Jump to content

Maç Dengesizlikleri

Nibelungen
 Share

Arkadaşlar merhaba, İngilizce forumdan bu topiği kaldırdılar hoşlarına gitmedikleri için. Ben de buraya da yazayım dedim. Bilmiyorum farkında mısınız ama 6 tier araçlarla maç yapmak gerçekten işkence. bu oyunu yaklaşık 7-8 yıldır oynuyorum ve hemen her premium araca sahibim ve ağaçlarım neredeyse full. Fakat bu botlar yüzünden artık tad alamıyorum oyundan. Her oyun aşağıda görselini koyduğum gibi oluyor. Çoğu zaten tek araçla maça giriyor ve yaklaşık 30 saniye sonra ölüp çıkıyor. Tüm maçlar birkaç dakika sürmeye başladı; ya ezici galibiyet alıyorsun, ya da muazzam bir mağlubiyet. Hiçbir denge yok maçlarda. Botların scripti zaten tek bir plan üzerine kurulmuş farkettiğim kadarıyla. Hepsi aynı şeyi yapıyor. Oyuncunun player cardına girip eff yüzdelerine bakarsanız hepsi %15-%30 arasında. Aynı anda bir cap zone'a gidiyorlar, aynı anda aynı engele takılıyorlar. Hiçbir zevk vermiyor bu durum. Aşağıda görseli bırakıyorum, gerçekten bu şekil maçlarda oynamaktan zevk alıyor musunuz? Tier 7 desen 2-3 dakika bekliyorum EU-USA serverlearı açık olmasına rağmen toplam 4vs4 ya da 5vs5 maç atıyorum onca beklemeye. Bu durum bir tek bana mı tuhaf geliyor arkadaşlar? Ya da bu durum neden hiç dile getirilmiyor?

136ruc5drbua1.png

• Haha 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...

Tanklar için bir şey diyemiyorum fakat uçaklarda ju-288c be6 wyvern s4 tipi uçaklarda gemilerde eugen helena gibi gemilerde bot tipi bir yazılım kullanan oyuncular olduğunu düşünüyorum bende.

Yeni başlayan adam direkt t72 alıp cape koşuyor da olabilir yeteneksiz bilmeyen oyuncular da var elbet ama bu tip yazılımlar da elbet vardır.

• Like 1
  • Upvote 2

Gelecek resmi cevabı yazayım: Bu konu Türkçe topluluk yöneticilerinin uhtesinde değildir. "Cimer'e benzer mevzuları ilgili birimlere bildirdiğimde aynı cevabı alıyorum." ;)

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 3 weeks later...
2 hours ago, ChunChun_Maru said:

Ben niye hiç denk gelemedim acaba bu botlara :)

Vallahi şu sıralar çok fazla 10.0 10.3 savaşlarda oynadım , capi alıp ölüp çıkan o kadar oyuncu ile karşılaştım ki bunlar botta olabilir sıradan non-skilled oyuncu da olabilir bunu bilemem fakat şunu söyleyebilirim 5.7-6.3 arasında ki brde alman gerçekçi hava girersen eğer oyuna %75 kaybediyorsun hiç fighter olmuyor full ju-288c ben do335 ile giriyordum mesela iki kişi vurup düşüyordum ama o oyun garanti kayıp ve takımına gelen oyuncuların %60ı garip nickli rastgele sayı & harf veya çin alfabesiyle yazılmış isimler oluyordu.

• Like 1
  • Upvote 3

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...