Jump to content

[Przepustka Bitewna] Przepustka Bitewna: „Zapach Zwycięstwa”

Share

news_anons_douglas_a_1h_89eae882a0f26e2c

Pobierz tapetę: 1920x1080 2560x1440 3840x2160

Nowe nagrody czekają na swoich przyszłych właścicieli. W War Thunder rozpoczyna się dziewiąty sezon Przepustki Bitewnej, o nazwie „ ”!

Ukończ Zadania Bitewne i Wyzwania Sezonowe, aby otrzymać unikalne maszyny, oznaczenia, dekoracje 3D, ikony profili, unikalny ekran ładowania i tytuł!

26 października - 25 stycznia

Przepustka Bitewna sezon 9

Nagrody sezonowe

W każdym sezonie pojawia się nowy zestaw nagród. Zobacz pełną listę w zakładce Przepustka Bitewna w hangarze lub sprawdź naszą wiki. Oto maszyny sezonu dziewiątego:

LCM(6)(F) "Zippo"

news_lcm_zippo_0c915f2e9f52223200913be5b

USA, era III, Premium

Monitor rzeczny LCM(6) to prawdziwy wół roboczy armii amerykańskiej w Wietnamie. „Zippo” to specjalna wersja z dwoma miotaczami ognia jako dodatek do działek automatycznych i karabinów maszynowych.

Churchill Crocodile

news_churchill_crocodile_d5e83f7758fc09a

Wielka Brytania, era III, Premium

Czołg z miotaczem ognia Churchill Crocodile został przerobiony z wersji Churchill Mk.VII. Karabin maszynowy z przodu kadłuba został zmieniony na miotacz płomieni zasilany z holowanej opancerzonej przyczepy z paliwem.

A-1H

news_douglas_a_1h_c43f41e1163cb880a4ae33

USA, era IV, Premium

A-1H Skyraider to tłokowy samolot szturmowy, jeden z najbardziej znanych samolotów z bombami zapalającymi. W erze odrzutowców ten oldschoolowy napastnik o zwiększonej ładowności okazał się niezastąpiony w misjach ogniowych dla wsparcia naziemnego.

47ef8b43ab3ec082dbb5ba3d1d0c92fad1034299

Oznaczenia
  • Tekst „Flaming Fanny”
  • Tekst „Firebird”
  • Tekst „Fire Buggy”
  • „Emblemat Mobile Riverine Force”
8d0851924c1170016c2ec91739fe83839b16b45a
Dekoracje
  • „Grecki ogień”(okręt)
  • „M9A1-7” (czołg)
  • Znak „łątowpalne” (czołg)

cardicon_flamethrower_512_cfdb805d30e89f

Ikona profilu
„Miotacz ognia”

WSZYSTKIE NAGRODY I ZADANIA W 9 SEZONIE

O Przepustce Bitewnej

Pamiętaj, że Przepustka Bitewna jest całkowicie darmowa, jeśli zdobędziesz dwa Ulepszenia kuponów z etapów w poprzednim sezonie. Można je wymienić w menu zakupu na Przepustkę Bitewną sezonu „Zapach Zwycięstwa0!

Przepustka Bitewna to wydarzenie sezonowe, podczas którego zdobywasz punkty postępu i odblokowujesz kolejne poziomy. Każdy poziom posiada nagrodę: od Srebrnych Lwów i ulepszeń po nagrody sezonowe, takie jak dekoracje i pojazdy premium.

Możesz otwierać poziomy i otrzymywać nagrody w dowolnym dogodnym momencie, w trakcie sezonu.

БП находится в правой части ангара

Dostęp do okna „Przepustki Bitewnej” można uzyskać przez kliknięcie w blok promocyjny po prawej stronie ekranu hangaru.

Jak wziąć udział

Graj

• Zdobywaj punkty postępu za codzienne logowanie do gry.
  • Od 1 do 5 punktów.

Wypełniaj Zadania Bitewne!

• Sprawdź opisy Zadań Bitewnych w grze i zdobądź punkty postępu za ich wykonanie.
  • Od 2 do 5 punktów.

Wykonuj Wyzwania Sezonowe!

