Jump to content

[DEVBLOG] Revize ekonomiky


kheynom
 Share

sherman_repair940Х530_723df2c5e7d1ed1e73

Hráči,

 

Nejprve bychom se chtěli upřímně omluvit každému z vás. Hluboce litujeme toho, že jsme vás svým jednáním zklamali a že jsme nedokázali adekvátně reagovat na vaše obavy, které jste v průběhu času vyjádřili. Sdílíme vaši vášeň pro hru a mrzí nás, že naše rozhodnutí nesplnila vaše očekávání.

 

V uplynulém týdnu jsme pečlivě analyzovali zpětnou vazbu, kterou jste nám poskytli. Bereme na vědomí a souhlasíme s vašimi obavami týkajícími se rovnováhy ekonomiky (Stříbrní lvi a body výzkumu), jakož i výzkumu modifikací. Řešení těchto problémů jsme proto zařadili mezi naše nejbližší priority.

 

V současné době připravujeme plán, jak tyto problémy řešit. Přestože jsme dosáhli určitého počátečního pokroku v pochopení rozsahu těchto problémů a možných řešení, předpokládáme, že do 14. června předložíme podrobnější plán.

 

Chápeme naléhavou potřebu implementace změn a ujišťujeme vás, že sdílíme vaše nadšení. Vzhledem k rozsahu a složitosti projektu, jako je War Thunder, je však zapotřebí určitý čas, abychom zajistili, že všechny změny, které provedeme, budou efektivní a přínosné pro hráče.

 

Průběžně také prověřujeme širokou škálu dalších připomínek a návrhů, které dostáváme. Ujišťujeme vás, že jsou pro nás důležité a budeme se jimi zabývat, ale v tuto chvíli je pro nás hlavní prioritou ekonomika a vývoj hry.

 

Opravdu se omlouváme za zklamání a frustraci, kterou jsme způsobili. Zavazujeme vás, že děláme vše, co je v našich silách, abychom hru zlepšili a získali zpět vaši důvěru.

 

Děkujeme vám za pochopení a trpělivost v tomto období. Vážíme si vaší trvalé podpory a vaší oddanosti hře, kterou všichni milujeme.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to teda nebol len môj pocit že sa mi začali stenčovat zásoby kreditov aj ked som hral rovnako zle ako predtým???? ?

medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...