Jump to content

[Wydarzenie] Projekt „Overpowered”

EuroDoragon2
 Share

Dobre maszyny wojskowe to nie tylko ich możliwości: muszą być również tanie w produkcji, łatwe w naprawie i otwarte na poważne modernizacje. Doskonałym przykładem takiej maszyny jest legendarny lekki bombowiec Po-2. Ten wszechstronny samolot zdobył serca pilotów 95 lat temu, a teraz stał się sławny wśród graczy War Thunder dzięki swoim fenomenalnym możliwościom, gdy steruje nim doświadczony pilot. Jakże zaskakującym zbiegiem okoliczności jest więc fakt, że Po-2 został wybrany przez Organizację jako platforma do ulepszeń w projekcie „Overpowered”.

Stwórz „OP” wersję jednego z najbardziej niesamowitych samolotów w grze, używaj go zgodnie z przeznaczeniem, a następnie wymieniaj na ekskluzywne maszyny różnych typów. Godny samolot zasługuje na godne nagrody.

Od 22 września (14:00) do 3 października (14:00)

Zbieraj specjalne wersje Po-2 i wymieniaj je na unikalne maszyny!

Nagrody

Cost: 1 Po-2 “Overpowered” aircraft.

Koszt: 1 samolot Po-2 „Overpowered”.

Legendarnie dobry, a zarazem i legendarnie słaby! Pociak, najwolniejszy samolot w grze, teraz z pływakami i statusem premium. Czy jest bezwartościowy? Czy jest OP? Zależy od Ciebie!

Cost: 3 Po-2 “Overpowered” aircraft.

Koszt: 3 samoloty Po-2 „Overpowered”.

Pancernik Ostfriesland łączy w sobie wszystkie główne cechy takich okrętów: potężne działa głównego kalibru, ciężki pancerz i małą prędkość.

Cost: 3 Po-2 “Overpowered” aircraft

Ten amerykański eksperymentalny czołg lekki jest chroniony tylko przed ogniem z karabinów maszynowych i odłamkami, ale jego imponująca mobilność i świetne działo czynią go doskonałym zwiadowcą i snajperem.

Cost: 3 Po-2 “Overpowered” aircraft

Dwumiejscowy Jaguar E to jeden z najlepszych francuskich samolotów szturmowych. Duża ładowność i doskonały wybór uzbrojenia kierowanego i niekierowanego!

Jak wziąć udział

Walcz w bitwach! Po każdej bitwie potrzebne materiały trafią do menu "Warsztat → Overpowered".

W tym projekcie będziesz zbierał części Po-2 z materiałów, które zdobędziesz w bitwach, następnie ulepszysz je do specjalnej wersji „Overpowered”, a potem złożysz unikalny samolot. Im więcej samolotów zbierzesz, tym cenniejsze maszyny będziesz mógł wymienić.

Więcej informacji na stronie!

• Like 1
  • Haha 3
  • Sad 1

"Materiały:

Przyznawane za każde 3000* zdobytych punktów misji."

dodając:

"Skrzynie z Materiałami - do 25 dziennie i do 250 na całe wydarzenie (do 14:00 3 października)."

daje nam to 75000 pkt na dzień :lol2:

Powodzenia każdemu, komu się chce, ja sprzedaje co tylko dostanę i będe mógł od razu na ryneczku :lol2:

• Like 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Projekt cOPy. Inwencji u Ślimaka brak. Programiści innymi rzeczami zajęci, czy co? W Enlisted niby kampania na Pacyfiku ruszyła, a Japończycy byli do zrobienia niemal od zera. 

Tylko niech się potem nie dziwią, że ludzie pieniądze przeznaczą na coś innego niż pierdyliardowy raz dodaną maszynę w innym kamuflażu. 

medal medal medal medal medal medal medal

Kiedyś maszyny takie jak KW-220, KW-1B, Pack Puma, czyli maszyny uznawane za aktualnie OP były w dość prosty sposób do zdobycia i każdy kto chciał mógł je zrobić lub wydać tylko 10k golda i je mieć. To co teraz prezentujecie to jest typowy skok na kasę, który nawet już nie jest śmieszny bo maszyny tutaj pokazane są po prostu nudne i nie ciekawe. Ja rozumiem, że gra musi na siebie zarabiać, ale takie coś coraz bardziej pokazuje co firma sądzi o graczach :lol2:

Ciekawi mnie jaka jest szansa, że ktoś zdobędzie wszystkie maszyny nie wydając przy tym złamanego grosza? 

