Jump to content

A6M Zero

N1K2 będzie latał te 595 km/h, miał marne wspinanie i zostanie pewno na swoim miejscu (BR 5.7 , 6.0) ale za to kręcenie mu zostanie.

Jeśli tak będzie, to to najlepsze co przytrafiłoby się tej grze.

medal

Jeśli tak będzie, to to najlepsze co przytrafiłoby się tej grze.

Spoko, tyle że jak przyjdzie J2M3 Raiden to będzie dopiero płacz ... 

Bo maszyna śmiga z podobną do obecnej w N1K2-J prędkością, wspina się jeszcze lepiej, nadal można spamować amunicją (800 sztuk) ... a no i nadal kręci się lepiej od takiego Hellcata dla przykładu. 

medal medal

I tu źle będzie i tu :D

Ki-84 ma nowy FM ale jak lata to tylko Hiromachi wie (cały czas wierzę że poprawione ma kręcenie).

N1K2 będzie latał te 595 km/h, miał marne wspinanie i zostanie pewno na swoim miejscu (BR 5.7 , 6.0) ale za to kręcenie mu zostanie.

Tylko niech mu to g***o spod kadłuba wreszcie zdejmą, to może nie będzie mi się wywalał, jak próbuję wywrót zrobić, albo chociaż zakręt z nurkowaniem. Nie bardzo wiem jak się tym lata, lepsze statystyki mam na P-39Q, czy nawet na P-38G, pomimo że ma on DM wiadra z benzyną.... A prawda, niby się wspina, w końcu wspinanie się uber alles. 

I co, to on w końcu latał te 630+, czy nie ?

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Shiden Kai ? 

Nie wiem, mam 7 różnych danych co do prędkości maksymalnej ... 

Jedyna opcja to odwiedzić muzem Shiden Kai'a w Japonii i samemu zajrzeć do manuala ^^

medal medal

Tylko niech mu to g***o spod kadłuba wreszcie zdejmą, to może nie będzie mi się wywalał, jak próbuję wywrót zrobić, albo chociaż zakręt z nurkowaniem.

Chodzi ci o zbiornik paliwa w N1k?

Jak tak to możesz pomarzyć o jego zdjęciu :D

Przynajmniej nie jest wliczany do DM i można lądować bez podwozia uszkadzając jedynie śmigło.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

Nie jest też wliczany do FM'u (ani obecnego ani nowego na Devie) więc nie wiem o co chodzi. A co będzie z tym zbiornikiem to się zobaczy.

medal medal

Jesli ten raiden historycznie tak latal - spoko niech lata, bedzie walczyl z bearcatem, f80 i sejbrami.

Skonczy sie spam tymi brzydkimi ufokajami jak nie bedzie w stanie przekroczyc 600kmh.
  • Upvote 1
medal

Jesli ten raiden historycznie tak latal - spoko niech lata, bedzie walczyl z bearcatem, f80 i sejbrami.

Przecież Shiden Kai ma już niemalże najwyższy możliwy BR w  Erze IV, i co, walczy z F-80 ? Albo z Sabrem ? 

Bo ja jeszcze takiej przyjemności nie miałem.

medal medal

Ciekaw jestem czy poprawią A6M3 i jego sztywnienie przy 500km/h, bo aktualnie jest to jedyny mój jako taki dobry samolot w drzewku japońskim. I teraz żeby do czegokolwiek dojść to muszę nim latać, a to raczej średnia przyjemność ;/

medal medal medal medal medal medal medal medal

Przy zmniejszonych osiągach o ponad 100 km/h ? :facepalm:

Tak.

Oby. Za to cale sealclubbowanie. Skoro inne nacje tak mialy (bf109, korsarz etc, byly przegiete a teraz lataja jak cegly) to japsy tez moga.

I bede czerpal sadystyczna przyjemnosc z ogladania plonacych n1k.

A po za tym nawet nie wiemy jaki fm dostanie, jeszcze sie okaze, ze bedzie jeszcze lepszy.
medal

Tak.

Oby. Za to cale sealclubbowanie. Skoro inne nacje tak mialy (bf109, korsarz etc, byly przegiete a teraz lataja jak cegly) to japsy tez moga.

I bede czerpal sadystyczna przyjemnosc z ogladania plonacych n1k.

A po za tym nawet nie wiemy jaki fm dostanie, jeszcze sie okaze, ze bedzie jeszcze lepszy.

Napisałbym coś konkretnego, ale sczena mi opadła ... i mówi to ktoś kto notorycznie śmiga na premkowym Spitfirerze IX ...

@Ja wiem jaki będzie FM. Lepszy/Gorszy to rzecz względna jest.

• Upvote 1
medal medal

Notorycznie to raczej nie, bo jest strasznie brzydki. W kazdym razie spit sztywnieje i ma wady przez ktore mozna go pokonac. Ufokai nie.
Z reszta, moja opinia jest przesiaknieta nienawiscia, wiec naturalnie jest ona przegieta.
Chce jak wszyscy fixa tej maszyny bo psuje ona gre.
Ja jeszcze jednak chce by jej piloci cierpieli :D
medal

Spitfire IX OP może? Hiro wstydź się!
Niby temat o A6M ale już zapytam tu: Hiro możesz podać prędkości N1K wg twoich danych? Ciekawią mnie, bo też się spotkałem z prędkością nie większą niż 600 km/h. Możesz napisać w odpowiednim temacie, np. ogólnym o Japonii.

medal medal

• 1 month later...
Dobra wiadomość dla każdego pilota Cesarskich sił powietrznych! Przywrocona zostala moc dział! Teraz da sie z godnością na polu bitwy nieść chwałe Cesarzowi

A który Zero niby ? Bo owszem, dziś udało mi się przegrać bitwę po posłaniu do wody 4, ale to na A6M5. Jak dla mnie wcześniej strzelał tak samo.

Nie wiem. Ko nie latam już od dawna, obecnie sobie  latam na A6M5. Jak dla mnie dzisiaj strzelał tak samo jak wczoraj - no może trochę częściej coś z Muricanów i Brytoli odpadało. Ale ja używam uniwersalnej - może pociski HEF mają większy ładunek niż HEF-T ? 

Troche mało precyzyjnie opisalem, mój błąd... Zmiane zauważylem po aktualizacji 1.39 i to dość znaczna poprawe w ich skuteczności

• 1 month later...

Z dzisiejszy updatem A6M2 dostał +0,30 do BR. Sprzęt dla masochistów stał się jeszcze bardziej masochistyczny. Coś twórcy gry nie lubią japońskich sił powietrznych. Japończycy pewnie też nie lubią Gaijin za samą nazwę. Dla nich każdy obcokrajowiec to gaijin (w skrócie barbarzyńca). Jakby ktoś nazwał się Burak Ze Wsi i coś chciał ode mnie to też bym go pogonił, dlatego japońska nacja w tej grze jest taka biedna.

Edited by NieznanySprawca
medal medal medal

Ale ... ale ... ja już staram się grać poniżej moich możliwości, daje się zestrzelić i w ogóle. Kłopot w tym że pomimo starań, nie mogę przeskoczyć niemądrych błędów i działań innych ...

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...