Üdv,

Gondoltam az eventek is megérdemelnek egy külön topikot.

Ha délben gép közelben vagyok megpróbálom posztolni az aktuális új eventeket screenshot-al.

Így már tudni fogod mikor a  játék közelébe kerülsz, hogy mire számíthatsz.

Természetesen a topikban event kibeszélő,sportfogadás, az aktuális mészárszékek elemzése :Ds :Ds

• Upvote 3
medal medal medal

Hehe mert most FRB-n nem egy japán iskoláslány vagyok egy perverz pedofilokkal töltött gödörbe dobva igaz?

Mert fel tudom venni a versenyt a vérprofik, vérprofi felszerelése ellen akikkel mindig összefutok.....(trackir, occulus, logitech G940, thrustmaster warthog, 24 colos monitor stb)

Az is az én hibám hogy a gaijin kb a játék eleje óta képtelen szétválasztani az egeres és a joyos játékmenetet...

Bár nem tudom megfigyelted e, hogy mostanában erről nem panaszkodom, csak az op gépek nagy száma, a durva hit detection, és a rosszul megtervezett pályák, vagy teljesen rossz eventek miatt.

Na ja, mi vagyunk a játékért, nem ő miértünk.....

De tudod mit igazad van, sokat írok, ezen változtatok.

Te tudod milyen a hb..viszont ahogy mondják"Aki qrvának áll..."De akkor ki irna a forumra
:-)

Edited by ex_levy
medal medal medal

Én örülõk ha irsz.Él a fórum.Jó lenne ha minnél többen irnának.Ha én profi szettre várnék sose mentem volna be.Elegem lett az egeresekböl.Rengetegen nyomják kezdö joyal sapkában.(én is)De élvezem...mi más ha nem ez a játék lényege? :-)...na jó néha belsvágnám a joyt a monitorba
medal medal medal

A HB-nél megint egy könnyedt tavaszi német mészárszéket vélek felfedezni.

Aki akarja húzni a G6-ot annak ez jó hír.

És ímeee eventben a kacsa izé a hs 129b

Edited by ex_levy
medal medal medal

A HB-nél megint egy könnyedt tavaszi német mészárszéket vélek felfedezni.

Aki akarja húzni a G6-ot annak ez jó hír.

Akkor ez nekem jó hír! :Ds :yes:

Egyébként nem értem, miért lenne baj az event-el. 

A gépek nagyjából 1941-42 tájékáról valók, így valóban egy történelmileg hű csatát vívhatunk - leszámítva hit detection, FM, 3, 4, 5 ... stb., stb, :lol:

Viccet félretéve, szerintem egész jó ez a megoldás.

Edited by Szittya_Vitez
medal medal medal

Az eventel semmi baj :Ds  Csak valaki adhatna az oroszoknak is működő FM-et a gépekhez.....vagy azok tényleg olyan roncsok voltak?

Akkor ez nekem jó hír! :Ds :yes:

Egyébként nem értem, miért lenne baj az event-el. 

A gépek nagyjából 1941-42 tájékáról valók, így valóban egy történelmileg hű csatát vívhatunk - leszámítva hit detection, FM, 3, 4, 5 ... stb., stb, :lol:

Viccet félretéve, szerintem egész jó ez a megoldás.

medal medal medal

Az eventel semmi baj :Ds  Csak valaki adhatna az oroszoknak is működő FM-et a gépekhez.....vagy azok tényleg olyan roncsok voltak?

Van egy hozzászólás valahol, ahol Senio azt mondja, hogy az orosz gép FM-je nem tükrözi a történelmi valóságot, és ez biztosan javítva lesz.

Szerintem ez a dolog náluk prioritás! :Ds :lol:

Egyébként amikor Kollati megosztotta azt a topic-ot, ahol lehet javasolni, hogy melyik gépek FM-jét javítsák meg előbb, akkor beszavaztam az oroszokat is.