• Wyzwania sezonowe są bardzo podobne do zadań Bitewnych. Na początku sezonu dostępne jest jedno wyzwanie. Co tydzień otrzymujesz kolejne jedno lub dwa wyzwania, trzy kolejne można odblokować, zdobywając nowe poziomy Przepustki Bitewnej.
  • 30 punktów.
  • Like 3

23 minutes ago, Franz_Liepke said:

Fajnie. Mogę olać tego battle passa.:good: :p:

Ja również.

Ale mam takie pytanie: kiedy kończy się ten BP, a kiedy zaczyna następny, bo na stronie piszecie, że nowy BP startuje 26.10., a w grze podają, że jeszcze 2 dni i 15 godzin, to mnie wychodzi, że trwa do 27.10.

kiedy koniec BP.jpg

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

O rany, ale mnie kusi żeby tego BP olać, zwłaszcza że Crocodile jest za darmo. Tylko, że znowu powinienem zdążyć zrobić 125 poziom, a kupony już zużyłem. Zobaczymy co będzie w sklepie z obligacjami. 

Za to GJ znowu dowalił do pieca z zadaniami - część jest durna, a część wydaje się niezrozumiała. Mam wrażenie, że zrobienie wszystkich zadań będzie najtrudniejsze w historii BP. Powinni to nazwać nie "Smell of Victory", tylko "Stink of Grind".

• Like 1
  • Haha 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 minutes ago, HaTe78 said:

GJ znowu dowalił do pieca z zadaniami - część jest durna, a część wydaje się niezrozumiała. Mam wrażenie, że zrobienie wszystkich zadań będzie najtrudniejsze w historii BP.

Że co? To najłatwiejsze wyzwania od 1-go BP.  Proste i klarowne. Wystarczy, że właściwie z węgierskiego przetłumaczą. 

medal medal medal medal medal medal medal medal

Zniszcz cele naziemne (graczy) lecąc z prędkością minimum 800 km/h ? No, nie wiem. 

Destroy a specified number of ground or surface vehicles in air battles 

No, tu niech lepiej faktycznie się przyłożą do tłumaczenia, bo mam wrażenie że im o graczy chodzi.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 minutes ago, HaTe78 said:

Zniszcz cele naziemne (graczy) lecąc z prędkością minimum 800 km/h ? No, nie wiem. 

Kamikadze Mode odrzutowcem z rakietami w pelotę, jeśli inaczej nie umiesz na GRB. 

15 bitew przez ok. połowę czasu trwania przepustki. 

Z tłumaczeniem jest lepszy numer. To zadanie z kalibrem rakiet tak naprawdę jest do zrobienia w bitwach lądowych i chodzi o kaliber dział. 

Translator robi to lepiej, ale braki kadrowe wytłumaczalne w obecnej sytuacji na Węgrzech. 

Edited by pq78
  • Thanks 1
  • Haha 2

Wolałbym zachować jakieś resztki godności. :lol2: Oczywiście, można strzelić rakietę kierowaną na topce. Tylko trzeba mieć tę topkę. Znowu dyskryminacja. 

Masa rakiet podana w milimetrach. Fajnie.

I znów niszczenie samolotów flotą w trybie manualnym. Pamiętam że to upierdliwe było, bo nikt nie chciał brać samolotu. :crazy:

5 minutes ago, HaTe78 said:

Masa rakiet podana w milimetrach

Przeczytaj mój edytowany komentarz. ;)

5 minutes ago, HaTe78 said:

niszczenie samolotów flotą

5 sztuk. No bez jak. To można w dwie bitwy zrobić na barkach Rzeszy. 

Edited by pq78

3 hours ago, adamL555 said:

Który to w końcu jest sezon, bo jedna informacja a dwa różne sezony.:facepalm:

sezon BP.jpg

Liczenie do dziesięciu czasami mnie przerasta :D , błąd mi się wkradł, ale już poprawiłem, dzięki :)

• Like 2

33 minutes ago, SuperBuster11_PL said:

Szkoda, że obecna przepustka zostanie skrócona o jeden dzień. W dwóch poprzednich sezonach miałem 91 logowań, teraz mam 89 +  jutrzejsze. W sklepie jak byk widnieje 1 d 20g, a tu taki "zonk" :dntknw:

shot 2022.10.25 17.39.49.jpg

0.5 poziomu coś zmienia w twoim wypadku ?

