Jump to content

Sürekli Kötü Takıma Ve AFK Takıma Koyması

2067921298_Loading...8_04.202115_26_34.t

Bu tarz takımlara denk gelince delirmemek elde değil. Biri Afk zaten spam bile olmamış, 9 kişide 1 defa ölünce oyunu terk etti geriye 6 kişi kaldık ve 3 kişide sadece 2 defa spamlandı. Oyunun 4. dakikasına benle birlikte sadece 1 tank girebildi oda takım 3. sü olan leKPz M41 di zaten. Bazen bu tarz takımlar denk geliyor adamlar tek tankla oyuna giriyor ve hepsini tek takıma topluyor oyun veya tankları olmasına rağmen oyunu terk ediyorlar. 1 veya 2 kişi gitse çok büyük fark yaratmaz yerlerini doldura biliriz ama 16 kişilik takımdan 10 kişi oyunu terk edince maç 5 dakika bile sürmüyor. Nadiren böyle takımlara denk gelsem umursamaya çağım ama sürekli bu tarz takımlarla oyunu oynuyoruz. Kardeşimle takım olarak girip ikimiz toplam 25 tank almamıza rağmen maçı kaybetmiştik. Çok iyi oynuyoruz diye 25 tank almamıştık veya düşük seviyede acemi eziyoz diye değil yüksek seviyedeydik min 7,3 br tanklar vardı karşı takım kötü oynuyordu üstlerine sürüp vurmak yetiyordu 1 saat nereye sıksam diye bakıyorlardı zaten. Ama bizim yanımızdaki 14 kişi yapay zekadan bile kötü olunca 25 tankta alsan kaybediyorsun. Bi arkadaşım M4A3E2 ile hep zırhının yanını dönüp patlıyordu defalarca ön zırhını çevir dememize rağmen hem de. Onun gibi 14 kişi düşünün hepsi aynı takımda herkes tankın zayıf yönünü gösteriyor düşmana.

• Haha 1
medal medal medal

Lanet gelsin böyle oyuna yeter be. Girdiğim 10 maçtan net 7-8 tanesini kaybediyoruz üstüne takım mücadele vermiyor bile. Adam BR 8.7 tank açmış ama oynama tarzı hayatında ilk defa oyun oynayan insan gibi. Oyuncuların profillerine bakıyorum karşı tarafta zafer oranı 60 sın altında adam yokken bizim takımda 50 görsen öp koy başına. Bide sanki 16 kişi değiliz de tek başıma 1v16 mücadele ediyorum gibi herkes beni kolluyor. Diğer tanklar umurlarında değil tepe arkasına saklansam bile adamlar bana doğru taşa toprağa sıkıyor, gelen uçak ve helikopterleri saymıyorum bile Bmp-1 M901 gibi araçlar varken gelen geçen bana saydırıyor. Nick imde TR vs yazsa ırkçılıktan abanıyorlar dicem öyle bi şeyde yazmıyor. Free to Play oyncu olduğumuz için Gaijin tarafından "fakir seni, eğlenmeye hakkın yok" muamelesi görüyoruz.

• Haha 1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...