Ó , gyors válasz , köszi. :)

Biztosíték nélkül nem dugom a lapra ahhoz kicsit drága hogy véletlenül elfüstöljön.

Ez a szabvány adapter milyen kimenetet tud ? Mert akkor lehet jó az apple-s is , végül is az is csájníz gyártmány.

Vagy max inkább veszek biztosítékot máshol , mire ez megjön addigra lerágom a körmöm. :D

Edited by torzonborz
medal

Ha az apple a szabvány 5V-os usb-s feszültséget adja le, akkor nem lehet gond, mivel arra van méretezve az áramkör.

Csak nagyon figyelj a bekötésekre, a helyes polaritásokra, és a rövidzárakra..

Ó , gyors válasz , köszi. :)

Biztosíték nélkül nem dugom a lapra ahhoz kicsit drága hogy véletlenül elfüstöljön.

Ez a szabvány adapter milyen kimenetet tud ? Mert akkor lehet jó az apple-s is , végül is az is csájníz gyártmány.

Vagy max inkább veszek biztosítékot máshol , mire ez megjön addigra lerágom a körmöm. :D

Edited by ex_levy
medal medal medal

Sziasztok!

A topic-ot olvasva én is kedvet kaptam egy ilyen kütyü összerakásához, első körben az alábbira gondoltam:

PS 3 Eye kamera tartóval (ezt nem kell szétbuherálni Levy leírása alapján).

Első körben a biciklis hátsó lámpás megoldásra gondoltam, mert kézügyességem nuku, és csak este játszom, a fényviszonyokat tudom szabályozni.

Facetracknoir már fent is van a gépen.

Jó lesz ez így? Vagy próba-cseresznye? :) Ha nem működik, még mindig nekiállhatok egy IR-es ledes clip-nek, igaz?

medal medal

Üdv!

Ha nincs lapítva akkor a következő az érvényes:

FPBEG4NFK8FVU92.MEDIUM.jpg

Érdekes eladó lehetett....

Sziasztok!

Egy nagyon alap kérdéssel zargatnálak titeket:

Megvettem a 3 db infravörös ledet, de egyik vége sem lapított, annyi a különbség, hogy az egyik szára kicsit rövidebb, mint a másik.

Vajh melyik lehet a negatív? :) (Az eladó nem tudott erre válaszolni)

medal medal medal

5 voltos óra elem és teszt.( azt mondják nem szabad fordítva mert besz.rik a led....eddig így csinàltam,soha nem lett baj)A telefon kamera meg jó az infra led világitáshoz.
medal medal medal

Nos ledes usb megcsinálva ps3eyecam beszerelve, 640x480 70fps-el. Frankón látja a ledeket, bár valamikor eltűnik, mint ha nem lenne eléggé nagy a látószög. Lereszelni nem mertem, mert félek, hogy tökreteszem illetve nem tudom mivel polírozzam fel. A problémám, hogy elvileg megy a tracking meg minden, de össze vissza rángat a pilóta feje. Nem igazán értek a görbékhez, bár már a legtöbbre rájöttem. Még vacakolok vele, csak gondoltam hátha valaki tudna egy-két okos szót arról, hogy miért rángat össze visza.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nálam akkor rángatott, ha egy pillanatra elveszíti a ledeket, ebben az esetben az adott irányból rángat középre.

a következőt próbáld ki:

-facetracknoir bekapcs

-kamera bekapcs, látod a ledeket.

-tracker source master(ahol elméletileg az van ki írva, hogy pointracker 1.0---ott settings

-fent camera fül

-majd ott point extraction csúszka.

na azt a csúszkát próbáld állítani, hogy el van fordítva a fejed valamelyik irányba, és a legjobban lássa a kamera a ledeket.(ott tudod beállítani minél fényesebbek a ledek annál jobb, így nagyobb lesz a látószöged)

kicsit zavaros a leírás, de ha csinálod akkor rögtön leesik mire gondoltam.

Nos ledes usb megcsinálva ps3eyecam beszerelve, 640x480 70fps-el. Frankón látja a ledeket, bár valamikor eltűnik, mint ha nem lenne eléggé nagy a látószög. Lereszelni nem mertem, mert félek, hogy tökreteszem illetve nem tudom mivel polírozzam fel. A problémám, hogy elvileg megy a tracking meg minden, de össze vissza rángat a pilóta feje. Nem igazán értek a görbékhez, bár már a legtöbbre rájöttem. Még vacakolok vele, csak gondoltam hátha valaki tudna egy-két okos szót arról, hogy miért rángat össze visza.

• Upvote 1
medal medal medal

Nagyon szépen köszönöm, de a mai nap ennyi időt tudtam a játékra szánni.

