Valaki használ Wiimote-ot?

Az van ugyanis, hogy XP-n ment, aztán Win7 alatt meg nem. A bluetooth kapcsolódik Human Interface-en Bluesoleil-al, viszont a Freetrack csak 30 FPS-t lát, de ledet egyet sem, a koponya se mozog. Pedig mondom, régen működött, a telóm is látja az infra ledeket úgyhogy azzal sem lehet baj.

Facetrack természetesen szintén nem megy.

Valamiért a wiimote nem akarja látni a ledeket, és 100 Fps helyett csak 30-al döcög, mintha vmi demó módban lenne.

Ötlet?   :dntknw:

medal medal medal medal medal

Sajnos ezt nem ismerem.De sima webcam is jó egy negatívval.( ha ló nincs) A facetrack nekem win7 en és 8 on is ment/ megy.( asszem sim fórumon van valami topic rá)
medal medal medal

Urak! Találtam egy nagyon jó fejkövető programot!

Opentracker:

https://github.com/opentrack/opentrack/releases

sokkal folyamatosabb, könnyebben állítható mint a facetrack, vagy a freetrack!

Próbáljátok ki, én azt hiszem ezt fogom használni.

(ps3 eye+ a sufni clippel tökéletesen üzemel)

van benne automatikus indítási funkció :Ds  ha elindítod a játékot, indítja a fejkövetőt és betölti az adott játékhoz az adott profilt!

Edited by ex_levy
medal medal medal

Az opentrackert valaki próbálta már androidos telefonnal, a FreePIE IMU progival?

Én régebben próbáltam, de sehogy nem akart megmozdulni az opentrackerben a kis kép.
Mintha nem kapott volna a telefontól semmi adatot.
Próbáltam a tüzfalat is kikapcsolni de semmi.

medal

Azt már próbáltam, de azt nem üti át a ledem. Gyakorlatilag olyan, mintha egy kartont raknék elé. A negatív lesz a nyerő, az nem olyan sötét.

Majd túrok egy floppy lemezt. Annak a korongja tökéletes.

Szereztem negatívot. A különbség tapintható. Hétvégén beüzemelem, bár most találtam olyan hatswitch beállítást amivel olyan a fejmozgás mint a villám. Remélem a ledessel se lesz sok késés a valós meg a játékbeli mozgás között.

Egy dolog amire mostanában jöttem rá:

A 850 forintos(per 50 darab), ebayes 850 nM-es infra led , eleje lecsiszolva ,felpolírozva sokkal jobban működik, mint a szipiszupi, drága osram SFH 485 P.

a napokban összeraktam egy új usb-s egységet, és első bekapcsolásakor azt hittem lyukat éget a ps3eye ccd-jébe :Ds(3 szupernova a controll képernyőn)  zéró jelvesztés, a belátási szöge olyan 170-180 fok!!!!!Eszméletlen! (osramnál már voltak problémák kb 150-160 foknál, sőőt, ha kicsit lejjebb néztél már akkor jelet veszített)

Csak gondoltam ezt közzéteszem, mert nem mindig a drágább a jobb.

[spoiler]t7yjoy.jpg[/spoiler]

[spoiler]34rvrb5.jpg[/spoiler]

a jobb oldali az occó kínai ledes, a bal oldali az osramos, a többi hardver ugyanaz(usb, ellenállás, biztosíték)

[spoiler]2uempg0.jpg[/spoiler]

Edited by ex_levy
medal medal medal

Ez a programm kell hozzá :

http://facetracknoir.sourceforge.net/home/default.htm

http://www.pcpilot.hu/hardver/trackir/541-freetrack-fejmozgas-erzekelo-hazilag.html

Ilyen irattartóból vágtam ki a formát.Két darab összeragasztva elég erős és könnyű.Iratcsipesszel meg felfogattam a fülhallgatóra. USB-s megoldást javaslom mert akkor nem kell az elemekkel szórakozni,és nincs plusz súly se.

http://www.free-track.net/forum/index.php?showtopic=466&page=10  Variációk a ledek elhelyezésére.

HeadTrack_leírás_Alerttől.pdf

iratpapucs konzul FZS_n.jpg

• Upvote 1
medal medal medal

Na megvettem a Facetracknoir progit. Két órámba került mire képet tudtam varázsolni ... (plugin pack is kell hozzá). Viszont nagyon szépen követi a pofázmányom mindenféle segédeszköz (infraledek) nélkül. Viszont a beállítások megfejtése még azt hiszem hosszú időbe fog kerülni. Kipróbáltam tankkal tesztpályán (repülni még árkádban sem nagyon tudok, nemhogy SB-n), hát öt perc után majd leestem a székről. úgy szédültem! :D Hiába vettem le a WT menüjébe a kameraérzékenységet nullára, így is folyamatosan mocorog a képernyő. Biztos lehet finomhangolni, de most egyenlőre pihiztetem, a fejem is megfájdult. ;)

medal medal

42 minutes ago, tibi68 said:

Na megvettem a Facetracknoir progit. Két órámba került mire képet tudtam varázsolni ... (plugin pack is kell hozzá). Viszont nagyon szépen követi a pofázmányom mindenféle segédeszköz (infraledek) nélkül. Viszont a beállítások megfejtése még azt hiszem hosszú időbe fog kerülni. Kipróbáltam tankkal tesztpályán (repülni még árkádban sem nagyon tudok, nemhogy SB-n), hát öt perc után majd leestem a székről. úgy szédültem! :D Hiába vettem le a WT menüjébe a kameraérzékenységet nullára, így is folyamatosan mocorog a képernyő. Biztos lehet finomhangolni, de most egyenlőre pihiztetem, a fejem is megfájdult. ;)

Miért nem szóltál Br3nornak? Írt volna neked egy ilyen programot ingyé, úgyis ráér mostanában. :D

üdv innen is brénor :D

Edited by Gelesztaa

43 minutes ago, Gelesztaa said:

Miért nem szóltál Br3nornak? Írt volna neked egy ilyen programot ingyé, úgyis ráér mostanában. :D

üdv innen is brénor :D

A FacetrackNoir alapján ez lenne a BréNoir? :D

7 minutes ago, V4_Glo_HUN said:

A FacetrackNoir alapján ez lenne a BréNoir? :D

Nem is rossz ötlet :D

A translation/ rotation opciónál be tudod hangolni.Így nem fog egyből moccanni,ha csinálsz egy kis hootjátékot.A. görbéken tudod állítani,hogy mennyit mozduljon egy adott fejmozgásra.Tudsz beállítani gyorsgombokat ,hogy középre ugorjon és nem mozogjon,vagy csak simán középre ugorjon stb.A wt menüben nem kellállítani.Vagyis egyszer amikor a controll wizardot elindítod,van egy kérdés hogy van e fejkövetőd.Ott yes aztán a bill.kiosztást átugrálod ( hisz be van állítva) és a végén ok.vagy save amit feldob.

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.