...és nekem nincs elég nagy gépem ahhoz, hogy repülő céltábla legyek vagy az acélrúddal játszó kisgyerek legyek  :(s

medal

És a mai fókabébi acélrúddal legyilkolászós eventek 2013.10.09 1200-től

:lol:

eddig se sok eventen vettem részt, ez se hozta meg a kedvem.

egyébként eddig az volt a baj HBban, hogy nem elég történelmi, mivel nem az évszámnak/helyszínnek megfelelő gépek kerültek össze.

most az Events keretében ez megvalósult ugyan, de a két csapat játékosszáma megint nem hiteles történelmileg. pl. az első napi event: Berlin, németek vs szovjetek, ha jól emlékszem Tier 8-14 közötti gépekkel. Öröm volt nézni, mennyire értelmetlen a csata, gyakorlatilag a játék addig tartott, míg elértük az ütközési zónát (~7 perc), majd 2 percen belül végeztek is a Dorák és Gusztávok mindenkivel.

végülis nem az a bajom, hogy vesztettünk, hanem az, hogy a csata kimenetel előre borítékolható. tehát ha a megfelelő gépekkel rendelkezel és azzal mész a csatába, akkor tudod előre, hogy nyersz és úgy is lesz (90%). ha nem, akkor azt tudod előre, hogy veszteni fogsz.

persze az is lehet, hogy velünk van a baj, játékosokkal, soha semmi nem jó  :lol:

Hehe poénból bementem erre az eventre az alap! yak9p-vel az eredmény 1 p-51 mínusz, és megkergettem egy f-80-at az csak azért menekült meg, mert kifogyott a lőszer.Kb fél percig képes voltam a seggébe maradni lőtávolban földközelben....

Szóval le a kalappal a yak9p egy fasza gép(lesz)

medal medal medal

Hát ez az event egy kalap sz*r...(volt egy p51, de egy teljes sorozatot elnyelt olyan 100 méterről, köszi hit detection, kigyulladt majd elaludt...)) valószínűleg a jetesek sokat sírdogáltak.....és be kellett valamivel tömni a szájukat.

Egyébként nem értem, jeten kívül mi a halálért raknak bele másik gépet? Na mind1

Edited by ex_levy
medal medal medal

amikor leglelőször megjelent ez az event akkor volt...... és mindenkit radíroztak lefelé a g2-esek még háborgott is a németes jónép hogy pediglen történelmileg harcoltak ott a g2-ők, és miért kellett kivenni őket..Hát csak azért mert 3 angolra jutott 50 német játékos az event alatt.

nem volt...na csak azéé :-)

medal medal medal

Eventnek pont ez volna a lényege hogy hiteles.Aki miggel akar properrelest az ne ide jöjjön.Ha balanszolni akarnak tegyék a gépek behozható számával tipusonként.A b17esek rosszabbak hidd el.Azokat még lelöni se tudod...de hiteles igy legyen
medal medal medal

De azt ugye tudod, hogy ez egy játék ,nem Niki Belucchi mélytorkosborz iskolája :Ds

Az emberek szórakozni szeretnének vele(Nikivel is :Ps ), szerintem egy ilyen kis csúsztatás a HB-n! a játékélmény érdekében belefér.(FRB-n nem)

Ellenkező esetben nagyon magányosak lennétek a g2-ben ülve, mert baromira nem lenne ellenfél..... tudod ilyen az emberi természet nem szereti a szívatják...(hiába voltak abban az időben technológiailag nagyon elhúzva a németek a többiektől)

Azért valljuk be a g2 az egy ultrabrutál cucc, az volt az első gép amivel szívatni lehetett a spit9-eket..... az meg már valami...

Eventnek pont ez volna a lényege hogy hiteles.Aki miggel akar properrelest az ne ide jöjjön.Ha balanszolni akarnak tegyék a gépek behozható számával tipusonként.A b17esek rosszabbak hidd el.Azokat még lelöni se tudod...de hiteles igy legyen

Edited by ex_levy
medal medal medal

Én is bemegyek zeroval b17 ellen.(max 2 jöhet be alkalmankénkt).a sima hb/arcade/frb ott van hogy variáljanak (ahigy e3al f4 el a20 al yak3p vel tették) de az event legyen normális.
medal medal medal

Az event hiteles. Máltáért 1940 nyarától 1942 végéig folytak a harcok. Az időpont amit az event feldolgoz e kettő között van. Mivel van Beau IV így az event legalább 1942 első negyedévére tehető, a G-2 viszont csak 1942 májusában kezdték el gyártani. Így történelmileg hiteles. A csata ideje jó pontossággal 1942 április végén-május elején játszódik, és ekkor még nem volt G-2 rendszerben a mediterrán térségben.

medal medal

egy jó tanács: kimaxolt Vb, Vc nélkül ne menj be az eventre, mert lemészárolnak, legalább a motor upgrade-ig legyen meg, és akkor lesz esélyed!

update: felejtsd el az egész eventet angolokkal, az Vb fm-je egy kalap kaki......(elfelejtettem a múltkoriból, most megint rá kellett döbbennem)

az azért mond valamit, hogy f6f-el sikeresebb vagyok mint Vb-vel...... hmmmmm.

Edited by ex_levy
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.