Jakbyś narzekał na, ekonomię, balans, serwery na ziemniaku, to bym się z tobą zgodził, że to jest problem.

Dla zasady narzekasz na forum, o taką pierdołę, że ktoś się pomylił z datą ?

login.jpg.58547f8e890b7ed9f9e9373eda5e63

;)

19 minutes ago, HaTe78 said:

Teoretycznie zostanie Ci jeszcze 20 godzin, w sam raz na jedno ?

Tak, dostanie jedno, do nowego BP :crazy:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

20 hours ago, HaTe78 said:

Destroy a specified number of ground or surface vehicles in air battles 

No, tu niech lepiej faktycznie się przyłożą do tłumaczenia, bo mam wrażenie że im o graczy chodzi.

Dlatego prawie we wszystkie gry z pojedynczymi wyjątkami gram w języku angielskim, a w szczególności te f2p, bo tłumaczenia w nich leżą i kwiczą. ;)

• Like 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, TheAndyboy888 said:

gram w języku angielskim, bo tłumaczenia w nich leżą i kwiczą

To masz pecha. W WT musiałbyś grać w nowo-węgierskim, bo angielskie tłumaczenia zazwyczaj są błędne. 

10 minutes ago, pq78 said:

To masz pecha. W WT musiałbyś grać w nowo-węgierskim, bo angielskie tłumaczenia zazwyczaj są błędne. 

No i z pewnością są tak błędne, jak te polskie. Nie bądź śmieszny proszę. Odkąd zmieniłem język na angielski w wielu grach, problemy ze zrozumieniem treści zanikły.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, KONIK_ said:

0.5 poziomu coś zmienia w twoim wypadku ?

W zasadzie pytanie moje było hipotetyczne, bo mam 75 poziom BP, ale gdybym zrobił zadanie samolotem z obecnej przepustki - a nie chciało mi się, to miałbym 78. A gdyby sezon skończył się według czasu podanego w sklepie, to zdążył bym wbić 80 poziom. Zależało mi na 80, bo chciałem za obligacje Pz IV z włoskiego drzewka. No ale za tydzień zniżki, więc trzeba będzie parę GJN wydać z tego co mi po evencie zostało.

medal medal medal

14 hours ago, SuperBuster11_PL said:

W zasadzie pytanie moje było hipotetyczne, bo mam 75 poziom BP, ale gdybym zrobił zadanie samolotem z obecnej przepustki - a nie chciało mi się, to miałbym 78. A gdyby sezon skończył się według czasu podanego w sklepie, to zdążył bym wbić 80 poziom. Zależało mi na 80, bo chciałem za obligacje Pz IV z włoskiego drzewka. No ale za tydzień zniżki, więc trzeba będzie parę GJN wydać z tego co mi po evencie zostało.

No to jak Ci się nie chciało, to wyskakuj ze złotych wron i kup brakujące poziomy :crazy:

W starym systemie, miałeś praktycznie pewną premkę co miesiąc (jak dobrze policzyłeś bony, to można było dostać trzy premki w dwa miesiące), a tu przez trzy miesiące ciężko dostać jedną...

5 hours ago, Rogatywka_39 said:

Przepustka wchodzi o 13 czy o 14? Bo szkoda zmarnować logowania z samego rana.

O 14ej nowy BP.

• Thanks 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

32 minutes ago, KONIK_ said:
14 hours ago, SuperBuster11_PL said:

Expand  

No to jak Ci się nie chciało, to wyskakuj ze złotych wron i kup brakujące poziomy :crazy:

Musiał był wydać 2500 GE, a to się średnio opłaca, gdy za tydzień promocje 50% ;)

medal medal medal

Najgorszy od powstania sklep z Obligacjami. Ani jednej maszyny 3 ery. 

To pewnie w ramach prezentu na 10 rocznicę. :facepalm:

A kiedyś nawet Kawulca niemieckiego potrafili dać...

• Like 2

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...