Sign in to follow this  
_Razorr_

Darmowe 1000 złotych orłów dla nowych pilotów.

Witam, posiadam kod który doda 1000 złotych orłów do kont które zostały zarejestrowane po 15 lipca. Wystarczy wejść w ten link: http://online.gaijinent.com/activate.php, zalogować się (jeżeli nie jesteśmy zalogowani) i wpisać GAIJINGAMESTAR2013. Ważne do 20 sierpnia. Źródło: http://callofduty.4players.de/board24-off-topic/board25-plauderecke/83670-gamestar-august-9-13-war-thunder-code/

• Upvote 8
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Nie no super, a starym kontom co się należy za testowanie niedorobionej gry gdzie w zależności od patcha i stopnia zalania Gajinu dominuje kilka maszyn, a powiedzenie, że reszta jest tłem, jest zdecydowanie na wyrost - tło pełni ważniejszą rolę...

Żądam też nagrody!

• Upvote 6
medal

To raczej jest po to, aby nowi nie uciekli. Ci starzy mogą iść na bambus. Jasny gwint. To jest jak w życiu. Młodych się szuka do pracy itp. a startych wypędza i zostawia samych sobie.

medal medal

Witam, posiadam kod który doda 1000 złotych orłów do kont które zostały zarejestrowane po 15 lipca. Wystarczy wejść w ten link: http://online.gaijinent.com/activate.php, zalogować się (jeżeli nie jesteśmy zalogowani) i wpisać GAIJINGAMESTAR2013. Ważne do 20 sierpnia. Nie testowałem dlatego proszę o info czy działa. Źródło: http://callofduty.4players.de/board24-off-topic/board25-plauderecke/83670-gamestar-august-9-13-war-thunder-code/

Tak działa :/

medal medal medal medal

Kij im w oko, jestem młody!!!

1000 złota za to, że jest sie frajernym ogórasem który to (...)/Stona na głupoty, zamiast inteligentnie wykorzystać... A ostatecznie nowe konto z 1240 złota (tyle się wygarnie po zrobieniu samouczków) też nic nie daje, chyba 1250 najtańsze sensowne premki kosztują...

A grind teraz trudniejszy niż grind wcześniej... (chyba, że niemcami na HB15 sekund kolejka 0.0 tak dobrze to mi sie nie marzyło!!!)

medal

Kij im w oko, jestem młody!!!

1000 złota za to, że jest sie frajernym ogórasem który to (...)/Stona na głupoty, zamiast inteligentnie wykorzystać... A ostatecznie nowe konto z 1240 złota (tyle się wygarnie po zrobieniu samouczków) też nic nie daje, chyba 1250 najtańsze sensowne premki kosztują...

A grind teraz trudniejszy niż grind wcześniej... (chyba, że niemcami na HB15 sekund kolejka 0.0 tak dobrze to mi sie nie marzyło!!!)

Dla scisłości 1150 ge np. wellington u niemców.

medal medal medal medal

To raczej jest po to, aby nowi nie uciekli. Ci starzy mogą iść na bambus. Jasny gwint. To jest jak w życiu. Młodych się szuka do pracy itp. a startych wypędza i zostawia samych sobie.

ta... Wargaming robi to samo - starych ma w pupie a nowi dostają kody na xxx rzeczy.
medal medal

Jak narazie przetestowałem Bf E3 u Japońców fajny sprzęcik i Kobre K1 u Ruskich syfiasty samolot przymierzam się spytać trzeciego ,,kolegi'' o to jak się lata innyi premiumami 

• Upvote 1
medal medal medal medal

Jak narazie przetestowałem Bf E3 u Japońców fajny sprzęcik i Kobre K1 u Ruskich syfiasty samolot przymierzam się spytać trzeciego ,,kolegi'' o to jak się lata innyi premiumami 

Zaproś nowego kolegę niech wklepie tego "koda" na 1000GE. Po wszystkich samouczkach będzie miał już 1290GE a jak zaprosi 3 "kolegów" i wbiją 6lvl to dostanie jeszcze 1800GE. W sumie może zgarnąć 3090 GE :Ds

Już stona oczywiście przeczyścił posty... A co do samej promocji z kodem - to jest całkiem normalne że producent nastawia się na nowych, nie widziałem jeszcze żeby w jakimkolwiek innym mmo było coś rozdawane z walut "premium" dla "starych" graczy poprzez chociażby takie kody (pomijając eventy na specjalne okazje organizowane od święta).
medal medal

Przekazałem newsa moim ,,kolegom'' są bardzo wdzięczni za dobry start w grze jednak dwóch przestało grać gdyż mają dom i rodzine na utrzymaniu. :Ds

medal medal medal medal

Btw, czy ten kod napewno działa? Zalogowałem się na konto "kolegi" założone w sierpniu i przy próbie wpisania pisze że błędny kod...

medal medal

Już stona oczywiście przeczyścił posty... A co do samej promocji z kodem - to jest całkiem normalne że producent nastawia się na nowych, nie widziałem jeszcze żeby w jakimkolwiek innym mmo było coś rozdawane z walut "premium" dla "starych" graczy poprzez chociażby takie kody (pomijając eventy na specjalne okazje organizowane od święta).

W WoT były rozdawane kody dla starych graczy po 1000golda zarówno dla EU jak i NA na stronie aliena. W sumie chyba 20 tysięcy kodów było i zeszły szybciutko.

Btw, czy ten kod napewno działa? Zalogowałem się na konto "kolegi" założone w sierpniu i przy próbie wpisania pisze że błędny kod...

Działa :yes:

Nie chcę nic mówić, ale to trochę strasznie, że macie takich "kolegów". Dodatkowo macie straszne parcie na tego golda. "To są ręce. To są ręce, które opadają".

medal medal

To czemu do @?!+*#y przy próbie wpisania pisze że "code invalid"? Brane z tego tematu jak i z linka na niemieckiej stronie więc to musi być ten.
medal medal

Jak ktoś ma parę kont to dzięki temu goldowi może sobie przetestować niektóre samoloty chociaż.

Jarzak pewnie kod był limitowany.

• Upvote 2

Dzięki moim ,,kolegom'' zobaczyłem jaki syf jest z tego D520 amunicji tyle co nic prędkość nurka uwaga przy 600km/h zaczyna się telepać i trzeba odpuszczać nura 

• Upvote 3
medal medal medal medal

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.