Jump to content

T-80 BVM

Ahnkoo
 Share

Zapowiada się dobrze, nowe pociski svinets mam nadzieję, że dadzą radę, bo trochę była przeginka z leopardami, z drugiej jednak strony liczę, że nie poleci to za bardzo i dalej będzie można śmigać leosiami, Ruskie co by nie było mają silne wsparcie w śmigłach (jak są), ale niemce dostaną fantoma. Większość graczy przeskoczy na grind BVMa więc pewnie pierwsze odczucia będą mylące. Ciągle jednak to zostaje teciak, strzał w karuzele=out. Dekompresja w czołgach oraz nowa duża mapa... no mam nadzieję, że nareszcie idziemy w tym właściwym kierunku.

Its piękny, itZ beautiful...

image.thumb.png.8e33709d2898624148d545d5

Edited by Ahnkoo
medal medal medal medal medal

Co do maszyny to będzie zwykły sowiecki teciak z lepszymi pociskami z którym będzie się tak samo walczyło jak z obecnymi sowieckimi topkami. Przez pierwsze tygodnie odczucia na topce będą ciut inne niż teraz i może się zdarzyć, że winratio u sowietów trochę skoczy w górę lecz po pewnym czasie wszystko wróci do normy i teciaki nadal będą dostawały w dupę.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 28/05/2021 at 18:38, Rogatywka_39 said:

Co do maszyny to będzie zwykły sowiecki teciak z lepszymi pociskami z którym będzie się tak samo walczyło jak z obecnymi sowieckimi topkami. Przez pierwsze tygodnie odczucia na topce będą ciut inne niż teraz i może się zdarzyć, że winratio u sowietów trochę skoczy w górę lecz po pewnym czasie wszystko wróci do normy i teciaki nadal będą dostawały w dupę.

To jaka nacja obecnie rządzi na topce? Niemcy, Szwedzi, Włosi?

7 minutes ago, henryk5pio said:

To jaka nacja obecnie rządzi na topce? Niemcy, Szwedzi, Włosi?

Trudno określić która nacja obecnie rządzi na topce bo przy obecnym MM to jest taka mieszanka wedlowska, że szok. Gdybym miał określić TOP 3 czołgi na topce wyglądało by to tak:
-Leclerc S2
-Strv 122
-Leopard2A6
Rosja ma bardzo dużo czołgów z których można złożyć lineup lecz wszystkie te czołgi są na podobnym poziomie lecz gdyby je porównać do czołgów NATO'wskich są klasę niżej. Gyby ktoś mnie zmusił to wyboru najlepszych maszyn pod lineup(nie licząc samolotów i helek) wybrał bym Niemców bądź Francuzów(lecz tutaj wchodzą backup'y)

Edited by Rogatywka_39
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• 2 months later...

Super czołg, szkoda, że nie dodali mu dodatkowego opancerzenia jak w T72 b3.

Edit: BVM dostał dodatkowe opancerzenie w aktualizacji Direct Hit :) 

Edited by CmdrHarkon
medal medal medal

• 4 weeks later...

Czy ktoś mógłby mi pokazać te dodatkowe opancerzenie na screenie jak wygląda i czym się różni od standardowego?

Edit: już nie trzeba, nie wiedziałem, że na jeździe testowej można sprawdzić czołg z zainstalowanymi już modyfikacjami. Ten pakiet ulepszeń pancerza jest taki sam jak dla T-72B3

Edited by Ranach
medal medal medal

Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...