Jump to content

[Aktualizacja] Premiera aktualizacji „Direct Hit”!

EuroDoragon2
 Share

Ta aktualizacja wprowadza do War Thunder mnóstwo nowych maszyn i ulepszeń, w tym legendarne samoloty takie jak MiG-27M i szwedzki Viggen! W grze pojawiają się nowe bomby kierowane, a także wiele dodatkowych funkcji - dwie nowe mapy, zaktualizowana jazda testowa, system kontroli ognia dla okrętów, nowe efekty wizualne, Nvidia DLSS 2.2 i wiele więcej!

Samoloty

17 nowych lub zmodernizowanych samolotów, w tym myśliwce przechwytujące JA37C Jaktviggen i Saab J35A Draken, MiG-27M z pierwszymi bombami kierowanymi w grze.

Zestaw Draken
Draken Pack
Zestaw zawiera:
  • Saab J35A Draken (Era 6 Szwecja)
  • Konto Premium na 15 dni;
  • 2000 Złotych Orłów;

Pojazdy naziemne

Kilkanaście nowych pojazdów, udoskonalona „Jazda testowa”, doprecyzowanie charakterystyki dynamiki pocisków oraz jeszcze bardziej systematyczne podejście do rozpatrywania raportów o ochronie nowoczesnych czołgów.

Flota

15 nowych okrętów, w tym ciężki krążownik USS Pittsburgh.

Nowe lokacje

2 nowe lokacje, oraz zaktualizowana jazda testowa dla czołgistów.

Zaktualizowane modele maszyn

Aktualizujemy stare modele nową warstwą pikseli! Bombowce B-17 będą miały 3 razy dokładniejszą siatkę wielokątów, a tekstury będą 4 razy większe!

1280h720_01_b_17e_late_new_no_logo_76e1d

• Like 3

21 minutes ago, cebulowy_rycerz said:

Fajna aktualizacja tak jakby nic do grindowania (jak dla mnie) :DD

Jak dla mnie to też nic ciekawego nie ma, nowe samolot to głównie odrzutowce, tłokowce tylko trzy z tego jedna premka. :facepalm:

Znowu nowe okręty i dodatki do MW, w którą gra bardzo mało osób, nie wiem na co to komu, para idzie w gwizdek.:dntknw:

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

20 minutes ago, adamL555 said:

Jak dla mnie to też nic ciekawego nie ma, nowe samolot to głównie odrzutowce, tłokowce tylko trzy z tego jedna premka. :facepalm:

Znowu nowe okręty i dodatki do MW, w którą gra bardzo mało osób, nie wiem na co to komu, para idzie w gwizdek.:dntknw:

Z okrętami jest ten problem, że zmienili ponoć system celowania i trzeba będzie uczyć się strzelania od nowa, tak słyszałem od współdywizjonowiczów po tym jak testowali na dev serwerze. 

MiG-27 ma nowe rakiety, R-60M, które różnią się od R-60 tym, że kierunek ataku nie jest od tyłu, a dowolny. Szkoda tylko, że tego miga nie dali jako samolotu szturmowego, a myśliwiec odrzutowy.

Edited by henryk5pio

8 minutes ago, henryk5pio said:

Z okrętami jest ten problem, że zmienili ponoć system celowania i trzeba będzie uczyć się strzelania od nowa, tak słyszałem od współdywizjonowiczów po tym jak testowali na dev serwerze. 

MiG-27 ma nowe rakiety, R-60M, które różnią się od R-60 tym, że kierunek ataku nie jest od tyłu, a dowolny. Szkoda tylko, że tego miga nie dali jako samolotu szturmowego, a myśliwiec odrzutowy.

Tylko ograniczenie jest do 2,5 km jeśli chodzi o namierzanie celu.

Tak poza tym, to nowa kampania dynamiczna jest skopana. To samo było na dev serwerze i chyba nikt nie zwrócił na to uwagi.

1772413688_shot2021_09_0715_33_40.thumb.

Edited by SuperBuster11_PL
medal medal

6 minutes ago, SuperBuster11_PL said:

Tylko ograniczenie jest do 2,5 km jeśli chodzi o namierzanie celu.

Tak poza tym, to nowa kampania dynamiczna jest skopana. To samo było na dev serwerze i chyba nikt nie zwrócił na to uwagi.

1772413688_shot2021_09_0715_33_40.thumb.

Ale te 2.5 km to i tak jest spora zmiana. Nie sprawdzałem tylko, czy te rakiety dali też dla Miga 23.

