Jump to content
Jeżeli bombardujesz cele nieruchome to spokojnie możesz latać na paru tysiącach, na pojazdy polecam zejść poniżej 800 metrów. Zrzucasz bombload na kolumnę i rura do bazy.
  • Upvote 2

Niedawno kupiłem tego bombowca. Poradzi ktoś coś a propo taktyki nim? Latach lepiej wysoko czy nisko?

Lepiej latać nim wysoko obecnie ma spieprzony FM, jeżeli lecisz nisko i wpadnie Ci w jakieś dziwne fikołki to na sterowaniu myszką nic nie zrobisz.

Na kilku tysiącach, może zdążysz przeciepnąc się na model lotu realistyczny i wyprowadzisz go do normalnego lotu.

Obrona działek 12 mm też jest niczego sobie - jeśli masz wyszkolonych strzelców na 30 i więcej. Kiedyś na AB uciekałem nim przed hordą wrogich myśliwców. Strzelec na ogonie razem ze strzelcem w górnej wieżyce sprzątneli aż 3 przeciwników. Byłem w szkou :Os Jednak nie udało mi się tego powtórzyć później.

Taktyka na Hakune

1.Lecisz na:

a)Lekkie Bunkry (Bierzesz 500 LBS)

b)Bunkry (Bierzesz 1000 LBS)

2.Po zrzuceniu bomb:

a)Wracasz do bazy.

b)Farmisz naziemne. <---Polecam :good:

Jeśli nie zginiesz to będziesz miał ok 35 tys expa.

• Upvote 1
medal medal

Osobiście zawsze latam nisko, bomby + kmy = ładny wynik. Jak widzisz że jakiś przeciwnik leci w Twoim kierunku odwróć się do niego tyłem ( druga wersja to czołówka bo 5 x 12,7 mm swoje może zrobić, ale to w ostateczności ) Według mnie jeden z lepszych bombowców, jedyne co boli to podpalenie i utrata statecznika.. 

Na lekkie bunkry 250 lbs wystarcza w zupełności.  :good:

(HB)

Edited by Cpt_Reeze

Wszystko ładnie pięknie tylko jak wspominałem, żałosny FM w przypadku tego samolotu może spowodować to, że lecąc prosto samolot może nagle wpaść w korkociąg którego korkociągiem nazwac nawet się nie da. Dodatkowo zaczyna głupieć instruktor który w tym momencie nawet pogarsza całą sprawę. Już nie raz tak miałem, że udało mi się zwiać przed myśliwcami, gdy nagle samolot robi fikołek przez ogon i dup o ziemię.

http://www.youtube.com/watch?v=8zHroab5YOY

Jes to Mega kiepskie, i wydaje mi się, że występuję tylko i wyłącznie w modelu lotu B-25

Nie wiem jak w Ruskim premiumie czy ludzie takie coś mają.

ale w przypadku obu maszyn z drzewka USA zdarza mi się to średnio 1 na 3-4 bitwy.

Samolot B-25 jest świetny, zwrotny, szybki dobrze uzbrojony defensywnie i ofensywnie.

Ale, ale właśnie jest ten problem z tym FMem ;/

Wszystko ładnie pięknie tylko jak wspominałem, żałosny FM w przypadku tego samolotu może spowodować to, że lecąc prosto samolot może nagle wpaść w korkociąg którego korkociągiem nazwac nawet się nie da. Dodatkowo zaczyna głupieć instruktor który w tym momencie nawet pogarsza całą sprawę. Już nie raz tak miałem, że udało mi się zwiać przed myśliwcami, gdy nagle samolot robi fikołek przez ogon i dup o ziemię.

http://www.youtube.com/watch?v=8zHroab5YOY

Przyczyna tego "fikołka" jest bardzo prosta. Ktoś kto startował tym samolotem miał zbyt małą prędkość i wysokość. Przez niską prędkość i strome wznoszenie doszło do "przeciągnienia" (chyba tak to się nazywa - nigdy nie latałem za sterami samolotu ;)s ) Włączony INSTRUKTOR ostrzega przed takim rzeczami migając na czerwono.

Koleś z tego filmiku powinien spokojnie lecieć prosto tak aby jednocześnie nabierać prędkości i wysokości. Zbyt szybko skręcił w prawo. Bombowiec to nie myśliwiec ;)s

• Upvote 5

Tak się dzieje jak zaczynasz manewrować poniżej 300km/h.Jak lecicie wolno to lećcie prosto, manewry typu zakręty czy coś w ten deseń 350km/h+.

Edit: No i kolega mnie wyprzedził, ale to potwierdza tylko moją tezę.

Edited by Rclz
  • Upvote 4
medal medal medal medal medal medal medal medal

Lepiej latać nim wysoko obecnie ma spieprzony FM, jeżeli lecisz nisko i wpadnie Ci w jakieś dziwne fikołki to na sterowaniu myszką nic nie zrobisz.