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 minutes ago, zomeer said:

Szanse oceniam na 0%. 

Pozdrawiam, 

A ja na 100%, pod warunkiem, że za grosze nie uznamy GJN. 

Tylko że te maszyny po prostu nie są warte złamanego GJNa. 

Nieźle odjechaliście z wymaganiami, a sądziłem że w poprzednim formacie 40h rozgrywki, aby dostać główną nagrodę w ciągu 11 dni to dużo.

18 minutes ago, ULQ_LOVER said:

Ciekawi mnie jaka jest szansa, że ktoś zdobędzie wszystkie maszyny nie wydając przy tym złamanego grosza? 

Żadna, w poprzednim wydarzeniu (The Battle for arachis) miałeś limit 320 "superbroni", a potrzebowałeś 80 na jeden kupon.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Jezus Maria!o_o Przecież te wymagania są z kosmosu! Kto robi regularnie co bitwa 3000 punktów z tabelki? I tutaj nie ma żadnych mnożników, w przeciwieństwie do eventu letniego... Trzy tysiące punktów na skrzynkę, co 15 tysięcy kawałek taśmy, 5 kawałków na dzień czyli 75 tysięcy punktów z tabelki... I teraz trochę hipotetycznych założeń + odrobina matmy: latając na RB w Ił-28/H-5 za zniszczenie jednej bazy czterema bombami dostajemy 755 punktów z tabelki. Przy założeniu, że:

1) czas wczytania do bitwy + naszego życia w niej nie przekroczy 5 minut

2) zawsze zniszczymy jedną bazę, bo nikt nam jej nie ulradnie

3) zgoniemy chwilę po zniszczeniu bazy zestrzeleni przez wroga

To wtedy w ciągu godziny wykonamy 12 bitew po 755 punktów każda, więc na godzinę zyskamy wtedy 9060 punktów. 75000/9060=8,278. Ponad osiem godzin ciągłego latania i to przy założeniach, które są (nie ukrywam) pobożnymi życzeniami. 

Teraz jestem ciekaw ile czasu pro gracze robiący 3000+ punktów z tabelki na bitwę siedzą w takiej bitwie? Może mi to ktoś powiedzieć? Obojętny tryb gry i rodzaj maszyn. Przy założeniu 15 minut na bitwę i wczytanie do niej, to pierwszy kawałek taśmy taki progracz dostanie po godzinie i 15 minutach, czyli na 5 kawałków musi grać 6 godzin i 15 minut. Ciekawi mnie też ile rolek taśmy będzie można wytworzyć podczas eventu? Jedna, dwie czy trzy? Coś czuję, że tym razem na rynku nie zarobie dużo GJN-ów, bo ani jednej rolki nie złożę...

Podsumowując, cytując klasyka: "Węgierski Gaijin i ty, Sabo! Nie idźcie tą drogą!"

Przegięliście. I to grubo.

Edited by henryk5pio
medal

3 minutes ago, henryk5pio said:

Przegięliście. I to grubo.

Wiesz gdzie oni to mają? 

I tak jutro zaczną pojawiać się screeny znudzony h dzieciaków po zdobyciu 25 skrzynek. Już letni event był przegięty. Ogólny lament. I co? 

Pełno Leopardów na ryneczku o samolotach nie wspomnę. 

Jak gracze nie zaprotestują, to dalej Węgrzy będą przykręcać śrubę. A gracze in gremio nie zaprotestują. 

17 minutes ago, pq78 said:

Wiesz gdzie oni to mają? 

I tak jutro zaczną pojawiać się screeny znudzony h dzieciaków po zdobyciu 25 skrzynek. Już letni event był przegięty. Ogólny lament. I co? 

Pełno Leopardów na ryneczku o samolotach nie wspomnę. 

Jak gracze nie zaprotestują, to dalej Węgrzy będą przykręcać śrubę. A gracze in gremio nie zaprotestują. 

