Jump to content

Nie rozumiem pytania.
Bitwy w SB EC są rozbite na 7 tierów i to do którego możesz wbić zależy od BR twoich samolotów, czyli dla przykładu jeśli masz w zestawie BF-109E-3 i nic z wyższym BR to będziesz mógł wbić do SB EC 2 (dla samolotów z BR 2.3-3.3) i oczywiście przed wbiciem do bitwy najlepiej wstawić sobie do zestawu samoloty na każdym BR z danego przedziału, czyli jeden na 2.3, jeden na 2.7 itd.

medal medal medal medal

12 minutes ago, RideR2 said:

Nie rozumiem pytania.
Bitwy w SB EC są rozbite na 7 tierów i to do którego możesz wbić zależy od BR twoich samolotów, czyli dla przykładu jeśli masz w zestawie BF-109E-3 i nic z wyższym BR to będziesz mógł wbić do SB EC 2 (dla samolotów z BR 2.3-3.3) i oczywiście przed wbiciem do bitwy najlepiej wstawić sobie do zestawu samoloty na każdym BR z danego przedziału, czyli jeden na 2.3, jeden na 2.7 itd.

hodzi mi oto że jak wybieram "stwórz serie" to automatycznie wybiera mi się BR 1,0-2,0 a ja bym chniał wybrać np BR 4,0-5,0 oto mi chodzi

1 minute ago, OlOmati said:

hodzi mi oto że jak wybieram "stwórz serie" to automatycznie wybiera mi się BR 1,0-2,0 a ja bym chniał wybrać np BR 4,0-5,0 oto mi chodzi

Nadal nie rozumiem, chodzi ci o ręczne tworzenie nowych bitew (gdzie wybierasz przedział BR, nacje które mogą wziąć udział w tej bitwie i mapę)?

Jakby co mam WT po angielsku więc nie mam zielonego pojęcia jak to jest przetłumaczone.

medal medal medal medal

CRxD0BM.jpg

Masz tak samo?

Jeśli tak to próbuj kliknąć w odstęp między flagami.

Edited by RideR2
medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...