Jump to content

[Blog Deweloperski] E.B.R. (1954)

news_panhard_ebr_1954_com_8e7ff0aa14c1af

Pobierz tapetę: 1920x1080 2560x1440 3840x2160

E.B.R. (1954)Era III, Francja, Premium

Ta maszyna będzie unikatową nagrodą w wydarzeniu Operacja M.R.Ó.Z.

Przed wybuchem II Wojny Światowej zakłady Panhard stworzyły prototyp pojazdu terenowego z napędem 8x8, z pierwszą i ostatnią parą kół skrętnych z oponami gumowymi, podczas gdy środkowe koła były metalowe. Armia złożyła zamówienie na produkcję 600 takich pojazdów, ale wybuch wojny i okupacja Francji nie pozwoliły na uruchomienie produkcji. Po wojnie Francuzi wrócili do interesującego projektu — podwozie otrzymało oscylacyjną wieżę z działem kalibru 75 mm, która zamieniła pojazd terenowy w lekki czołg kołowy. Później pojazd ten stał się podstawą dla kilku następnych ciekawych wojskowych konstrukcji. Ciekawostką jest, że to właśnie pojazd Panhard służył do transportu ciała w czasie ceremonii pogrzebowej prezydenta Piątej Republiki, generała Charlesa de Gaulle'a.

E.B.R. (1954) jest lekkim pancernym pojazdem zwiadowczym z dobrze znaną naszym graczom wieżą FL.10 i działem kalibru 75 mm na podwoziu Panharda 8x8. Oprócz jakże unikatowego, pojazd ten posiada doskonałe możliwości bojowe. Oscylacyjna wieża, automat ładowania i dobra armata umożliwiają szybkie posyłanie do hangaru adwersarza za adwersarzem. Doskonały dodatek do szeregów francuskich pojazdów pancernych średnich er!

Zespół War Thunder

Wieża oscylacyjna, nie oscylująca zdaje mi się.

Jaki to będzie miało BR? Gdzieś mi się przewinęło, że 3.7. To by był absurd zupełny. Sherman z tą wieżą jest na 4.7 (i tak za nisko), AMX na 6.3.

• Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal

Powinien być na 7.0, będzie na 3.7 a po jakimś czasie przeniosą go na 4.7

Nienawidzę tych mega zaniżonych pojazdów, ale tego chcę mieć, czekam na pojazdy z tym podwoziem od kilku miesięcy.

• Upvote 1
medal medal

40 minutes ago, Blady_Sandej said:

Wieża oscylacyjna, nie oscylująca zdaje mi się.

Jaki to będzie miało BR? Gdzieś mi się przewinęło, że 3.7. To by był absurd zupełny. Sherman z tą wieżą jest na 4.7 (i tak za nisko), AMX na 6.3.

Dzięki za wychwycenie błędu :D

Na dev serwerze tak było, ale jest dopisek "subject to change", więc zobaczymy ;)

2 hours ago, Mezjasz said:

Powinien być na 7.0, będzie na 3.7 a po jakimś czasie przeniosą go na 4.7

Nienawidzę tych mega zaniżonych pojazdów, ale tego chcę mieć, czekam na pojazdy z tym podwoziem od kilku miesięcy.

No ja też go muszę mieć - wtedy mój francuski OP set na 4.7 będzie jeszcze bardziej OP.

• Upvote 1

Jak zostanie na 3.7 to będzie spotykał takie demony prędkości jak Matylda, wtedy resztka historyczności (której szczątki zostały do 3.0) pójdzie w piz...

• Upvote 1
medal medal medal medal medal

W plikach gry ma ponoć 4.3, więc te 3.7 jest już dawno nieaktualne. 

Nie zmienia to faktu, że kolejny podróżnik w czasie będzie psuł rozgrywkę... 

medal medal medal medal medal medal

On 19/12/2020 at 18:05, Blady_Sandej said:

No ja też go muszę mieć - wtedy mój francuski OP set na 4.7 będzie jeszcze bardziej OP.

Nie no ja tak nie umiem, mój set z 4.7 musi mieć ARLa żeby chociaż na 5.3 wrzucało w każdym meczu.  Ostatnio jak gram francuzami to tylko 7.0, bardzo spodobały mi się te AMXy 13

Co do EBRa to jestem ciekaw czy go polubię. AML kompletnie mi nie leży, wymaksowałem go i nie zagrałem żadnej bitwy więcej, zajmuje tylko miejsce w zestawie.

medal medal

On 21/12/2020 at 11:03, Mezjasz said:

Nie no ja tak nie umiem, mój set z 4.7 musi mieć ARLa żeby chociaż na 5.3 wrzucało w każdym meczu.  Ostatnio jak gram francuzami to tylko 7.0, bardzo spodobały mi się te AMXy 13

Co do EBRa to jestem ciekaw czy go polubię. AML kompletnie mi nie leży, wymaksowałem go i nie zagrałem żadnej bitwy więcej, zajmuje tylko miejsce w zestawie.

Mój francuski zestaw z 4.7 spokojnie 60-70% bitew gra na 5.7, natomiast mając w linii FL10 i SA50 zupełnie mi to nie przeszkadza. Z wielką przyjemnością rozłupuję Tygrysy i Pantery z działa będącego powojenną francuską przeróbką armaty z Pantery właśnie... A ostatnio dokupiłem do setupu francuskiego Bolca i już w ogóle nic więcej w Bitwach Lądowych mi do szczęścia nie potrzeba.

• Like 2

• 2 weeks later...

TAAAAAAAAAAAAAA

widzialem , poczułem , - na 8-10 bitew w 4 rozwaliło mnie  wlasnie to prawie ze na poczatku

szybkie BARDZO CELNE  na 800 trafil mnie w sam czubek wiezy za to niesamowicie pancerne   jakos te pociski albo go omijaja albo tylko  lekko uszkadzaja koła

CZYLI WT  wyraznie juz skrecil w strone WOTa

no to czas pozegnac sie z grą

szkoda

na razie Panowie do zobaczenia w innej grze 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 4
  • Confused 1
medal

3 hours ago, mslaw1 said:

TAAAAAAAAAAAAAA

widzialem , poczułem , - na 8-10 bitew w 4 rozwaliło mnie  wlasnie to prawie ze na poczatku

szybkie BARDZO CELNE  na 800 trafil mnie w sam czubek wiezy za to niesamowicie pancerne   jakos te pociski albo go omijaja albo tylko  lekko uszkadzaja koła

CZYLI WT  wyraznie juz skrecil w strone WOTa

no to czas pozegnac sie z grą

szkoda

na razie Panowie do zobaczenia w innej grze 

No elo 

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

1 hour ago, Hellrider_88 said:

Szybko to zauważył, nie? XD

Już po dziewięciu tysiącach bitew. Przypomina mi to jednego eldarskiego farseera, który przewidywał że dostanie bęcki - z wyprzedzeniem pół sekundy. Podobny refleks - i też jakoś mu nie szło. :lol2:

• Thanks 1
  • Haha 1
medal medal medal

była jakaś łatka, zmienili mu model jazdy? Właśnie grałem na pustyni i po płaskim na piasku pomykał 40-50 km/h bez żadnego problemu.

medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...