Jump to content

Grafika

Jefrro
 Share

V garáži - ve warthunderu - mi začala dost hlasitě a neustále pískat /nová/ grafika. Zkoušel jsem různě měnit parametry nastavení grafiky ve hře, ale nic nepomohlo. Nějaká rada či pomoc?

medal medal medal medal medal

1 hour ago, Jefrro said:

V garáži - ve warthunderu - mi začala dost hlasitě a neustále pískat /nová/ grafika. Zkoušel jsem různě měnit parametry nastavení grafiky ve hře, ale nic nepomohlo. Nějaká rada či pomoc?

Jestli vládneš angličtinou, zkus to přesně popsat a doložit systémovými soubory v bugreportu. Asi to jde reportovat někde i česky, ale to asi nikdo nečte. Čtou jen anglické a ruské. :DD

https://forum.warthunder.com/index.php?/forum/655-bug-reports/

13 hours ago, Jefrro said:

https://www.evga.com/support/faq/FAQdetails.aspx?faqid=59535

Zamkni si FPS podľa Hz monitora v nastavení grafiky. Gaijin support ti s týmto nepomôže.

medal medal

12 hours ago, Vianochka said:

https://www.evga.com/support/faq/FAQdetails.aspx?faqid=59535

Zamkni si FPS podľa Hz monitora v nastavení grafiky. Gaijin support ti s týmto nepomôže.

Jak se zamyká FPS pro monitor?o_o

Tady je to vyřešeno https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/355399-solved-whenever-i-play-this-game-my-computer-emits-weird-noises/

Je to srozumitelné i při přeložení google translátorem.

Zapnout VSync.;)

• Confused 2

9 hours ago, fidokomik said:

Jak se zamyká FPS pro monitor?o_o

Tady je to vyřešeno https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/355399-solved-whenever-i-play-this-game-my-computer-emits-weird-noises/

Je to srozumitelné i při přeložení google translátorem.

Zapnout VSync.;)

V nastavení grafiky čítaj...

Vsync ti na coilwhine nepomôže. To že to fungovalo jednému neznamená že je to riešenie pre všetkých. 

medal medal

47 minutes ago, fidokomik said:

Myslíš tohle? Fakt pomůže vypnutí indikátoru vlevo dole?:dntknw:

2021-11-20-231742_1280x800_scrot.png

No čo myslíš, zamkneš si grafiku poďla Hz monitora keď si skryješ indikátor FPS? :lol2: :facepalm:

medal medal

jistě - pokud bys to uměl, a pokud bys vůbec znal nějaké řešení konkrétní fidokomikovy konfigurace...

:curious:

tak stále nic... ani úvodních pár taktů ouvertury, nebo první nástřel libreta... usilovné gůglení... a vono .O.

:DD

Edited by Marie_CZ
medal medal medal medal

22 hours ago, ManOfHarlech said:

Ty nevíš jak nastavit FPS, neboli počet snímků za sekundu???

No nevím. Mám kartu Nvidia, originální driver přímo od Nvidia a originální program pro nastavení vlastností od Nvidia. A teď mi prozraď, kde to mám hledat.

Jo, jediné Windows mám na služební notebooku, ale tam je AMD a také to tam nikde nemohu najít.

Snímek obrazovky pořízený 2021-11-21 22-50-29.png

Tak hledej, pokud to tam vůbec máš.... Tvůj problém, že si nejseš schopnej pořídit Windows. :dntknw:

Spoiler

OQvTStM.jpg

Edited by KGRP
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Pre nVidia by to malo byť pod "Spravovat 3D nastavení" a "Max framerate" 

V AMD je to pod Settings - Graphics a volá sa to Radeon Chill.

V Linuxe sa to nastavuje v Nastavení Joysticku :lol2:

317800-radeon-software-chill-ui-1920wide
FPS.jpg.732c4ce820435adbd7b0071cca347d9e

Edited by Vianochka
  • Haha 1
medal medal

tak už se k bombastickému finále pomalu dobíráme! konečně nám Vianochka zjeví, kde se to dá nastavit v (tak dlouze) diskutované konfiguraci Linux+Nvidia:

724784756_Snmekobrazovkypozen2021-11-212

virbl... tradááá... dááá... ááá... ???

;)

stačí jednou větou, nemusíš o tom hned sepisovat celý detektivní román (jak se do toho slepě vrhl ManOfHarlech)...

:D

Edited by Marie_CZ
  • Upvote 1
medal medal medal medal

2 hours ago, Marie_CZ said:

ad screenshot - to je změna frekvence monitoru, ne nastavení max. fps grafické karty - o kterém tu hošíci tak plamenně (a v případě Linuxu naprosto mimo mísu) diskutují...

;)

Že něco neumíš nebo nevíš ještě neznamená, že je to mimo mísu... ;)

Kamarád řešil FPS lock v Linuxu někdy koncem jara. Není ajťák, takže mu to chvilku trvalo, ale zadařilo se a má uzamčených krásných 60 FPS. Když to zvládne sprostý uživatel, pro fida by to měl bonbónek...

Vlastně mě celkem překvapuje, že to fido nemá pořešený už dávno. Ale co, jeho boj. Já za něj jeho problémy, který si notabene zbytečně způsobuje sám, řešit nebudu. To bych radši skládal tu operu a psal román. Současně...

BTW AMD to pro Win samozřejmě v nastavení má.

fps.png.5c82d4594899472df46ebbc4bba02ed7

Ale chápu, je to už pokročilé nastavení...

No a pak je tu ještě Chill, jak zmínil Vianochka...

To už jsou dokonce dva způsoby, ale fido nemá páru ani o jednom...

medal medal medal medal

7 minutes ago, Marie_CZ said:

zkuste někdo polopatě, ale tak, aby se nikdo neurazil, vysvětlit, proč ovladače AMD jsou pro karty Nvidia mimo mísu (lhostejno zda na Win či Lin), nestravitelné, prostě na prd...

18 hours ago, fidokomik said:

Jo, jediné Windows mám na služební notebooku, ale tam je AMD a také to tam nikde nemohu najít.

medal medal medal medal

5 minutes ago, Marie_CZ said:

že fidokomik hraje WT na služebním noťasu (kde mimochodem ty fedrované Win má - sláva) - až to si o něm vážně myslíš?

Tak pro ty pomalejší:

18 hours ago, fidokomik said:

ale tam je AMD a také to tam nikde nemohu najít.

medal medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...