Elnaen

Bazen sadece konu dışında kalmak istersin.

3,342 posts in this topic

11 hours ago, YavruKurt147 said:

B İ A S L A N D I N

Hide contents

nesi bias onu anlamadım yalnız

2

10 minutes ago, syndrome23 said:

nesi bias onu anlamadım yalnız

gayet sıkıcı bi montaj, arka planda rastgele bi rusky elektro var başkada hiç bişi yok videoda.

1

4 minutes ago, Valqyrie said:

gayet sıkıcı bi montaj, arka planda rastgele bi rusky elektro var başkada hiç bişi yok videoda.

bence güzel video da biaslık tarafını anlamadım :D neyse :D 

0

Neden kimse German (Bf109 F-1,BV238), US(Hangisini saysam bilemedim) , British (Spacefire) Japan(Hangisini saysam bilemedim) ve İtalian (G.56, F-84G, G.91)bias videosu çekmiyor? Bu videolarda artık sıkıcı oldu ben de alayım Tiger II milleti yandan gafil avlayayım olsun sana bias. Kill strike olması gereken bir video. Biaslık tarafı yok. 

0

Büyük teknoloji mağazaları x52 saitek pro vb. joystick satmaya başlamışlar. Bugün bilgisayar toplamaya gittiğimde gördüm içim birden kıpır kıpır oldu almak için:D

0

6 hours ago, Kara_Sipahi said:

Büyük teknoloji mağazaları x52 saitek pro vb. joystick satmaya başlamışlar. Bugün bilgisayar toplamaya gittiğimde gördüm içim birden kıpır kıpır oldu almak için:D

Fiyatlar ne alemde?

0

2 hours ago, Valqyrie said:

Fiyatlar ne alemde?

LOGITECH SAITEK PC X52 PRO 949TL, SAITEK X52 FLIGHT JOYSTICK 799TL, Saitek Pro Flıght X56 Rhino bir  firmada 1.499 diğerinde 1200TL.

Edited by Kara_Sipahi
0

11 hours ago, syndrome23 said:

bence güzel video da biaslık tarafını anlamadım :D neyse :D 

11 hours ago, UcanAdam36 said:

Neden kimse German (Bf109 F-1,BV238), US(Hangisini saysam bilemedim) , British (Spacefire) Japan(Hangisini saysam bilemedim) ve İtalian (G.56, F-84G, G.91)bias videosu çekmiyor? Bu videolarda artık sıkıcı oldu ben de alayım Tiger II milleti yandan gafil avlayayım olsun sana bias. Kill strike olması gereken bir video. Biaslık tarafı yok. 

:facepalm:

0

31 minutes ago, Kara_Sipahi said:

LOGITECH SAITEK PC X52 PRO 949TL, SAITEK X52 FLIGHT JOYSTICK 799TL, Saitek Pro Flıght X56 Rhino bir  firmada 1.499 diğerinde 1200TL.

Çok ucuzmuş.:facepalm: Amazondan alsan çok daha ucuza gelir.

0

Oyunun fizik kurallarına olan algısı tam anlamıyla çöp. Hasar almış bombardıman uçağını indirirken kanadı kendi kendiliğinden kırılıp sanki suyun içine dalarmış gibi yere dalıyor ve ters dönüyor sonrada oyundan atıyor. 

Edited by YavruKurt147
0

58 minutes ago, YavruKurt147 said:

Oyunun fizik kurallarına olan algısı tam anlamıyla çöp. Hasar almış bombardıman uçağını indirirken kanadı kendi kendiliğinden kırılıp sanki suyun içine dalarmış gibi yere dalıyor ve ters dönüyor sonrada oyundan atıyor. 

Sadece o olsa yine iyi. Kanadın ucundan ufak bir parça kopuyor, kanat tüm kaldırma gücünü kaybedip uçağın çakılmasına sebep oluyor, azıcık hasar alan kuyruk çalışmaz hale geliyor vs vs.

0

28 minutes ago, Valqyrie said:

Sadece o olsa yine iyi. Kanadın ucundan ufak bir parça kopuyor, kanat tüm kaldırma gücünü kaybedip uçağın çakılmasına sebep oluyor, azıcık hasar alan kuyruk çalışmaz hale geliyor vs vs.

o konuya hiç girme hacu g91r yi g91 pre series ile kasıyorum yüksek hızda roll attığım an kanat 12gye maruz kalıp ucundan kopuyor ve tüm kaldırma kuvvetini kaybedip spine giriyor geri dönülmez şekilde.... Allahtan bunun abisi g91rde böyle bir olay yok :( 

0

O iniş sırasında yaşadığım fiziksel probleme çok takılmıyorum ama asıl takıldığım nokta beni oyundan atması. Yav tamam kanadım parçalanmış olsun kabul ama niye oyunda atıyorsun canını sevdiğimin oyunu ? Ben belki uçağı tamir ettirip tekrardan savaşa dahil olup savaşı kazandıracam kim bilir ? Şöyle abuk sabuk problemler yüzünden oyundan soğutuyorlar yeminle.

0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.