W porównaniu z tym, event letni to była kaszka z mleczkiem. Miałeś dwa dni na gwiazdkę, 2-3h na wieczór i gwiazdka wpadała. Tutaj trzeba orać 6-8 godzin na dobę... Nie wiem, czy będzie mi się chciało to robić... Do tej pory wymóg czasowy w składankowym evencie był spoko bo po 1-2, max 3 bitwach zawsze miałeś jakiś drop, a teraz? Cztery bitwy H-5 minimum... To się zrobiło zbyt czasochłonne.

11 minutes ago, cebulowy_rycerz said:

Nie ma nigdzie słowa odnośnie wymogu gry od III ery wzwyż???

Czyżby Ślimak się zapomniał.

ps. nawet gdyby nie było wymogu gry pojazdem min. III ery to warunki nie są do zrobienia na trzeźwo.

Można grać maszynami eventowymi/z BP.

Edited by henryk5pio
medal

6 minutes ago, henryk5pio said:

trzeba orać 6-8 godzin na dobę

Jak to też było wcześniej w evencie craftingowym. Skąd zdziwienie? 

40 skrzynek na dzień po 10 minut na każdą dawało 6.6 godzin dziennie. 

Edited by pq78

14 minutes ago, cebulowy_rycerz said:

Nie ma nigdzie słowa odnośnie wymogu gry od III ery wzwyż???

Czyżby Ślimak się zapomniał.

ps. nawet gdyby nie było wymogu gry pojazdem min. III ery to warunki nie są do zrobienia na trzeźwo.

Nic nie zapomnieli:

• Skrzynie z Materiałami i Kawałkami Taśmy można zdobyć nie tylko na maszynach ery III lub wyższej, ale także na wszystkich maszynach z wydarzeń, które zostały zdobyte w głównych wydarzeniach gry. Karty takich maszyn zawierają nazwy wydarzeń, w których po raz pierwszy stały się dostępne w grze.

Materiały:

• Przyznawane za każde 3000* zdobytych punktów misji.

* - bazowa liczba punktów misji, bez uwzględnienia mnożnika trybu gry i ery maszyny.

26 minutes ago, henryk5pio said:

I teraz trochę hipotetycznych założeń + odrobina matmy: latając na RB w Ił-28/H-5 za zniszczenie jednej bazy czterema bombami dostajemy 755 punktów z tabelki.

Takie bombardowanie jest nieefektywne, co sam sobie obliczyłeś... Mają być mnożniki, do er i trybów, pewnie podobne do tych z letniego maratonu.

Nie zmienia to faktu, że sprzedam kilka śmieci na ryneczku i tyle będzie z mojego udziału w tym wydarzeniu.

1 minute ago, pq78 said:

Jak to też było wcześniej w evencie craftingowym. Skąd zdziwienie? 

Nie było, w ciągu 11 dni, rozgrywałeś bitwy o łącznym czasie 40h i miałeś główną nagrodę.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Może kiedyś dożyjemy czasów, że gracze - przynajmniej większość - się zbuntuje i w czasie eventu nie będą grać w ogóle. To By Gaijin mógł się zdziwić, taki cichy protest, na serwerze 150 tysięcy graczy a w bitwach np. tylko 5 tysięcy. Wiem, niedoczekanie moje.:(

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

@QQlary a he 100 jeszcze nie wyszpadlowane :p

1 hour ago, henryk5pio said:

To wtedy w ciągu godziny wykonamy 12 bitew po 755 punktów każda, więc na godzinę zyskamy wtedy 9060 punktów. 75000/9060=8,278. Ponad osiem godzin ciągłego latania i to przy założeniach, które są (nie ukrywam) pobożnymi życzeniami. 

bt5 na cap to jakas minuta i mozna stalinbolta wbijac we wraze tanki ;) 

oj bedzie spam piekla lotniczego..

29 minutes ago, RAin72 said:

Na filmie ten Po-2 w wersji srebrnej jest ze zwykłym podwoziem - mam rozumieć że będzie opcja montaż/demontaż pływaków?

licze na stylowe kamo poklejone tasma

53 minutes ago, QQlary said:

Jakby się komuś chciało i ma ktoś taki zestaw, to średnio 2000 - 2500 pkt. za misje na RB. A bywało ok. 4000. Dwa pojazdy z eventów, plus wypełniacz, który robi robotę.

zestaw event.jpg

Zapomniałeś o jednym - jeszcze trzeba umieć grać czołgami.

medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...