KingOfThePirates

Szárazföldi egységek

Mivel láttam, hogy páran írták, hogy kéne ilyen topic, így megnyitottam.
És válaszolva a másik topic-ból:

Hb pályák már így is elég nagyok.

Wot minden szinten elbukott, tankos játéknak is csak azért lehet nevezni mert azoknak a valamiknek lánctalpa van és ágyúcsöve. Hoppá! Ágyúcső? Vicces amikor 0 méter távolságból egymásba olvadó ágyúval lövik egymást  :D Vagy a "történelem hű" wg akik habozás nélkül betették pl a t28 prototipust ( késöbb elismerve hogy teljesen fiktív és egy programozó találmánya volt) Pálya méret? Észre vetted már hogy az amúgy is kicsi pályáknak pontosan mekkora a ténylegesen bejárható része? :D  Hatalmas dolog volt hogy madarakat majd később npc repcsiket tettek be a pályákra, máig erre a legbüszkébbek. Spoting system/random egy vicc. Még mindig ugyanaz a három játékmód van? Játékmód? :D Máshol van a zászló egy pályán belül és ez nekik már "játékmód" Még mindig vehet nyolcas tankot bárki akár 0 csatával? :D Aranylőszerrel mizu?  Wot forumon a nyominger arra hivatkozott hogy " őő nálatok még felborul a stug egy sziklán" Ja b+ woton meg 3 év után is fennakadsz jópár "tereptárgyba" :D Máig nem értem hogy pl egy maus miért is nem képes áttörni egy egyszerű téglafalat :D Ó időjárás/napszakváltás van már így 3 év fejlesztés után? :D   Az örök kedvenc a tankok ütközése, valaki elmagyarázná hogy miért is a lánctalp esik le tőle? :D Motorhang/löveghang még mindig ugyanaz minden típusnál? :D A 40 cm magas bokor mögött még mindig el tud bújni egy maus? :D Legalább valami scriptet csináltak már az álcahálóra vagy még mindig oda kell képzelni? :D Lőtáv  pl szerepet sem kap egy "tankos játékban" egyszerűen  a mini pálya méret miatt. minden szinten vicc az a játék.

Őszintén, én jó pár dologgal egyetértek, amit írtál. Csak nincs más ilyen tankos játék, ami ennyire addiktív lenne, ezért is várom meg a WT tankos verzióját.
Ezért míg nincs más, addig nyomom a WoT-ot, de nagyon várom már novemberben megjelenő WT tankos verzióját, nekem nagyon bejön. Ja, és igen, nekem tökre bejött az, hogy felborul inkább egy tank, mintsem megáll egy kis kavicstól. Mert nem egyszer volt már az, hogy a Ferdinand-dal megállt egy szószerint tényleg kis kő darab előtt, és nézem mi a franc, pedig alig láttam a Ferditől az a kis kő darabot, kicsit idegesítő.

Nekem az volt a kedvencem amikor egy 50 tonna acélból készült tankot 40-50 km/h-ról állóra lassít egy 1,5m-eres tégla és/vagy fakerítés....Mert arrafelé a kerítések staliniumból, vagy sztálinfából készülnek...Az keményebb mint a gránit, mindkettő.... még Chuck Norris is csak 2. próbálkozásra tudta eltörni..... :Ds :Ds

Mert nem egyszer volt már az, hogy a Ferdinand-dal megállt egy szószerint tényleg kis kő darab előtt, és nézem mi a franc, pedig alig láttam a Ferditől az a kis kő darabot, kicsit idegesítő.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Egyelőre sztem nem lesznek összeengedve, nagy lenne a sopánkodás. A repcsik lennének az artik. Felülről jön, mindent lát és nem tudsz védekezni ellene :))

Gondolj bele mit tudna egy il2 rendezni szegény T1-es harckocsik között, amiket a kiskalibere is átvisz :))

medal medal medal medal medal

Persze tudom, nagyon nagy genyaság lenne ember vezette légvédelem nélkül rájuk engedni a repcsiket. Meg szerintem még az erre alkalmas pályák sincsenek készek.

Nekem viszont ez a krymsk pálya gyanús...... a városi kis rész pont megfelelne egy tankcsatához, és mintha kidolgozottnak is tűnne.Meg úgy látom pakolgatják a földi egységek elhelyezését a pályán, szerintem azt keresik hol lenne a legjobb a tankosoknak.....

