Jump to content

[Blog Deweloperski] Ro.57 Quadriarma

news_ro_57_quadriarma_com_f29643ab69156c

Pobierz tapetę: 1920x1080 2560x1440 3840x2160

Ro.57 Quadriarma, era II, Włochy, Premium

Ta maszyna będzie unikatową nagrodą w wydarzeniu Operacja M.R.Ó.Z.

Tuż przed wybuchem II Wojny Światowej włoska Regia Aeronautica złożyła zamówienie na ciężki myśliwiec do eskortowania bombowców i wykonywania długich patroli powietrznych. Grupa projektowa IMAM zaproponowała dwusilnikowy samolot z parą silników FIAT A.74RC.38, uzbrojony w dwa ciężkie karabiny maszynowe. Wkrótce samolot został zmodyfikowany — uzbrojenie zostało wzmocnione dwoma działkami kalibru 20 mm, zainstalowano także hamulec aerodynamiczny i dodano węzły podwieszeń bomb.

Ro.57 jest klasycznym dwusilnikowym ciężkim myśliwcem z wczesnego okresu II Wojny Światowej, najlepiej sprawdzającym się w bitwach niskich er. Samolot jest w stanie przetrwać ciężkie uszkodzenia i ukończyć misję bojową, wracając na lotnisko z jednym sprawnym silnikiem. Uzbrojenie ofensywne stanowią dwa KM-y kalibru  12,7 mm i para działek kalibru 20 mm, niechybnie wystarczą do zniszczenia każdego celu lotniczego, który Ro.57 może napotkać.  Uzbrojenie w bomby o masie do 500 kg sprawia, że samolot jest przydatny w bitwach mieszanych i może także sprawdzić się w atakach na cele morskie.

Zespół War Thunder

• Like 1

8 minutes ago, adamL555 said:

Ja już mam swoje sety na eventy, a mnie bardzie interesuje czy przyda mi się do innych bitew, jak choćby na symulacje lotnicze, gdzie pomału próbuję swoich sił.

Na RB i SB to w sumie każdy samolot się przyda, nie? Przetestujesz, jeśli uznasz, że jest kupą, to będzie stał w hangarze i tyle.

Edited by henryk5pio

On 21/12/2020 at 12:27, henryk5pio said:

Na RB i SB to w sumie każdy samolot się przyda, nie? Przetestujesz, jeśli uznasz, że jest kupą, to będzie stał w hangarze i tyle.

Można też przed zużyciem kuponu włączyć lot próbny :) I jeśli pojazd się nie spodoba to sprzedać kupon na rynku.

26 minutes ago, EuroDoragon2 said:

Można też przed zużyciem kuponu włączyć lot próbny :) I jeśli pojazd się nie spodoba to sprzedać kupon na rynku.

Oj widzę, że kolega nie uważał.

"Maszyny z wydarzenia z er V-VI, dekoracje oraz oznaczenia  będą wydawane w formie kuponów. Maszyny premium ery II-III oraz kamuflaże zostaną natychmiast aktywowane na koncie po ich zdobyciu."

:facepalm:

medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 22/12/2020 at 13:04, EuroDoragon2 said:

Aj rzeczywiście :D

Dodatkowo nie na każdej testówce lata w powietrzu wrogi samolot, by sprawdzić czy np. działka dają radę przeciwko takiemu niemilcowi. Wczoraj na locie testowym Pyörremyrskym miałem wrażego Jaka, testując natomiast Węgierskeigo Bf 109 G-2 i Włoskiego G.55S już wrogich samolotów w powietrzu nie było.

Edited by henryk5pio

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...