Jump to content

Re-download hry na Steamu

steam_800x600_c46ca02bf2377e4478ba9fe17d

Uživatelé Steamu!

Na základě mnoha dotazů a žádostí se nyní War Thunder na Steamu aktualizuje přímo skrze Steam klienta, a ne přes launcher hry. Hráči na Steamu tak již nebudou muset kvůli aktualizaci hry otevírat launcher War Thunderu. Bohužel jsme před spuštěním takového kroku nebyli vědomi všech dopadů, takže se omlouváme za případné nepříjemnosti tímto způsobené. Dále je nutno zmínit, že launcher hry obsažený na Steamu nestahuje hru na pozadí.

Abyste nemuseli stahovat celou hru znovu, lze použít následující návod:

1. Pauzněte stahování hry ve Steamu.
2. Najděte existující adresář War Thunderu a přejmenujte ho (třeba na “War Thunder1”).
3. Ve Steamu proveďte odinstalaci hry.
4. Přejmenujte adresář původním jménem.
5. Ve Steamu najděte War Thunder a spusťte jeho instalaci (pokud používáte více instalačních cest, vyberte tu správnou).
6. Steam zkontroluje existující soubory a pokud bude nutné, stáhne ty chybějící.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

32 minutes ago, darkom1973 said:

ani nevim ze je WT na steam, nechapu vyhody oproti stahnuti ze stranek hry

Třeba počítadlo času stráveného ve hře, a taky tam bývají speciální slevy a balíčky (které nejsou souběžné s webovkama).

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

43 minutes ago, darkom1973 said:

ani nevim ze je WT na steam, nechapu vyhody oproti stahnuti ze stranek hry

Třeba já šel na Steam kvůli balíčku s Black Princem, kterej nikde jinde k dostání nebyl. A teď jsem tam kvůli tomu, že WT běžící přímo přes klienta má rozmrdanou grafiku a nedá se nijak změnit, zatímco přes Steam funguje správně...

medal medal medal medal

6 hours ago, ManOfHarlech said:

Třeba já šel na Steam kvůli balíčku s Black Princem, kterej nikde jinde k dostání nebyl. A teď jsem tam kvůli tomu, že WT běžící přímo přes klienta má rozmrdanou grafiku a nedá se nijak změnit, zatímco přes Steam funguje správně...

Black Prince matters ? nebo to je matter of Black Prince ? kam to naše civilizace digitálních nomádů dopracovala...

:DD

Zedova-volba.jpg

černá... bílá... volte (barvu klubu) s rozmyslem! i když situace se zákonitě může kdykoli nepředvídatelně obrátit...

:D

Edited by Marie_CZ
medal medal medal medal

19 hours ago, KGRP said:

Třeba počítadlo času stráveného ve hře, a taky tam bývají speciální slevy a balíčky (které nejsou souběžné s webovkama).

no to zrovna nejsou moc výhody, penize šnekovy jsem nedal a snad ani nedám, čas ok ale i tak je to docela zbytečna vyhoda, až bude soudruh dávat free prem. na steam pak mě zavolejte :)))

• Confused 2

To, že to nevyužiješ ty, neznamená, že to nezajímá ostatní. 

Já zase nechápu tu čecháčkovskou mentalitu, proč by vám měl proboha někdo něco dávat zadarmo? Pokud jsi opačného názoru, tak bys měl jít příkladem a začít hlavně v první řadě u sebe (než začneš chtít po druhých, aby něco oni dali tobě) , třeba do práce chodit zadarmo místo pro peníze, pro blaho a radost ostatních. :DD

• Like 1
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

3 hours ago, KGRP said:

To, že to nevyužiješ ty, neznamená, že to nezajímá ostatní. 

Já zase nechápu tu čecháčkovskou mentalitu, proč by vám měl proboha někdo něco dávat zadarmo? Pokud jsi opačného názoru, tak bys měl jít příkladem a začít hlavně v první řadě u sebe (než začneš chtít po druhých, aby něco oni dali tobě) , třeba do práce chodit zadarmo místo pro peníze, pro blaho a radost ostatních. :DD

hlavně že si stěžujou na hru a potom krměj šneka, můžou si za to sami, tak gaijin vidí že nemusí dělat nic za to aby lidi kupovali hovadiny

• Confused 1

A uvědomuješ si, že nebýt těch platících "dementů", tak tady žádnej War Thunder zadarmo nemáš?

