Jump to content

Ki-61

On 24/09/2018 at 18:12, Dupxo7 said:

<SB>

Polecam Ki-61-I otsu na EC2... Generalnie jest to samolot bardzo przyjemny w pilotażu, jednakże jest jeden minus - brak trymu lotek i steru kierunku.

Nie wiem czy wiesz, ale w WT jest zaimplementowane tzw. mocowanie trymerów. Więcej w moim poście w tym temacie:

Jak ustawić trym w samolocie

• Thanks 1
medal medal medal

Guest
1 hour ago, Dupxo7 said:

Dlaczego do wybadania Ki-61 hei/tei potrzeba aż po 50 koła expa :facepalm:?  

Żeby utrudnić dostęp do świetnych Hayate.

On 26/09/2018 at 22:31, PL_Mirko said:

Nie wiem czy wiesz, ale w WT jest zaimplementowane tzw. mocowanie trymerów. Więcej w moim poście w tym temacie:

Jak ustawić trym w samolocie

Wiem, ale nigdy z tego nie korzystałem, jednak teraz to już jestem zmuszony do tego, bo lekkie uszkodzenie lewego skrzydła w Ki-61 powoduje taki opad na nie, że samolot nadaje się tylko do naprawy.

Ja pier... Ki-61 hei oraz tei naprawa 13 koła na SB. Kogoś chyba ostro pogrzało. BR 4.0, jak tak pobieżnie przejrzałem to żaden nie jest taki drogi w naprawie. Największą cenę jaką widziałem to 7k u Francuzów (i wiele 2k i 3k u Rosjan lub Amerykanów). Ja wiem, że w WT ceny napraw mają za zadanie też balansować, ale te samoloty przecież nie są jakieś OP. Do tego mają na RB BR typowo z sufitu - 5.0...

Edited by Dupxo7

• 2 years later...

A najzabawniejsze jest  to ,że to półka włoskich Folgore które stoją w RB o 2BR niżej .

Jak widzę następnego straceńca ,który próbuje swoich  sił w  Ki61 i wlecze się  3 km niżej , to normalnie gębę mi wykręca  .

Czy ten co nadawał Br-y w ogóle grał w tą grę ?

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...