Jump to content

Připojování k serveru

Čau borci, hraju cca čtvrtý den a rád bych se zeptal na připojování k serveru. Všiml jsem si, že vždy po 18 hodině je problém s připojením....hra načítá načítá a pak to napíše něco se serverem..i když hru vypnu nedá se do ní dostat. To je denně nějaká údržba nebo o co jde?

Všiml jsem si toho i o víkendu ráno kolem sedmé, říkám ok údržba počkám, ale aby se to dělo i denně večer?

Díky za jakoukoliv radu, snad nebudu za trotla

PS: nebo spíš to vypadá že vždycky po pár hrách to začne vypisovat se serverem, kliknu na letadlo nebo něco a dlooooouho to načítá...přitom net mám 500 Mb

Edited by ArrmagedonCZ

Něco máš slabé v PC nebo i internet může to způsobovat i to že máš antivirus neboť tady je antichat a tak se to mezi sebou bije neboli tvůj antivir vypni a zkus úplně nejslabší grafický nastavení hry  a pokud půjde pak pomalu přidávej grafice. ale dost možné že máš i slabou paměť. Zkoušej a uvidíš

On 19/09/2022 at 18:54, ArrmagedonCZ said:

Čau borci, hraju cca čtvrtý den a rád bych se zeptal na připojování k serveru. Všiml jsem si, že vždy po 18 hodině je problém s připojením....hra načítá načítá a pak to napíše něco se serverem..i když hru vypnu nedá se do ní dostat. To je denně nějaká údržba nebo o co jde?

Všiml jsem si toho i o víkendu ráno kolem sedmé, říkám ok údržba počkám, ale aby se to dělo i denně večer?

Díky za jakoukoliv radu, snad nebudu za trotla

PS: nebo spíš to vypadá že vždycky po pár hrách to začne vypisovat se serverem, kliknu na letadlo nebo něco a dlooooouho to načítá...přitom net mám 500 Mb

Zkontroluj si stabilitu svého připojení. Tohle vypadá, že v té době je tvoje připojení nějak přetížené, protože jinak v té době hraje hromadu lidí, takže to je problém u tebe/tvého poskytovatele.... To, že máš celkem rychlé připojení neznamená, že je stabilní.

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...