Jump to content

[Wideo] Zwiastun aktualizacji „Ground Breaking”!

Share

Słuchał ktoś z was kiedyś Kazika?

Wysoki Sądzie! Ja z narkotykami

Miałem tyle wspólnego, co z mercedesami

Czyli nic.

To tak nawiasem co mi się nasunęło po obejrzeniu tego trailera.

Choć szczerze mówiąc podobnie wyglądają eventy na SB co to chłopaki z WTSE organizują.

Ale...

Ale potem widzę że może czeka nas aktualizacja silnika i dostaniemy wreszcie to, o co marudziłem przez 4 lata, dopóki mnie się GF nie znudziło, czyli:

• deformacja terenu (wały piasku, błota)
  • leje po bombach

:good:

Może też kolejny update efektów cząsteczkowych (dym w 1:25 wygląda rewelacyjnie)

Co prawda nie wiem co ma sugerować ten okręt (nowa woda? nowe dymy?) 

Nowa mapa (Aralsk?), nowe zabawki, ale to już nie robi na mnie wrażenia.

Osobiście żałuję że nie ma ani słowa o mechanice okrętów samolotów pokładowych...

Była zajawka na dev-serwerze (można było sterować samolotem chyba z Grafa), ale od tego czasu cisza.

Edited by PL_Andrev
  • Confused 2
medal medal medal

No to teraz T-72, T-80 i T-90 będą prawie niezniszczalne bo będą mogły sobie wszędzie robić górki z piasku i wystawiać tylko samą wieżę zasłaniając jedyny weakspot. Ktoś wie może co to za pojazd został pokazany na filmiku na samym końcu?

medal medal medal

19 minutes ago, Ranach said:

No to teraz T-72, T-80 i T-90 będą prawie niezniszczalne bo będą mogły sobie wszędzie robić górki z piasku (ciach)

Wszędzie? Wszędzie to może nie, raczej tam, gdzie jest błoto, śnieg, piasek.

Podejrzewam że na niektórych mapach ten ficzer będzie słabo się sprawdzał.

medal medal medal

57 minutes ago, Ranach said:

No to teraz T-72, T-80 i T-90 będą prawie niezniszczalne bo będą mogły sobie wszędzie robić górki z piasku i wystawiać tylko samą wieżę zasłaniając jedyny weakspot.

Tyle rzeczy jest do poprawy/naprawy, a oni znowu pchają kolejną mechanikę, która pewnie również będzie zbugowana na start...

Już widzę jak spadnie FAB-5000 z Pe-8 i stworzy "czarną dziurę" z której nie będzie się dało wyjechać :016:

1 hour ago, Ranach said:

Ktoś wie może co to za pojazd został pokazany na filmiku na samym końcu?

Niemiecki Wiesel Armoured Weapons Carrier, odrazu na bogato w trzech wariantach.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Zastanawiam się, czy ta mechanika nie będzie czasem "przerostem formy nad treścią"?

Bo:
1) Większość map czołgowych to tereny zabudowane - czy wg tej mechaniki możliwe będzie okopanie się w asfalcie/bitej drodze/stertach gruzu/ruinach?
2) Nawet, jeśli będzie możliwe "okopanie się" wszędzie, to czy to znowuż tak wiele zmieni, skoro dystanse walk z reguły są tak kurduplowate, że w powiększeniu celownika częściej sylwetka wrogiego wozu wypełnia celownik w całości, niż jest kilkoma pikselami?
3) Nie wiadomo, ile to "okopywanie się" będzie trwało. Bo może dłużej, niż w przeciętnej bitwie, na "typowej" mapie wrogiej drużynie zajmuje dotarcie na spawn?:lol2:
4) Również nie wiadomo czy "okopy" jednego gracza będą mogły służyć innemu, czy każdy gracz będzie mógł tworzyć tych okopów do woli? Bo jeśli tak, to na pewno gracze będą ryli jak krety w ogrodzie, by pokazać czyj "kopiec kreta" jest najpiękniejszy. (Inną kwestią jest to, czy w tym wypadku - mnóstwa okopów - wydajność gry pozostanie taka sama, czy obędzie się bez freezów/spadków FPSów?:dntknw:)

5) Ubocznym efektem wprowadzenia tej mechaniki może być to, że jak już ktoś się okopie to będzie w tym okopie siedział do końca bitwy... bo "przecie jego, nie?". A wygrywać będzie drużyna z mniejszą ilością "kretów".;)

• Haha 1
  • Upvote 1
medal medal

1 hour ago, b7a said:

Zastanawiam się, czy ta mechanika nie będzie czasem "przerostem formy nad treścią"?