Ktoś wpadł w taki korkociąg na 5 kilosach i dopiero zaczął wychodzić na 1000 metrach. Oczywiście spadł.

medal medal

Tak się dzieje jak zaczynasz manewrować poniżej 300km/h.Jak lecicie wolno to lećcie prosto, manewry typu zakręty czy coś w ten deseń 350km/h+.

Takie coś miałem przy różnej prędkości ;/

Samolot lecąc prosto i robiąc przykłądowo delikatne manwery korygujące, nie powinien wpaść w taki korkociąg, zresztą tego korkociagiem nazwać nie można ;/

Bo samolot zaczyna się zachowywac tak jak by stracił wszystkie skrzydła i nie działała na kadłub już żadna siła nośna.

Tak jak wspomniałem wcześniej w przypadku sterowania myszą i na niskiej wysokości pilot jest w czarnej d....

Na dużej wysokości przejście na chwilę na sterowanie realistyczne czyli brak instruktora, może uratować maszynę przed rozbiciem.

Cała sprawa polega na tym, że samolot na sterowaniu myszką nie powinien wpaść w coś takiego.

Może stracić siłę nośną przy lądowaniu itd.

Ale na żadnej innej maszynie w przypadku sterowania myszką nie spotkałem się z takim bugiem;/

To, co się dzieje z B-25 to nie jest zwykłe przeciągnięcie. To działa jak włącznik. Lecisz i nagle pyk, wpadasz w korkociąg. Jakby ktoś pociągną nos i samolot stracił nośność w jednej chwili.

medal medal

Hmm .. Wielokrotnie skręcałem poniżej 300 km/h i tego dziwnego zjawiska nie było .. 

Wielokrotnie leciałem 400 km/h po prostej, nie robiąc żadnych skrętów i nagle samolot robił koziołki ..

To tylko obala Twoją tezę. Czemu? Bo w ktorymś patchu go zepsuli, nie dało się wystartować, samolot kręcił bączki. Lecąc po prostej wpadał w "korkociąg". Widać, nadal jest to popsute.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nie wiem, zdarzyło mi się to raz, kiedy goniłem bota który był wyżej i leciałem pod kątem 15 stopni na niego.Zestrzeliłem go i odbiłem w lewo lecąc jakieś 250km/h i wtedy ogon pociągnęło w dół i tak spadłem kręcąc bączki.Nie zdarzyło mi się nigdy, gdzie lecąc prosto nagle mi ogon podskoczył.

medal medal medal medal medal medal medal medal

Latam na B-25 codziennie od 2 miesięcy, grając w trybach AB i HB z wykorzystaniem myszy oraz klawiatury. Również nigdy to mi się nie zdarzyło.

Zdarzyło mi się coś podobnego... ale to było w momencie w którym wróg odstrzelił mi ster wysokości :Ps

Edited by Michaelus89

Bo lecąc prosto nie podskoczy. Trzeba zrobić jakiś manewr (np. odchylić mysz gdzieś za siebie czy użyć W, S). Mi się tak działo co ok. 5 bitew i tylko na HB, gdzie jest jakaś tam fizyka.

medal medal

Właśnie przegrałem 10 bitew pod rząd lecąc tym cudem, nie potrafie się obronić, strzelam manualnie po skrzydłach np bf109, po silniku, po kabinie ( wieżyczką z tyłu ) a ten sobie radośnie strzela kolejno po silnikach, a z dupy leci tęcza, romantycznie.. Nie ma co manewrować bombowcem, bo to idiotyczne, ale to nic, nie starałem się wcale, poddałem się i zniszczyłem 2 bunkry w następnej bitwie grając na odpieprz, lecąc na pułapie 600 metrów   :?s

Reasumując, im dalej w las (w niebo) tym masz bardziej przesrane

Edited by InsomniumPL
medal

B-25 jest cudowny pod względem obrony .. Wielokrotnie ściągałem pilotów z 800 metrów, podpala idealnie silniki .. 

Dziś pokonałem bombowiec z przednich karabinów, po czym gonił mnie Yak-9K. Z 700 metrów podpaliłem mu silnik i eksplodował. 

To są 4 skupione 12mm Browningi. Ale wymóg jest jeden, amunicja AP ! Wtedy ma kopa, żadne API itp itd, tylko AP zwykłe.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

13 przegranych bitew pod rząd, zawsze atak od tyłu, zawsze się bronie, ani fraga więc nie wiem co ty tam masz za ulepszenia :)

medal

13 przegranych bitew pod rząd, zawsze atak od tyłu, zawsze się bronie, ani fraga więc nie wiem co ty tam masz za ulepszenia :)

Wszystkie :P 

Na potwierdzenie screena wrzucam. 5 minut na HB, 3 fragi:

1603937.jpeg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...