Jump to content

Grafika

Jefrro
 Share

On 22/11/2021 at 23:32, fidokomik said:

A co je podle tebe nejsilnější argument v online hře? Počet bodů, počet sestřelů (stíhač vs bombardér), nebo rychlost smrti?:dntknw:

Win rate.  A tam jsi nejlepší o chlup :-)

Ale klasicky zrovna tvoje staty jsou zabagovaný.. tobě to prostě počítá i AI pozemáky, jako fakt. Kombinovaný přece nehraješ ne ? 

Délka nasazení je taky nesrovnatelná , jak napříč mody nebo BR, v RB bude tier 1. bitva +- 15 minut, s top jety máš bitvu 4 minuty a hotovo.

Z toho co vidím vcelku pozitivně na nižších rancích ovlivňuješ WR. Jak je otázka. Ale žiješ dlouho. Nastoupáš si asi pořádně.

Ale koho zajímaj staty hraješ bombarďéry, nemůžeš bejt letecký eso, protože házíš svinstvo z vejšky na lidi a to není nic v duchu fair play souboje. Normální bylo i lynčování setřelených letců, my máme holt stat shaming :-) 

medal medal medal

On 22/11/2021 at 21:08, ManOfHarlech said:

BTW všim sis, jak Maruško přešly humory??? :)

A KONČÍŠ KÁMO! Za tohle si tě Mário dá do ignorlistu a už NIKDY nebude komentovat tvůj příspěvek!

Edited by Mr_Pillbug
medal medal medal medal medal

14 hours ago, LadySchmeterling said:

Já si naopak myslím, že Win rate je jedna z nejméně vypovídajících hodnot. Normálně vítězství nějak nesleduju (potěší, ale prohry neřeším), ale včera mi padl jako druhý úkol dne First strike. Tzn proveď první útok a vyhraj bitvu. Trvalo to 11! bitev. SLOVY JEDENÁCT! Vždycky jsem dal první úder, minimálně 5x jsem byl první, nebo druhý, ale vždycky v první třetině výsledkové listiny, a stejně jsme dostali 10x na zadek, než jsem se dostal do vítězného týmu. Hrál jsem AB s Thunderbolty (US, RU, FR), Fw190 D13 a s Thunderjetem (US) - takže různé BR a různé státy.

Svým výkonem snad můžeš ovlivnit nějakou bitvu na BR 1.3, kdy nějakým ruským BIAS dvouplošníkem vykostíš hráče s průměrným LVL 10, ale pak už je to vysloveně o týmu a o náhodě. Nebo teda aspoň já to už na vyšším BR ovlivnit moc nedokážu, ale třeba jsou tu mezi námi tací, kteří dokážou bitvu sami rozhodnout i na tryskáčích.

• Upvote 1

Ne. Pokud by to bylo jak říkáš mělo by 90% hráčů 50 % WR +- nějaká desetinka. Každou bitvu ovlivňuješ , ale nehrajeme 1v1, nebo 2v2 kde by to pak bylo třeba 80-20  % WR. 

• Confused 1
medal medal medal

2 hours ago, Mr_Pillbug said:

Já si naopak myslím, že Win rate je jedna z nejméně vypovídajících hodnot.

Souhlas za pozemní RB. Tam například jednu dobu stačilo hrát Brity kolem 6,7 a hned jsi měl průměrné win ratio kolem 80% :D  či dříve americké T20, kde mám po víc než 1000 bitvách přes 70% nebo Němci kolem BR 4.0, taky proto ty národy na onom BR spousta lidí včetně mě používala na plnění eventů - nejrychlejší cesta, jak splnit úkol na výhry.

U konkurence národ vs národ a historické bitvy zrušili a mají jen mix všeho dokupy, nelíbilo se jim, že to nejde vybalancovat. Vždycky bude jeden národ na určitém BR vyčnívat nad druhým. 

Mě vždy u soupeře zajímá pouze číslo průměrné pozice v týmu a poměr K/D.. Z jejich kombinace se dá třeba i vyčíst, jakým stylem hráč rád hraje - třeba hard campeři mají nízkou průměrnou pozici v týmu, ale vysoké K/D... 

Výše napsané vztahuji z mého pohledu na pozemní RB, s ostatními módy nemám skoro žádné zkušenosti, protože je nehraju, takže nebudu hodnotit. 

Edited by KGRP
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Jasný, ale nebavíme se o 11 bitvách ani 200, ale o tisících.Je to statistika. Ve výsledku nehraje moc roli že si hrál 300 bitev s tímhle nebo v četě protože to hrála většina atd.. I když je to jen hloupá statistika tak mi řekne víc než jen KD, doba ve hře, počet expů. Resp. je to tohle vše a další v jednom.

A jasný, že nemůžu vzít data od někoho kdo hraje převážně četu , smurfuje nebo znásilňuje nácky v T34 v jednom kuse s někým kdo si jede for fun nebo expí moduly u všeho atd. To je pak ale jedno co porovnávám za stat. Nebo ne ?

medal medal medal

23 hours ago, LadySchmeterling said:

Ale klasicky zrovna tvoje staty jsou zabagovaný.. tobě to prostě počítá i AI pozemáky, jako fakt. Kombinovaný přece nehraješ ne ? 