Bár nem ők kapták eddig a legtöbb szavazatot, hanem a teljes FW ág.

medal medal medal

Na jah, inkább il2m-el fogok füvet nyírni..... ott nagyobb az esélyed, mint egy la5-ben :Ds És ha a barom német elkezd fordulózni......az hab a tortán.

Van egy hozzászólás valahol, ahol Senio azt mondja, hogy az orosz gép FM-je nem tükrözi a történelmi valóságot, és ez biztosan javítva lesz.

Szerintem ez a dolog náluk prioritás! :Ds :lol:

Egyébként amikor Kollati megosztotta azt a topic-ot, ahol lehet javasolni, hogy melyik gépek FM-jét javítsák meg előbb, akkor beszavaztam az oroszokat is.

Bár nem ők kapták eddig a legtöbb szavazatot, hanem a teljes FW ág.

medal medal medal

Na jah, inkább il2m-el fogok füvet nyírni..... ott nagyobb az esélyed, mint egy la5-ben :Ds És ha a barom német elkezd fordulózni......az hab a tortán.

Egyszer már én is csináltam egy fordulózást IL-2-vel, rá is fáztam... :?s

Úgy tudtam, hogy az IL gépek agyon vannak páncélozva és úgy fordulnak, mint egy tégla, legalábbis wowp-ben így működnek/működtek.

Ami észrevételem van még, az az, hogy lehetne több event - mondjuk +1 HB és +1 FRB -, mert elég rossz, ha napokat kell várjak, hogy legyen egy japán event. :kamikadze:

medal medal medal

Ezt az angol nyelvű fórumon olvastam, hogy lesz több event párhuzamosan, csak most tesztelik magát az eventeket.

Ami észrevételem van még, az az, hogy lehetne több event - mondjuk +1 HB és +1 FRB -, mert elég rossz, ha napokat kell várjak, hogy legyen egy japán event. :kamikadze:

medal medal medal

Levy, ha orosz gépet akarsz húzni, akkor ez a Te event-ed.

Legelső köröm a G-6-al - mikor először megvettem - nagyszerű volt, lelőttem vele egy prémium spit9-et.

Azóta még egy AI-t sem lőttem le vele! :facepalm:

Ebben az eventben pedig nem lehet vele fejlődni. Nem megy a BnZ, ha elkezdek zuhanni, beájul a pilóta, mire észhez tér, már seggemben van a célpont... Szembetámadást nem lehet vele csinálni, hiába nagyobb a tűzerő, pontatlanabb, mint az MG151/20 :?s   Az oroszok pedig többen vannak csatánként, mint a németek, átlagosan 3 fővel - néha 2, néha 5, tudom, hogy átlagosan 3,5, de lefelé kerekítek.

Focke-Wulf-ot még nem próbáltam, de ez az event az oroszoknak kedvez, úgy nézem.

medal medal medal

De nem mondod? Hogy ,hogy beájul a pilóta, ha rázuhansz a célra?A g6 röhögve leemelkedik mindenkit, aztán csak szemezgetsz.Mindig a legmagasabb célpontot, majd nem fordulsz, visszaemelkedsz.

Fő prioritás a vadászgépek.

A szembetámadást, fordulóharcot felejtsd el.

G6.al csak 300 méteren belül nyitunk tüzet, ha nem talált ,nem akarsz ráfordulni az oroszra,visszaemelkedsz,   nagy kör, majd újra.

Hidd el az orosz gépek szarok(mert az összeset repültem), ha okosan csinálod a nyomodba sem érnek, 720-nál szétesik az összes!!!!!

És szinten sem tudnak olyan gyorsan menni mint te!

Levy, ha orosz gépet akarsz húzni, akkor ez a Te event-ed.

Legelső köröm a G-6-al - mikor először megvettem - nagyszerű volt, lelőttem vele egy prémium spit9-et.