Edited by henryk5pio

Sorki, 2 km. Mig-23 też je ma, aż 6 szt. Na dev serwerze grałem głównie przeciwko botom i ciężko było je namierzyć od przodu czy z boku, więc pewnie w bitwach przeciwko innym graczom też nie będzie łatwo. A te 2 km to jest bardzo mały dystans, często głowica nawet nie zdąży złapać celu.

medal medal

3 minutes ago, SuperBuster11_PL said:

Sorki, 2 km. Mig-23 też je ma, aż 6 szt. Na dev serwerze grałem głównie przeciwko botom i ciężko było je namierzyć od przodu czy z boku, więc pewnie w bitwach przeciwko innym graczom też nie będzie łatwo. A te 2 km to jest bardzo mały dystans, często głowica nawet nie zdąży złapać celu.

To ciekawe, bo one są bardzo szybkie przecież, a takie SRAAM z Harriera i Huntera F.6 same w sobie mają dystans 2km, więc ludzie i tak nimi nie namierzają z dalszej odległości. Ciekawe czemu więc tutaj miałoby to być problemem.

A jeszcze oprócz zepsutej kampanii w Korei, mamy zepsute rakiety AIM-7C w samolocie F3H Demon. Po ich wybraniu, nie mamy żadnego uzbrojenia oprócz działek. Po prostu nie da się tych zbugowanych rakiet wybrać.

Anulowanie wyszukiwania bitwy - dodano jakieś odliczanie. Co z tego, jak sekundę po zakończeniu tego odliczania wrzuca mnie do bitwy :facepalm:

medal medal

Fajnie się zaczęło: Discord_e3SVCzwAHj.thumb.png.10a759a160b

Ale za drugim razem wziąłem ŁOpe Trento to trochę pozamiatałem, ale na downtier rzuciło co dla niego jest czymś pięknym, fajna ta nowa mechanika na okrętach - a przynajmniej na RB, zobaczymy jak kilka bitew minie:20210907172543_1.jpg 20210907172741_1.jpg

Edited by DukeNukem64
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, adamL555 said:

Ale te nowe dźwięki strzałów z karabinów samolotowych kretyńsko brzmią.:facepalm:

Niestety lata Hollywodzkich produkcji odcisnęły na Was swoje piętno....

Hmmm....Porównajcie sobie jak brzmią oryginalne dźwięki rożnych dział i karabinów a potem krytykujcie....

• Like 2
  • Haha 1
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

11 minutes ago, JACK70 said:

Niestety lata Hollywodzkich produkcji odcisnęły na Was swoje piętno....

Hmmm....Porównajcie sobie jak brzmią oryginalne dźwięki rożnych dział i karabinów a potem krytykujcie....

Może i odcisnęły, ale czy to powód by co pacz rozwalać mi mózg różnymi dźwiękami, jak tylko przywykłem do poprzednich?

• Like 1

Jednak coś na plus dodali w tej aktualizacji, a mianowicie mini-mapka w czołgach i cieniowanie pola w którą stronę patrzymy. Czasami można było się zgubić na mapce nasza pozycja była słabo czytelna (w zależności od mapy) a teraz jest mega wyraźnie. Jeszcze muszą to troszkę dopracować pod względem nasycenia koloru, ale jest to zmiana na plus.

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

9 hours ago, marianzbagien said:

No brawo gaijin. Fajnie że dodaliście tylko samoloty na wysoki br i nic więcej. I zauważyłem że jak się klika pozycje na mapie w lotniczych br to nie widać znacznika

Teraz jest bardziej realistycznie, musisz się domyślić co wskazuje sojusznik w podanym kwadracie :lol2:

• Haha 1
medal medal

Czy też macie koledzy w lotniczym SB te dziwne klatkowanie przy starcie i w bliskim kontakcie z maszyną przeciwnika? Z początku myślałem że to wina TrackIra ale jednak przyczyną jest coś innego. 

18 hours ago, henryk5pio said:

Może i odcisnęły, ale czy to powód by co pacz rozwalać mi mózg różnymi dźwiękami, jak tylko przywykłem do poprzednich?

O dziwo mnie się nowe dźwięki podobają. Ostwind II brzmi świetnie i jeszcze to echo po zakończonym strzelaniu.:p:

• Like 2
medal medal

55 minutes ago, Franz_Liepke said:

O dziwo mnie się nowe dźwięki podobają. Ostwind II brzmi świetnie i jeszcze to echo po zakończonym strzelaniu.:p:

No w sumie jak wczoraj polatałem moim ITA setupem na 4.7, to te minengeschoßy przemawiają teraz głosem autorytetu i całkiem ładnie brzmią. Natomiast Hispano i karabiny u Włoskiego Spitfire Vb/trop mają fajny dźwięk po skończeniu strzelania, taki "dzyń" jakby coś w mechanizmie wracało na swoje miejsce. Ogólnie spodziewałem się masakry, a tu zdziwienie na plus. Jedyny minus to głośność dźwięków, musiałem chwilę pobawić się suwakami, by było ok.

Edited by henryk5pio

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...