Win rate asi budu mít dobrý, protože se snažím, jako v běžném životě, prostě přežít. Jelikož si nic nekupuji, tak jsem velmi nerad, když mi někdo zničí moje krásné létadlo a musím 3 dny čekat na automatickou opravu.;) Zrovna teď francouzský strom. Kromě asi 2 stíhaček to mám vymydlené od tier1 až do 5.

Nezkoumal jsem, jak se počítají statistiky, ale nedávno jsem zjistil, že i sestřelené AI letadlo se počítá jako sestřelené letadlo.:DD Jak si létám ty bombardéry, tak mě to prostě nenapadlo a až když jsem omylem zadním střelcem sestřelil nepřátelský "bombardér" Fw 190 a viděl to v konečné statistice, tak mi to došlo. Občas sice nějaké to letadlo zničím, ale většinou jen na letišti bombami a za to je prémie "překvapení", to jsem chápal.

Kombinované bitvy ... já se v tom Gaijin názvosloví trochu ztrácím, protože já hraju "Letecké kombinované bitvy", kde to kombinované znamená, že na mapě Kursk létá Japonec vedle Číňana, Švéda a Němce proti Amíkovi, Britovi, Rusovi a Italovi.:D Ale jestli myslí pozemní bitvy, kde si mrtvý tankista přesedne do letadla, tak to opravdu nehraji.

8 hours ago, fidokomik said:

musím 3 dny čekat na automatickou opravu.;)

:facepalm: si to oprav za SL. Tie low tiery čo hrávaš majú cenu opravy tak malú že na tom nemôžeš prerobiť.

medal medal

Jako jo , zrovna v téhle hře a tomhle modu na tomhle typu strojů.  Překvapivě dobrý na to s čím se občas vytasíš a přes lítající sekvoje. :-)

Když už ses ptal tak obecně je nesmysl bavit se o délce přežití nebo sestřelech. I pro bomber/bitevník vs stíhač.

Stíhač co tě potká v pozdější fázi může mít poškození, málo paliva, munice, stoupá, prohrává na body i přes to že má 3 na kontě. Pokud si ho všimneš a správně zareaguješ máš šanci vyhrát. I bez sestřelu.

No na pozemní RB by to bylo málo to je fakt. Zkus uvidíš.

medal medal medal

15 hours ago, Vianochka said:

si to oprav za SL. Tie low tiery čo hrávaš majú cenu opravy tak malú že na tom nemôžeš prerobiť.

A proč myslíš, že se občas vracím k low tierům? Protože na tier5 výzkum jednoho ne moc použitelného japonského bombardéru stojí 400 000 SL. :facepalm: Když moje konto klesne pod 2 miliony, musím si je někde nahrát. :dntknw:Samozřejmě, pokud oprava poškozeného F222.2 stojí 48 SL? tak to opravím hned :DD ale při opravě za desítky tisíc, to nechám v hangáru mechanikům a jdu hrát jiný národ. Momentálně hraju Japonce, protože mě zaujal J7W1 https://wiki.warthunder.com/J7W1
Až to koupím (za SL) bude to možná nepoužitelná blbost, ale vypadá zajímavě. Samotné to stojí 118 800 SL a výcvik dalších 240 000 SL.

On 22/11/2021 at 23:32, fidokomik said:

A co je podle tebe nejsilnější argument v online hře? Počet bodů, počet sestřelů (stíhač vs bombardér), nebo rychlost smrti?:dntknw:

On 25/11/2021 at 00:15, LadySchmeterling said:

Délka nasazení je taky nesrovnatelná , jak napříč mody nebo BR, v RB bude tier 1. bitva +- 15 minut, s top jety máš bitvu 4 minuty a hotovo.

Z toho co vidím vcelku pozitivně na nižších rancích ovlivňuješ WR. Jak je otázka. Ale žiješ dlouho. Nastoupáš si asi pořádně.

Ale koho zajímaj staty hraješ bombarďéry, nemůžeš bejt letecký eso, protože házíš svinstvo z vejšky na lidi a to není nic v duchu fair play souboje. Normální bylo i lynčování setřelených letců, my máme holt stat shaming :-)

ty staty mají význam jen pro Gaijina (jako páka na hráče, aby jim jejich ješitnost zabránila odejít z otravné či pro úkoly nevhodné bitvy), a případně pro příslušného hráče, který si z nich jako jediný (kdo ví co a jak a proč) může udělat nějaký smysluplný výstup.

já to sem dávala z naprosto jiného důvodu; vždy, když na fórum nakráčí fidokomik s pavézou federálních tučnácko-joystickových jednotek, tak se mu po chvíli za československým lvem na ní vyobrazeném zjeví dva vocasové, kteří cítí potřebu neustále dokola omílat, jak vše dělá blbě a vysmívat se, že neví to či ono. bohužel se na to pak nabalují (psychologie davu) další - jako např. tento uřezanec:

On 20/10/2021 at 19:06, __eMCe__Slovak__ said:

... Vtáka si dám odrezať ...

více "shaming" a jeho příčiny snad není třeba rozvádět...

• Haha 1

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...