Azóta még egy AI-t sem lőttem le vele! :facepalm:

Ebben az eventben pedig nem lehet vele fejlődni. Nem megy a BnZ, ha elkezdek zuhanni, beájul a pilóta, mire észhez tér, már seggemben van a célpont... Szembetámadást nem lehet vele csinálni, hiába nagyobb a tűzerő, pontatlanabb, mint az MG151/20 :?s   Az oroszok pedig többen vannak csatánként, mint a németek, átlagosan 3 fővel - néha 2, néha 5, tudom, hogy átlagosan 3,5, de lefelé kerekítek.

Focke-Wulf-ot még nem próbáltam, de ez az event az oroszoknak kedvez, úgy nézem.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Akkor most úgy néz ki, hogy a németek vannak a mészárszéken... :facepalm:

Nem elég, hogy egy csatában egy egész horda esik a nyakadba, se legyorsulni, leemelkedni, nem lehet, minderre még 4-5 percet kell várni. :good: :facepalm:

FW-a5-el is.

Edited by Szittya_Vitez
medal medal medal

lapozz vissza mert módosítottam az előző hozzászólásomat kiegészítettem.

FW190-el meg menj ki az oldala felé egy kicsit emelkedni olyan 3000 méterig, és akkor fordulj középre, de akkor is emelkedj.

fw190-el is ua mint g6 al, sohaaa ne fordulj, ne veszíts sebességet, emelkedj vissza magasra... az orosz gépek nem fogak tudni követni, ha van sebességed.

És ha fordulsz(sokat) a sebességed eltűnik, és halott vagy.

Akkor most úgy néz ki, hogy a németek vannak a mészárszéken... :facepalm:

Nem elég, hogy egy csatában egy egész horda esik a nyakadba, se legyorsulni, leemelkedni, nem lehet, minderre még 4-5 percet kell várni. :good: :facepalm:

FW-a5-el is.

medal medal medal

És szinten sem tudnak olyan gyorsan menni mint te!

Dehogynem! La-5 utolér, mint a szél vízszintesen. Mikor süllyedek és elérem az 500 km/h-t, még mindig 1 km-n belül van és közben elfogyott a magasság. :?s

A pilótám G-6-ban pedig következőképpen néz ki: G-tolerance -42, Stamina 47, Vitality 45. Lehet, hogy a forgolódástól ájul be, de elkerülhetetlen, hogy zuhanás közben ne kövessem a célpontot.

Még az is lehet a probléma, hogy a gépen nincsen csak fuselage repair, radiator meg 13 mm belt, szóval, még majdnem alap.

medal medal medal

ezt nem hiszem el..... mindjárt kipróbálom....

apropó,. hogy kerülsz földközelbe g6-al? emelkedj , itt a magasság az élet.

Dehogynem! La-5 utolér, mint a szél vízszintesen. Mikor süllyedek és elérem az 500 km/h-t, még mindig 1 km-n belül van és közben elfogyott a magasság. :?s

A pilótám G-6-ban pedig következőképpen néz ki: G-tolerance -42, Stamina 47, Vitality 45. Lehet, hogy a forgolódástól ájul be, de elkerülhetetlen, hogy zuhanás közben ne kövessem a célpontot.

Még az is lehet a probléma, hogy a gépen nincsen csak fuselage repair, radiator meg 13 mm belt, szóval, még majdnem alap.

Edited by ex_levy
medal medal medal

Föld közelbe, úgy kerülök, hogy rázuhanok egyre. Aztán jön egy másik, amit ki kell kerüljek, le kell rázzak, és így a föld felé van a legnagyobb esélyem lehagyni őket - elméletileg.

Az La-5 mellé mostmár felsorakozott a Yak-9 is.

A mai napi mérlege a következő:  7 csata, 7 vereség, 3 kill - ebből egyszer az ellenfél belémjött, ramm - 0 túlélt csata.

Óh, és a csapat többi tagját pedig legjobban az a kép jellemzi, amit Kollati megosztott korábban - néhány pávián a laptop mellett... :Ds

Azt hiszem mára ennyi... inkább megyek egy kis Csendes Vadászatra Klaus Doldinger zenei kíséretében.

Edited by Szittya_Vitez
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.