KingOfThePirates

Szárazföldi egységek

Szerintem kezdetekben senki ne várjon kész megváltást, hiszen még a repülők sincsennek igazán kész, gondolok itt a bombázók pilótafülkéjére, replülők fizikájára, sérülésére...stb.(sok replő nincs is még a játékban)

Gondolom tankok(illetve ha lesznek késöbb más járművek, ami nem kizárt) esetében is minden kezdetleges lesz.

Szóval arra számítok, hogy a "nagy közönség" rage-el majd ezért, és elfelejtik, hogy ez még csak béta.

Kis érdekesség, valószínűleg fake, de akkor is jól néz ki. Bár kicsit kevés M4 van benne.

M6A2E1 miatt nagyon "fake".  T1/M6, T29/30 is prototípus volt, a kettő együtt meg sokkal jobban.  :)s

medal medal

Panter II és Tiger II a 10,5-el se létezett kész formában. Annyira se mint az M6 és a T29/T32.

Ha jól tudom két Panther II test készült el. Később az egyikre az amerikaiak egy G tornyát tették, ez van most kiállítva Fort Benning-ben. 

Schmalturm két változaatban készült, 75 és 88mm-es ágyúkkal, fejlesztésük a háború végéig folytatódott. Pár 75mm torony készült próbákra, de egyik se volt üzemkész.

medal medal

Panther II létezett, standard Panther G-tornyot raktak rá 75mm-el. De a nácik így sem fognak tudni semmit csinálni, a szovjet tankok voltak a legjobbak.

medal medal

Gardar, remélem csak hülyéskedsz. Tény, hogy nem voltak rosszak, de a legismertebb tény, hogy a második világháborúban a legjobbak a németek voltak, és ebben a játékban is így lesz :) Egy tigris minden szárazföldi egységet lealázott :)

jvyzsy: Ezt mondtam klántársaimnak a WoT-ba,de nem nagyon akartak hinni nekem, hogy majd lenyomja a WoT-ot, de a francokat dehogynem :D Én legalábbis videók alapján ezt ítéltem meg. Mondjuk a érdeklődésüket felkeltették az ismerőseimnek/klántársaimnak, de amikor kipróbálom majd kiderül tényleg jobb lesz-e, mert videó az videó, de a játék azért már más :)

• Upvote 1

Ó ez nem ilyen egyszerű. A német technikai precizitás mindent überelt az tény, de a szovjet tervezésnek is megvolt a maga zsenialitása. Napokig vitázhatnánk erről akkor sem lehetne egyértelműen eldönteni hogy ki volt a jobb.

Meg különben is, akkoriban az döntötte el a dolgot hogy kik voltak többen.

Különben, ha a legkiforrottabb, legoptimálisabb és technikai, taktikai, harcászati szempontból a legjobb harckocsit keressük akkor a válasz a hozzáértők szerint a Panther G.

Edited by Intermaus
  • Upvote 1
medal medal medal medal

T1,M6,T29/30 valamelyik biztos benne lesz, ha nem akkor mi marad "szerencsétlen" amcsiknak nehéz tank? :D Biztos benne lesznek a tech ágban, T30 talán nem.

Edited by Rathrol

Gardar, remélem csak hülyéskedsz. Tény, hogy nem voltak rosszak, de a legismertebb tény, hogy a második világháborúban a legjobbak a németek voltak, és ebben a játékban is így lesz :) Egy tigris minden szárazföldi egységet lealázott :)

Egy IS-2-t nem. Szerintem a T-34 volt a háború legjobb tankja, gyorsaság, páncél, ágyú, egyszerűség miatt. A Panther-tankok fele Kursk-nál hibás lett - szerintem nem ilyen egy jó tank. A Tigris is sokszor hibás lett, a futómű sem volt jó - a kerekek közé ment a sár és megállt. Nem véletlen, hogy minden tankcsatát Moszkva után a szovjetek nyertek. 

Ez gusztustalan!  :lol:

medal medal

Egy IS-2-t nem. Szerintem a T-34 volt a háború legjobb tankja, gyorsaság, páncél, ágyú, egyszerűség miatt. A Panther-tankok fele Kursk-nál hibás lett - szerintem nem ilyen egy jó tank. A Tigris is sokszor hibás lett, a futómű sem volt jó - a kerekek közé ment a sár és megállt. Nem véletlen, hogy minden tankcsatát Moszkva után a szovjetek nyertek. 

Ez gusztustalan!  :lol:

Csak a t34 "életérzés"

Mig15 pilóta Korea felett már ezt érzi:

http://www.youtube.com/watch?v=4yVHD2qvEEk

Я российский новый пират  8)s

Edited by GIenn_Quagmire
  • Upvote 1

Amerikában nov 15-én jön ki a ps4 és mint tudjuk ezen debütál majd a WT, gondolom innen jöttek az ötletek, hogy majd ekkor a Gf része is kijön, de azt már kevesen tudják, hogy a ps4 Eu régiókban 17 illetve 24-én jön ki, van idejük még :Ds

medal

Eddig stimmel, a többi már csak spekuláció. A WT AF valóban rajta lesz a PS4-en, de a GF még nem biztos.

"Amerikában nov 15-én jön ki a ps4 és mint tudjuk ezen debütál majd a WT"

medal medal medal medal medal

Eddig stimmel, a többi már csak spekuláció. A WT AF valóban rajta lesz a PS4-en, de a GF még nem biztos.

Ezért is mondtam, hogy innen jönnek az "ötletek" hiszen ha belegondolunk ez egy hatalmas dobás lenne, ha rögtön jönne vele együtt a GF része, persze az se lenne utolsó ha karácsonyra jön ki, mindkettőben megvan, hogy több bevételt termeljen.

medal

Szerintem kár filózni rajta, jön amikor jön......ha előbb dobják ki akkor lehet,hogy nevetségesen bugos lesz.Szerintem azt meg senki sem akarja, se a játékosok, se a fejlesztők.A ps4 platformon baromi sok potenciális játékosra tehetnek szert, érthető ha nem akarják elkapkodni, és egy embert/játékost elriasztó terméket gyorsan kidobni, hogy majd lesz valami.(gyanítom, hogy a ps4 megjelenésekor csak az AF lesz rajta, a ps4 GF-hez meg valami premium exlusive tankkal fognak "kedveskedni" ha elkészül, de kicsi az esélye, hogy időben kint lesz)

Ezért is mondtam, hogy innen jönnek az "ötletek" hiszen ha belegondolunk ez egy hatalmas dobás lenne, ha rögtön jönne vele együtt a GF része, persze az se lenne utolsó ha karácsonyra jön ki, mindkettőben megvan, hogy több bevételt termeljen.

medal medal medal

De azért remélhetőleg novemberben kijön, hogy minél előbb áttérhessek teljes mértékben a WoT-ról a WT-re :D

Illetve, ha realisztikusak maradnak, akkor nem fogják szét nerfelni a német legendákat :) Remélhetőleg...

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.