Még eszembe jutott valami:

Azt szokták mondani, hogy ne használj semmilyen filtert a facetrackbe. Nekem akkor is vadállatul rángatott, muszáj volt az accela mk2 filtert bekapcsolni, azóta jó.

itt vannak az én beállításaim, hátha segítenek:

http://data.hu/get/7932131/war_thunder_facet02.ini

Köszi a gyors választ meg pláne. Ebéd után ki is próbálom.

Ja más azaz off: ha kell társ tankhoz szólj még el se kezdtem az eventet. :)

• Upvote 1
medal medal medal

Eddig nem használtam, mert ezt láttam én is. Köszi a tanácsokat. Le is szedem amit küldtél köszi,.

Edit: NA most nagyon baba minden irányba kivéve le. Ha le akarok nézni akkor balra néz és ezt nem értem. NEm ellentétesen, hanem balra. Még nem tudtam megfejteni. Mindjárt keresgélek hátha lelek valamit.

Edited by th77_PX_Volfram

Valaki próbálkozott Wii kontrolleres fejkövetőt építeni?

medal medal medal

Olvastam róla, azt mondják jól fog. Csak többen jelezték, hogy időnként körülményes a pc-re feltelepíteni/beállítani.Meg kb annyiból jött volna ki a cucc, mint a ps3eye-vel, de az utóbbi esetben mégis van egy faja webkamerád is :Ds

Valaki próbálkozott Wii kontrolleres fejkövetőt építeni?

medal medal medal

Nos olyan problemam van, hogy mostanra mar tokeletes a fejkoveto, de mindig alacsonyan ulok. Ki kell huznom magam es akkor emeli a pilota a fejet rendes magassagba. Igy is jo, de idovel azert kenyelmetlen mindig kihuzva ulni. Na erre tud valaki megoldast? Tuti egy sima csuszka csak elkeruli a figyelmemet.

főoldal-->curves-->fent translations--> Y up/down tábla, na ott húzzál le mindent és megszűnik a fel-le fejmozgás, azaz olyan pocitúrában ülsz ahogy akarsz :Ds

Nos olyan problemam van, hogy mostanra mar tokeletes a fejkoveto, de mindig alacsonyan ulok. Ki kell huznom magam es akkor emeli a pilota a fejet rendes magassagba. Igy is jo, de idovel azert kenyelmetlen mindig kihuzva ulni. Na erre tud valaki megoldast? Tuti egy sima csuszka csak elkeruli a figyelmemet.

medal medal medal

Akkor ne nullára húzd, hanem adjál meg neki egy olyan görbét ahol a kis mozgást nem veszi figyelembe.

Koszi. A mozgas ne szunjon meg, mert felszallasnal jo meg ha oldalra nezek aakkor is. Pl az f4f keresztvasa alatt felett konnyen at tudok igy lesni. A fo baj, hogy beulok. Kicsit kenyelembe csuszok azt mar be is csusztam a fulkebe.:-)

medal medal medal

Sajna melobol vagyok igy nem tudom pontosan, de az megvan. A baj hogy a kezdopont amin ulok az alacsony. Azaz nyujtoznom kell vagy teljesen egyenes hattal kihuzva kell ulnom, hogy alaphelyzetben legyen a pilota feje. Szoval nem a mozgas hanem a kiindulo pont az alacsony. Kalibraltam tobbszor is hatha megoldja, de nem segitett. Alacsonyabra meg nem todum tenni a kamerat. Lehet az se oldana meg. Remelem ertheto a problemam.:-)
Igazabol annyibol rossz, hogy az a kinyujtott testartas hosszu tavon nem kenyelmes. A legrosszabb esetben rakok nehany konyvet a seggem ala.:-) Edited by th77_PX_Volfram

Akkor ne a görbén állíts, hanem tedd a következőt:

-állíts be gombot a center funkcióhoz(főoldal shortkeys)

-helyezkedj el kényelmesen ahogy szeretnél játszani.

-indítsd el a facetracket.

-fordítsd a fejedet a képernyő közepére.

-nyomd meg a centerhez hozzárendelt gombot.

és voila, az lesz az új centered, az a magasság.

Sajna melobol vagyok igy nem tudom pontosan, de az megvan. A baj hogy a kezdopont amin ulok az alacsony. Azaz nyujtoznom kell vagy teljesen egyenes hattal kihuzva kell ulnom, hogy alaphelyzetben legyen a pilota feje. Szoval nem a mozgas hanem a kiindulo pont az alacsony. Kalibraltam tobbszor is hatha megoldja, de nem segitett. Alacsonyabra meg nem todum tenni a kamerat. Lehet az se oldana meg. Remelem ertheto a problemam.:-)
Igazabol annyibol rossz, hogy az a kinyujtott testartas hosszu tavon nem kenyelmes. A legrosszabb esetben rakok nehany konyvet a seggem ala.:-)

medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.