Jump to content

Jak skonfigurować Logitech Extreme 3D Pro ?

Siemka 

mam problem ponieważ nie wiem jak skonfigurować joystick logitech extreme 3d pro szukałem na angielskim forum ale nie znam dobrze angielskiego xD .

Sorry jeśli zły dział !!!!!!!

medal

Jeżeli chodzi o inne tryby to zmiana sterowania na "Simple cośtam" (zaraz po Mouse Aimie). Na FRB trzeba cały czas kontrolować lot samolotu (czyli tak jak było to w rzeczywistości).

PS. Dół - w dole, dołek.

• Upvote 3
medal medal

A trymer steru wysokości...?

On odpowiada za to jak samolot leci z drążkiem w pozycji neutralnej.

Dokładnie to.
Wybierz pełne sterowanie realistyczne; poustawiaj klawisze i pobaw się na locie testowym.
Osobiście mam wrażenie, że przy ustawieniu trymowania na 5-10% lepiej się lata;

• 4 weeks later...

Hej. Dziś przyszedł mi joy i mam pytanie z kategorii oczywistych tzn. pobrałem configa z topicu "share your config" i teraz nie wiem gdzie go wkleić (wiem, żenujące :facepalm: ). To mój pierwszy w zyciu dżojstik i -póki co-  wiem że nic nie wiem.

Obojętnie gdzie. Z poziomu gry w ustawieniach sterowania masz 2 ikony, jedna to importowanie profilu (taka otwarta teczka/folder chyba) i druga do zapisywania (dyskietka). Wybierasz 1 opcję i wskazujesz ścieżkę z plikiem gdzie masz profil.

EDIT.

Jednak najlepiej sobie profil sam skonfiguruj po swojemu i przetestuj w locie testowym albo misji pojedynczej.

Importując czyjeś ustwienia nie będziesz wiedział co jest co , no i czułość osi będzie inna.

Edited by mils83

Dzięks :good: . Na razie wolę dostosować czyjąś (kompletną i działającą) konfigurację pod siebie, na własne patenty przyjdzie jeszcze czas.

EDYTA: Nie mogę w ten sposób importować pliku. Po kliknięciu w ikonkę wywala mnie na pulpit. Gra jest na pasku ale nie ma żadnego okna wyboru pliku. Co gorsza nie sposób powrócić do gry (klikanie w ikonkę na pasku nic nie daje) i muszę ją zamykać przez ctrl+alt+del.

Edited by _Stormblade_

• 2 years later...
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...