Egyelőre sztem nem lesznek összeengedve, nagy lenne a sopánkodás. A repcsik lennének az artik. Felülről jön, mindent lát és nem tudsz védekezni ellene :))

Gondolj bele mit tudna egy il2 rendezni szegény T1-es harckocsik között, amiket a kiskalibere is átvisz :))

medal medal medal

Persze tudom, nagyon nagy genyaság lenne ember vezette légvédelem nélkül rájuk engedni a repcsiket. Meg szerintem még az erre alkalmas pályák sincsenek készek.

Nekem viszont ez a krymsk pálya gyanús...... a városi kis rész pont megfelelne egy tankcsatához, és mintha kidolgozottnak is tűnne.Meg úgy látom pakolgatják a földi egységek elhelyezését a pályán, szerintem azt keresik hol lenne a legjobb a tankosoknak.....

Hb-ben én a tankokat rühellem legjobban ha pl tu2-vel vagyok, pillanat alatt "szétspriccel" a fincsi kis tankoszlop és utána már nem könnyű levadászni őket :( Ha a láthatóság 3-4k ra lemenne  a tankoknak szerintem az már elég lenne nekik. Il2 és más attackerek ellen pedig simán használható a domborzat/házak ha meg alacsonyan támad hát ott a löveg  :crazy:

Holnap még csak tech -tree bemutató vagy lesz lehetőség beta jelentkezésre is?

Edited by Glen_Quagmire

Techtree. 

Láthatósági mizéria valszeg nem lesz. Mindenki látni fog mindenkit 10km-ről, mint a repülősben. Csak ugye aki okos az fedezékeket, erdősávokat, egyebeket fog használni vonulás közben. Holnap okosabbak leszünk, hogy lesznek-e ember irányította légvédelem, mert akkor nem lesz játék és mese a csatarepülők élete se :) Kb úgy képzelem el, mint ahogy a bomberek lövészei működnek jelenleg. Az ai béna, de ha beülök reszkessen aki mögém kerül. Szal az AAA is lehet simán halálosabb, mint jelenleg az ai.

medal medal medal medal medal

Levy kapjon majd egy saját s300-at! És egy csapat spit IX-et ellenfélnek! 

Edited by Glen_Quagmire

Igen-igen, valóban unrealisztikus az, hogy egy Maus nem képes átmenni egy házfalon, holott egy házon simán átgyalogol a való életben. Ezért is várom a WT tankos verzióját, sokkal jobb lesz a realisztikája :)

A WT tankoknak a techtree-jét hol lehet majd megnézni?

Az a házon való átgyaloglás azért nem olyan egyszerű dolog. Még a legnagyobb, legnehezebb harckocsiknak is lendület kell ahhoz hogy ledöntsenek egy téglafalat.

medal medal medal medal

Jaja de a 2 méteres 1 soros tégla kerítés nem házfal, a fakerítést már nem is merem említeni :Ds  (sztálinfa na)

Az a házon való átgyaloglás azért nem olyan egyszerű dolog. Még a legnagyobb, legnehezebb harckocsiknak is lendület kell ahhoz hogy ledöntsenek egy téglafalat.

medal medal medal

ÓÓ én már ezzel boldog lennék.... mosolyt csalnék néhány pilóta arcára...

z07zDdn.jpg

Oké levy aszem tartom a 12km-es távolságot tőled XD

medal

ÓÓ én már ezzel boldog lennék.... mosolyt csalnék néhány pilóta arcára...

visszamennyé :D

öregapja:

http://en.wikipedia.org/wiki/Wirbelwind

am szerintem benne kell hogy legyen

Edited by SHOJI
medal medal medal medal medal medal medal

Na igen, mivel először csak német és orosz vonal lesz amikor kijön :Ds :Ds

apropó mi volt a videó közvetítésen?

Húhúúú, csak orosz és német vonalon fogok menni ebben a játékban is, jó szokásomhoz híven :D

Edited by ex_levy
medal medal medal

Na igen, mivel először csak német és orosz vonal lesz amikor kijön :Ds :Ds

apropó mi volt a videó közvetítésen?

kb http://www.youtube.com/watch?v=ogLwHEPyXBE

és egy kis : http://www.youtube.com/watch?v=UdQArmIvVgo

a végén pedig : http://www.youtube.com/watch?v=hItAWcmLecY

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.