Jump to content

A6M Zero

Też sobie nie mogę wyobrazić jak Zero mogło Cię dogonić, musiałeś coś przeoczyć :P

Zdarza się czasem trafić na sniperów co trafiają z 800-1000m  ;)s

medal medal medal medal

Zera, I-16, I-153, P36, mają to dziwną właściwość że niby na ZOOM dosyć szybko tracą dużą prędkość, ale po osiągnięciu jakichś 350-200km/h to wytracanie prędkości bardzo mocno się osłabia, wszystko zależy też od kąta pod którym leci i wysokości. Aktualnie Zero może zamiast normalnie się wspinać robić to półpętlami do ponad 4000m bez przeciągnięcia.

medal medal

• 3 months later...

Amerykanie, z którymi ja mam okazje walczyć nie są zbyt inteligentni :crazy: .Za łatwo wciągają się w walkę kołową :yes:.

Lecz mi to nie przeszkadza :kamikadze:.

medal medal

• 2 weeks later...

każde zero dobre kiedy z bananem na twarzy ładujesz pół taśmy do ataku z zaskoczenia w dupe mesershmitta :D

Cały tryb Fantasy Mode jest jednym wielkim zaskoczeniem, bo na HB nie ma takich sytuacji, że zero walczy z bf-ami... (pomijając samoloty premium)

Edited by andyboy888
medal medal medal medal medal

Prawda. Chociaż i na HB zbyt rzadko strzela się do amerykańskich maszyn co bym bardzo chciał czynić. No chyba, że nie mam do nich "szczęścia".

• 2 weeks later...

Czy A6M5 ma stary FM? Bo stockowy lata lepiej niż A6M3 i wgl mu stery nie sztywnieją.

Tylko A6M3 ma nowy FM więc każde zero, nawet A6M2 jest lepsze od niego.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• 2 weeks later...
Jako ze beda customowe malowania to odkurze swoje premkowe USA zero. Nie latalem nim czesto przez ten brzydki niebieski kolor. Po patchu chce mu zrobic nowe malowanie. Macie moze jakis ciekawy wzor? Chodzi mi o to, aby to malowanie bylo bardziej japonskie niz na oryginalnych zerach, zeby az bilo od tego samolotu japonią. Cos jak obklejenie mustanga pin upami i amerykanskimi flagami. Moze jakis model "paradny" na pokazy? (nie wiem czy japonczycy cokolwiek takiego robili, wiec zwracam sie do was)
medal

Koś sprawdzał dokładniej zera A6M3? Bo A6M3 nie latałem dawno,a akurat teraz robię A6M3 mod22 i zauważyłem, że jest sporo gorsze od M2(czytaj M2 jest OP) i ma wyraźny problem ze sterem kierunku przy próbie celowania(majda sterem strasznie). Czy mod22ko też ma ten problem? I czym się różni od mod22?

Wersje A6M3 mają nowy FM, sztywnieją po prostu przy większych prędkościach i nie są takie zwrotne.

A przy okazji przyspieszają jakby miały silnik od kosiarki. Na stocku straszne krapiszcze.*

*mowa o pierwszej wersji A6M3, HB. Edited by Skg

Mało ammo zwrotne ale powolne - bezużyteczne i denerwujące w dobrych rękach maszyna do zabijania. Wole Hiene.

medal

Niech zgadnę IŁ-2 nie dostanie normalnego FM ale wszystko co nie ruskie bedzie nerfione?

medal

Gdybym tylko mógł coś napisać ...

To nie pisz tutaj tylko np: na maila  :secret:

Może ktoś zdac recenzje jak latają nowe zera co dodali w 1.37 bo mam dylemat 

1)Iśc dalej w Ki-84

2)Czy męczyc się do N1K

Edited by UpiornyDuch
medal medal medal

To nie pisz tutaj tylko np: na maila  :secret:

Może ktoś zdac recenzje jak latają nowe zera co dodali w 1.37 bo mam dylemat 

1)Iśc dalej w Ki-84

2)Czy męczyc się do N1K

I tu źle będzie i tu :D

Ki-84 ma nowy FM ale jak lata to tylko Hiromachi wie (cały czas wierzę że poprawione ma kręcenie).

N1K2 będzie latał te 595 km/h, miał marne wspinanie i zostanie pewno na swoim miejscu (BR 5.7 , 6.0) ale za to kręcenie mu zostanie.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...