Bo:
1) Większość map czołgowych to tereny zabudowane - czy wg tej mechaniki możliwe będzie okopanie się w asfalcie/bitej drodze/stertach gruzu/ruinach?
2) Nawet, jeśli będzie możliwe "okopanie się" wszędzie, to czy to znowuż tak wiele zmieni, skoro dystanse walk z reguły są tak kurduplowate, że w powiększeniu celownika częściej sylwetka wrogiego wozu wypełnia celownik w całości, niż jest kilkoma pikselami?
3) Nie wiadomo, ile to "okopywanie się" będzie trwało. Bo może dłużej, niż w przeciętnej bitwie, na "typowej" mapie wrogiej drużynie zajmuje dotarcie na spawn?:lol2:
4) Również nie wiadomo czy "okopy" jednego gracza będą mogły służyć innemu, czy każdy gracz będzie mógł tworzyć tych okopów do woli? Bo jeśli tak, to na pewno gracze będą ryli jak krety w ogrodzie, by pokazać czyj "kopiec kreta" jest najpiękniejszy. (Inną kwestią jest to, czy w tym wypadku - mnóstwa okopów - wydajność gry pozostanie taka sama, czy obędzie się bez freezów/spadków FPSów?:dntknw:)

5) Ubocznym efektem wprowadzenia tej mechaniki może być to, że jak już ktoś się okopie to będzie w tym okopie siedział do końca bitwy... bo "przecie jego, nie?". A wygrywać będzie drużyna z mniejszą ilością "kretów".;)

Brechtnąłem, wyobrażając sobie jak zamiast do siebie strzelać każdy robi sobie wały piachu/ziemi i zza niego wystaje tylko "ryjek" z działem :D

16 hours ago, henryk5pio said:

Brechtnąłem, wyobrażając sobie jak zamiast do siebie strzelać każdy robi sobie wały piachu/ziemi i zza niego wystaje tylko "ryjek" z działem :D

Przecież nie każdy pojazd i pewnie nie w każdym miejscu będzie to możliwe.

Z drugiej strony toczenie przed sobą kulkę gów łąchę piachu spowolni twój pojazd.

No i jeszcze wciąż możliwe otrzymanie plomby z boku lub z arty.

medal medal medal

49 minutes ago, derbo81 said:

Heh, liczyłem na Marine Nationale, ale na razie dostaniemy pierwszy powojenny US-niszczyciel typu Mitscher

Ja i większość mego dywizjonu też liczyło na Marine Nationale, zwłaszcza po tamtym przecieku. A tutaj kolejny niszczyciel dla Amerykanów, Włochów i finito.

2 hours ago, derbo81 said:

(...) na razie dostaniemy pierwszy powojenny US-niszczyciel typu Mitscher

Pytanie w jakiej konfiguracji - bo może okaże się że nadchodzi zmierzch niszczycieli klasycznych.

Mistrel miał spore uzbrojenie przeciwpodwodne, no ale nową gałęzią okrętów (o. podwodne) to Gaijiny by się chwaliły na lewo i prawo.

Także może okazać się że wchodzić będą pierwsze nosiciele rakiet na 5.0-5.3, co dla posiadaczy słabszych niszczycieli oznacza jeszcze większy horror.

Miało by to sens, bo przeskok jakościowy między DD a CL jest całkiem spory.

Problem w tym że wiele DDków jest już obcnie słabo, lub mało grywalnych, jeżeli nie są na topce. 

medal medal medal

2 hours ago, PL_Andrev said:

Pytanie w jakiej konfiguracji -

Ma jeszcze działa 76 mm plot i nie ma rozbudowanych anten, więc raczej nie DDG. Taki +/- USA odpowiednik dla proj. 56 w konfiguracji klasycznej

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

33 minutes ago, Lou777 said:

dobra, pytanie za milion punktów... jak się okopać? bo w sterowaniu nie ma nic o obniżaniu tego lemiesza?

Na Dev Serwerze trzeba przypisać klawisz do opcji opuszczania/podnoszenia lemiesza.
Ale też nie wszystkie wozy tę możliwość mają. Jedynie te, które mają odpowiednią modyfikację do zbadania.
W UK był to np. Chieftain Mk 3, Centurion AVRE, u sowietów m.in. T-64B, T-72A. U Niemców nie znalazłem, choć jednocześnie nie wszystkie wozy przejrzałem.

medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...