Jump to content

Uçak simülatör moduyla ilgili birkaç soru

Share

Bir arkadaşımın önerisi üzerine Be-6 premium bombardıman uçağını aldım . Uçaktan memnunum fakat bazen vermiş olduğum hizadan çıkıp sola veya sağa  yatıyor kendiliğinden sebebini de anlamadım bu konuyla alakalı bilgisi veya önerisi olan var mı ?

son bir ricam daha olacak . Oyunda yeni sayılırım 20 küsür lwlerdeyim Be-6 uçağınıda para kasmak amaçlı aldım ve o yüzden kullanıyorum . En kolay para kasama yöntemi olarak uçak simülatör maçlarında oynamayı tercih ettim ama simülatör maçlarında bazen başka oyuncular sadece avcı oynuyorlar ve oyunu zindan ediyorlar resmen . avcı oynamaya çalıştım beceremedim (klavye + fareyle oynuyorum ) . Uçak simülatör maçları için yeni başlayan bir oyuncu için önerileriniz var mı ?

Ayarlarda "nişancı modunda otomatik pilot" seçili olsun. Siz bomba vizörü ya da arka nişancıya geçtiğinizde uçağı düz uçuşa geçirir.

Simülatör uçuşunda bombardıman uçakları iyidir. Hem yer hedeflerini bombalar puan alırsınız, hem de arka nişancıyla düşman uçaklarını avlarsınız. Hele Be-26 gibi muhteşem bir tareti varsa. Tek sorun simülatörde Be-26 kullanabilmeniz için önce daha düşük BR'si olan uçaklarla oyuna girip puan toplamanız gerekli. Doğrudan Be-26 ile oyuna giremeyebilirsiniz.

medal

Açıkçası Be-6 ya alıştım hatta tu-4 e geçmek için uğraşıyorum çünkü Be-6 da iniş takımları olmadığı için uçak hem haritanın kendi köşemin ortasında doğuyorum ve doğal olarakda ortadaki düşman hava alanlarına gidmeye çalışıyorum avcıda bundan dolayı çok oluyor . Ama benim sıkıntım farklı yani şöyle tarif edeyim , "u" tuşuna bastığım zaman uçağın gidiş yönünü falan sıfırlarya , ben u tuşuna basmama rağmen uçak bazen sağa veya sola doğru yatmaya başlıyor bunun oto pilotla geçeceğini sanmıyorum ama deniycem gene de

Denedim dostum ama hala sorunum devam ediyor

Edited by LASTHOPE33

Ben Parayı Heli Smilasyonunda kasiyorum K-50 alip her mac en az 40-60 arasi adam kesiyorum premium olursa 400 ile 600k geliyor olmazsa 200-400k arasi kara geciyorum

medal medal

11 hours ago, UstaNisanci said:

Ben Parayı Heli Smilasyonunda kasiyorum K-50 alip her mac en az 40-60 arasi adam kesiyorum premium olursa 400 ile 600k geliyor olmazsa 200-400k arasi kara geciyorum

Oyunda helikopter simülatör modu varda bizim mi haberimiz yok ?

Edited by _C_nothingman
medal medal medal

On 14/09/2021 at 11:22, LASTHOPE33 said:

Bir arkadaşımın önerisi üzerine Be-6 premium bombardıman uçağını aldım . Uçaktan memnunum fakat bazen vermiş olduğum hizadan çıkıp sola veya sağa  yatıyor kendiliğinden sebebini de anlamadım bu konuyla alakalı bilgisi veya önerisi olan var mı ?

son bir ricam daha olacak . Oyunda yeni sayılırım 20 küsür lwlerdeyim Be-6 uçağınıda para kasmak amaçlı aldım ve o yüzden kullanıyorum . En kolay para kasama yöntemi olarak uçak simülatör maçlarında oynamayı tercih ettim ama simülatör maçlarında bazen başka oyuncular sadece avcı oynuyorlar ve oyunu zindan ediyorlar resmen . avcı oynamaya çalıştım beceremedim (klavye + fareyle oynuyorum ) . Uçak simülatör maçları için yeni başlayan bir oyuncu için önerileriniz var mı ?

Sim modu son yapılan değişiklikler ile artık pek sim mod değil. Para kazanmak istiyorsanız 3 önemli konu var,

1. Ucuz uçaklar ile oynamak

2. Galibiyet ( kazanamayacağız oyunda oynamayın)

3. Ölmemek

Spawm point kaldırıldı istediğiniz uçakla oynaya bilirsiniz, tabi yakında haftalık ve günlük değişecek BR sistemi getirecekler sürekli başka ranklara düşebilir uçaklarınız

medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...