Řešilo se to tu nedávno u jednoho nejmenovaného, kterej by snad radši spáchal seppuku a sepsal 1000 stránek výmluv, aby nemusel nedejbože otevřít peněženku a něco utratit - a nejen za hru, ale i za použitelnější internet nebo vhodný hardware a software. :DD

Edited by KGRP

Tak kauza fido vs system je neco jineho ale dark ma pravdu v tom ze kdyz GJ vidi ze mu zastup hlupaku plati proc by maknul na opravach..??pro nej a ten zastup je prioritou novy obsah - grind..!!:facepalm:

Jistě, prioritou je pro firmu logicky to, co nejvíc vydělává ;) A být to moje firma, tak mě taky nezajímá fňukání na fóru, ale co největší zisk.

Mě zase serou debilní malé městské mapy a míchání tanků staré školy (WW2) proti cold war Heatům a Sabotům s insane penetrací.. A taky mě má Gaijin na párku. :DD 

1 hour ago, KGRP said:

A uvědomuješ si, že nebýt těch platících "dementů", tak tady žádnej War Thunder zadarmo nemáš?

Řešilo se to tu nedávno u jednoho nejmenovaného, kterej by snad radši spáchal seppuku a sepsal 1000 stránek výmluv, aby nemusel nedejbože otevřít peněženku a něco utratit - a nejen za hru, ale i za použitelnější internet nebo vhodný hardware a software. :DD

5 minutes ago, AWOL_SW said:

Tak kauza fido vs system je neco jineho ale dark ma pravdu v tom ze kdyz GJ vidi ze mu zastup hlupaku plati proc by maknul na opravach..??pro nej a ten zastup je prioritou novy obsah - grind..!!:facepalm:

moc bitev jsem si nenahral (oproti tady lidem ve foru) ale po 2 lete prestavce stale vidim nektere chyby co jsem videl tehdy, a jeste k tomu ty co se objevily nově (texturovy bugy, rozbity UI radaru letadel atd.) nebudu platit za nový sedačky u auta z vrakáče :))

29 minutes ago, KGRP said:

Jistě, prioritou je pro firmu logicky to, co nejvíc vydělává ;) A být to moje firma, tak mě taky nezajímá fňukání na fóru, ale co největší zisk.

Mě zase serou debilní malé městské mapy a míchání tanků staré školy (WW2) proti cold war Heatům a Sabotům s insane penetrací.. A taky mě má Gaijin na párku. :DD 

až budeš grindit top tier vozejky budeš za městské mapy rád :)

37 minutes ago, AWOL_SW said:

vzhledem k tomu že jsi nejspíše nějakým nolife stylem odehrál tolik těch bitev co máš za 2 poslední roky tak je to logické... kdyby jsi hrál byť s přestávkami od začátku tak by jsi věděl jak velkou cestu hra ušla... a obecně asi tak 90% těch " chyb" je jen neschopnost hráčů si přiznat že mají buď levé ruce,nebo levý hardware a nebo jrovnou mozek :)   Ale to už je tak nějak u FTP zvykem že existují hráči co hrají a nadávají a hráči co hrají a nenadávají ... no a pak jsou tu hráči co hrají a platí a díky nim ty můžeš nadávat .... a hrát :)

medal medal medal medal

18 minutes ago, stormtroopercz said:

až budeš grindit top tier vozejky budeš za městské mapy rád :)

Zajímalo by mě, čím si tedy vysvětluješ, proč všude (sociální sítě, devblogy k novým mapám či youtube komenty u videí) čtu stížnosti právě na top tier, jak jsou pro moderní rychlé tanky dělané pro střelbu na 2 kilometry tyhle mapy to nejdebilnější, co může být? :)

Edited by KGRP

1 hour ago, KGRP said:

Zajímalo by mě, čím si tedy vysvětluješ, proč všude (sociální sítě, devblogy k novým mapám či youtube komenty u videí) čtu stížnosti právě na top tier, jak jsou pro moderní rychlé tanky dělané pro střelbu na 2 kilometry tyhle mapy to nejdebilnější, co může být? :)

nojo když máš top munici :)  jenže pak si zase stěžují na letadla, vrtulníky,spawnkilling ... mno prostě si pořád někdo na něco stěžuje :)  naštěstí je v tomhle Gaijin v celku velkorysý ... 

ale pořád nechceš na 10.7 Kursk když nemáš ještě APDFS ... ale pak zase budeš brečet že tě sejmulo KA-50 na 8 kiláků když si jel po planině 

medal medal medal medal

1 hour ago, KGRP said:

Protože ty top tiery hrají jelita, který se neumí ani se stabíkem, termálem a šipkou na 5 km trefit na 800 m, tak jim dáme uličky a bludiště, aby si mohli na 10 m křížit a ničit kanóny, protože stejně neumí prostřelit moderní pancíř :lol2:

27 minutes ago, stormtroopercz said:

nojo když máš top munici :)  jenže pak si zase stěžují na letadla, vrtulníky,spawnkilling ... mno prostě si pořád někdo na něco stěžuje :)  naštěstí je v tomhle Gaijin v celku velkorysý ... 

ale pořád nechceš na 10.7 Kursk když nemáš ještě APDFS ... ale pak zase budeš brečet že tě sejmulo KA-50 na 8 kiláků když si jel po planině 

Chceš hrát topy, tak musíš trpět. Já jsem si to zkusil a je to vždy na hooodně dlouhou pauzu.

medal medal medal medal medal medal

11 minutes ago, Barro said:

Protože ty top tiery hrají jelita, který se neumí ani se stabíkem, termálem a šipkou na 5 km trefit na 800 m, tak jim dáme uličky a bludiště, aby si mohli na 10 m křížit a ničit kanóny, protože stejně neumí prostřelit moderní pancíř :lol2:

Chceš hrát topy, tak musíš trpět. Já jsem si to zkusil a je to vždy na hooodně dlouhou pauzu.

nojo musíš trochu umět mířit a ty tanky znát a ne tigrem namířit a čus :)  takže chápu že každý to nedává 

12 minutes ago, Barro said:

a rozhodně nemusíš trpět :)  ty hry jsou fajn konečně funguje i nějaký pancíř, teď s Turmsem pouze 10.7 protože event a naštěstí mám dobrou lajnu ... rozčísnu to hindem a potom podle potřeby ... Krizantéma miluje velké mapy ... to je potom breku když tě z lesa sejme na 2 kiláky :)

medal medal medal medal

5 minutes ago, stormtroopercz said:

nojo musíš trochu umět mířit a ty tanky znát a ne tigrem namířit a čus :)  takže chápu že každý to nedává 

a rozhodně nemusíš trpět :)  ty hry jsou fajn konečně funguje i nějaký pancíř, teď s Turmsem pouze 10.7 protože event a naštěstí mám dobrou lajnu ... rozčísnu to hindem a potom podle potřeby ... Krizantéma miluje velké mapy ... to je potom breku když tě z lesa sejme na 2 kiláky :)

Aha, Krizantémou musíš mířit a znát tanky..............jasně, nedělej ze sebe Fida :lol2:

• Upvote 1

3 minutes ago, Barro said:

Aha, Krizantémou musíš mířit a znát tanky..............jasně, nedělej ze sebe Fida :lol2:

tak tím mířit moc nemusíš a dělají se s tím skvělé spawnkilly když si objedeš tu velkou placku :) , ale Turmsem už docela jo, obecně všemi Ruskými tanky které tahají za kratší provaz ...  
ale jak říkám chápu že to není pro každého, pořád existují GB skill-less GB tanky viď ? .)

medal medal medal medal

3 hours ago, KGRP said:

Nikdo je nenutil svůj produkt dávat zdarma. Mohli udělat klidně styl WOWka, ale to by nejspíše neměli žádnou komunitu a celý projekt by skončil. Kopírovali v té době úspěšný WOTko. Firmu kromě zisku by měl zajímat i trh a zákazník, který má nějaký požadavky a určuje budoucnost firmy. 

19 minutes ago, stormtroopercz said:

tak tím mířit moc nemusíš a dělají se s tím skvělé spawnkilly když si objedeš tu velkou placku :) , ale Turmsem už docela jo, obecně všemi Ruskými tanky které tahají za kratší provaz ...  
ale jak říkám chápu že to není pro každého, pořád existují GB skill-less GB tanky viď ? .)

Já nevím, já hraji 6,7 a tam vládnou stále KT2 jak si zmínil. Někdo chce hrát hardcore válku jako já a někdo jen klikat a flusat rakety jako ty ;)

21 minutes ago, Barro said:

Mohli udělat klidně styl WOWka

Ano, mohli to alespoň zkusit. Spousta her začíná tak, že startují jako placená hra a pokud to nevyjde a mají malou komunitu, přejdou na free to play.

21 minutes ago, Barro said:

Kopírovali v té době úspěšný WOTko.

A to v čem? Tahle hra začínala a několik let běžela pouze s letadly.

Jo, a trochu OT: Všimli jste si, že zmizel Jerson a je teď Mod on Leave?

Edited by KGRP

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...