3 hours ago, Blackbird1 said:

A translation/ rotation opciónál be tudod hangolni.Így nem fog egyből moccanni,ha csinálsz egy kis hootjátékot.A. görbéken tudod állítani,hogy mennyit mozduljon egy adott fejmozgásra.Tudsz beállítani gyorsgombokat ,hogy középre ugorjon és nem mozogjon,vagy csak simán középre ugorjon stb.A wt menüben nem kellállítani.Vagyis egyszer amikor a controll wizardot elindítod,van egy kérdés hogy van e fejkövetőd.Ott yes aztán a bill.kiosztást átugrálod ( hisz be van állítva) és a végén ok.vagy save amit feldob.

Ok, közben találtam tutorial videót is, állítgatom. Hát nem tudom... Elég furcsa, én úgy érzem mintha a toronyforgatás bezavarná... Valamint ha elnézek mondjuk jobbra és utána középre akarok nézni akkor elszalad balra... Korrigálok, erre meg jobbra megy el. Szóval olyan érzésem van, mintha oldalra nézés után ha előre akarok nézni, akkor először ráznám a fejem... Valószínű, hogy én vagyok a béna - vagy csak még szokni kell... :) Viszont a képet nem veszti el még sötét szobában sem olvasólámpa mellett! Ez legalább jó hír - lehet hogy nem is kell led-eket forrasztgatni? :DD Ki is prószáltam egy csatába - ki is lőtték mindkét Panther G-m egy lövéssel mint a [email protected] - alakul a játékélmény!!  :D

Közben szerkesztem... Föltettem az olvasószemüveget, hogy azért lássak is - na akkor egyből elveszt az arckövető, szóval kell a led. Játékélmény: 4/4 Normandia, utolsóban kb 30m-ről derékba lövöm a PT 76-ot Tiger II(P)-vel erre megáll, és egy lövésből kilő!  :crazy:

Edited by tibi68
medal medal

Én nem tudom mennyi értelme van tankozni head-trackel. Szerintem pontosabb vagy egér/bill-el.(én ha szökő évente tankozom, akkor lekapcsolom a headtracket)

Inkább a repkedés sim részén muszáj, mert ott ugye tele van mindkét kezed mindenféle botokkal:D

medal medal medal

16 hours ago, BlindBat_Levy said:

Én nem tudom mennyi értelme van tankozni head-trackel. Szerintem pontosabb vagy egér/bill-el.(én ha szökő évente tankozom, akkor lekapcsolom a headtracket)

Inkább a repkedés sim részén muszáj, mert ott ugye tele van mindkét kezed mindenféle botokkal:D

Hát nem tudom. Majd ha elkészül a cucc megírom. Nem nagy befektetés, úgy hogy sokat nem bukok... :)

Értelme meg ugyan az lenne elvileg mint a repülőknél - egyik kezem tele van a WASD-vel a másik meg az egérrel, kényelmesebben tudnám a környezetet sasolni. 

medal medal

1 hour ago, tibi68 said:

Hát nem tudom. Majd ha elkészül a cucc megírom. Nem nagy befektetés, úgy hogy sokat nem bukok... :)

Értelme meg ugyan az lenne elvileg mint a repülőknél - egyik kezem tele van a WASD-vel a másik meg az egérrel, kényelmesebben tudnám a környezetet sasolni. 

Persze, mindenképpen építsd meg.Én az infraledeset javasolnám, kevésbé érzékeny.Most néztem, 10-15 db kb 500 forint az ebay-en (850nm-es kell)

Hátha ezzel belekóstolsz a repülésbe is és véletlen megtetszik:)

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.