druga część ale także bez WT niestety.

• Like 1

• 2 months later...

Czy ktoś z Was wie może jak dużym problemem było w rzeczywistości rozpadanie się Mustangów przy przygodnym lądowaniu w polu? Ponoć przez swój wlot powietrza samolot lubił się łamać na pół w taki sposób, że pilot z niego wypadał. Czy to tylko legendy, pojedyncze przypadki, czy prawdziwy problem?

Muszę przyznać, że Mustang jest bodaj najbardziej kultowym samolotem, do którego mam stosunek kompletnie ambiwalentny i nie mogę zrozumieć jego kultu.

• 3 months later...

Tryb RB

Mustang D30

Co oni z nim zrobili przez ostatnie 3 lata?

To jest bajka w porównani do tego co było kiedyś. Pamiętam że grałem nim na siłę, żeby polatać kultową maszyną. Pamiętam że to była cegła, bez mocy, bez zwrotności, ciężko było znaleźć zaletę i tylko najwięksi fani tych maszyn latali nimi regularnie. A wczoraj kolega mnie namówił (on też po długiej przerwie i on jest właśnie takim fanem p-51) i szczęki nam obu opadły.  Pierwsze co zauważyliśmy to że nie ma problemów z obrotem na bok lub na plecy. Dawniej to zadzierał nos do góry, tracił prędkość, stabilność i ogólnie robiła się kaszana przy najprostszych manewrach. Teraz leci prawie jak po sznurku, lekkie zadzieranie nosa do góry zostało, ale to nic w porównaniu do tego co było kiedyś.

Natomiast jak już doszło do walki to czułem się jakbym grał w trybie zręcznościowym. Samolot robił wszystko co chciałem, powiem więcej, robił więcej niż chciałem i więcej niż się po nim spodziewałem. Gdy w nurku rozpędzałem się do prędkości 600-750 i na klawiaturze wychylałem ster wysokości do góry to liczyłem na "sztywny", rozwleczony łuk wyciągający mnie z nurka. Natomiast mój mustang zrobił "wzium" i już leciałem do góry. Dosłownie zgubiłem się, gdzie góra a gdzie dół. Nie nadążałem obracać kamerą, tak szybko skręca teraz ta maszyna.

Kumpel szybciej otrząsnął się z pozytywnego szoku i mówi " tylko myszka", więc szybko udaje mi się strącić pierwszy cel.  Widzę dwie foki goniące jednego z naszych w lekkim nurku nisko przy ziemi, więc schodzę na nich z przewagą prędkości. Tutaj znowu zaskakuje mnie zwrotność i szybkość reakcji "nowego" mustanga. Bo choć celuję myszką to z tyłu głowy gdzieś mam wiedze że mustang to cegła i moje ruchu są nie precyzyjne, szarpane. W efekcie nie mogę się wstrzelić w żadnego z przeciwników, raz strzelam za wysoko raz za nisko (a oni cały czas tym samym łagodnym łukiem wychodzą z łagodnego nurka). Ostatecznie zacinam wszystkie karabinki jak totalny świeżak. :016:  Byłem tak zaskoczony jego nowym modelem lotu że zacząłem się zastanawiać czemu moje karabiny się nie naprawiają / nie przeładowują?

Fantastycznie się lata teraz tym myśliwcem. Zdecydowanie spróbuję odblokować wszystkie wersje które zostały dodane.   

Edited by Mezjasz
medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...