Sign in to follow this  
Followers 0
Anatolian_eagle

ekran dalgalanması

8 posts in this topic

Arkadaşlar oyunu önceden oynadığım bilgisayarıma tekrar yükledim format attığım için yalnız oyuna girerken önce bi hata veriyor afet kontrol merkezinde hata düzeltme etkinleştirildi Bu grafik olşumlarına neden olabilir devam etmek istermisiniz evet diyorum sanki eskiden cep telefonlarıyla tvden video cekerken siyah cubuklar gibi ekran  dalgalanıyor hiçbişey göremiyorum vsync actıgımda ise ekran simsiyah oluyor.

Grafik kartım sapphire hd 6850 ve güncel

http://o1309.hizliresim.com/1f/n/svlgb.jpg

0

oyunu komple kaldırıp tekrar yüklemeni önereceğim. en basit çözüm olarak. Başka çözümü varsa bakar akşama dönerim.

0

Oyunun ekran optimizasyonu sorun çıkmış. Komple setup yapmalısın. Arkadaşın ekran kartı başka senin başka olmalı. Onun ekran kartını görerek bir system ini dosyası yazmış. Sallıyorum arkadaşın pc Gefrorce ekran kartıdır. Onun apilerine göre ini yazmıştır. Sen kopy alıp eve götürünce, Oyun Ge force apisi ile Oyunu açmaya çalışmıştır.

0

bu başlık açılalı epey olmuş.... yinede benzeriyle karşılaşan burdan bakıp deneme yapabilir diye düşünüyorum.

amd lerde ultra low power state modu yüzünden ortaya çıkan durumlara benziyor.
https://github.com/jmtrevaskis/ulps/raw/master/ulps.exe

bu indirilir yönetici olarak çalışıtırılır 0 değeri verip oklenir. biraz beklendiğinde onay mesajı geliyor. ondan sonra sistem yeniden başlatılır.
açmak istenirse aynı işlemler 1 ile yapılıyor.

şu anda o seride dahil olmak üzere amd ler için gördüğüm en başarılı sürücü 13.11 beta.
amd kullanıyorsanız en iyi randıman veren sürücüleri genelde beta olanlardır. yeni amd sürücü geldiğinde güncellenirken dikkat edilmesi gereken hususlarda var. konuya takibe devam edilirse onlarıda buraya eklerim.

Edited by Hamdiyuzbasi
0

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.