Jump to content

[Blog Deweloperski] Efekty wizualne dla pojazdów

1 hour ago, KONIK_ said:

To właściwie czym jest twoje stanowisko Polish Community Co-Ordinator ?

Bo wygląda na to że ograniczyłeś się do tłumaczenia łatek, blogów itp. Wystarczy spojrzeć na twoje posty z ostatnich 30 dni, prócz wypowiedzi z tego tematu, to ciężko coś znaleźć.

Chyba miałeś przekazywać dalej nasze pomysły lub obecne problemy z grą od polskiej społeczności, ale widocznie się myliłem.

Że czytasz różne tematy na forum to wiem, bo widać Cię w tabeli na dole strony...

Skoro piszemy Ci, że były pisane bug reporty i nie ma na nie odzewu, to próbujemy w inny sposób -> pisząc w różnych tematach, bądź bezpośrednio oznaczając Ciebie.

Mamy co tydzień pisać reporty że dalej są pociski widmo (ghost shells) od ponad roku ? Czy że system przełamania kadłubu (hull break) nie działa tak jak powinien ?

A jego ostatnia łatka wprowadziła tylko że pociski AP służa do wybijania po kolei załogantów, a HEAT/HE przy okazji zostały spartolone i nie gwarantują zniszczenia pojazdu na strzał.

Niestety w momencie gdy oznaczacie mój nick na forum, ja nie otrzymuję żadnego powiadomienia. Najlepiej byłoby gdybyście pisali wiadomości prywatne, jak niektórzy. Niektóre problemy są bardzo złożone dlatego ich wyeliminowanie nie jest łatwe. To nie działa w sposób, że jest lista bugów i wciska się przycisk "napraw". Tak więc, powtarzając polecam pisać do mnie prywatne wiadomości bo żadnego powiadomienia nie dostaję.

• Confused 1

5 hours ago, cebulowy_rycerz said:

Jak mówimy w sekcji do tego przeznaczonej to efekt jest podobny...

Nie widziałem, żebyś tworzył jakikolwiek temat w documented bug reports

To coś słabo patrzysz @EuroDoragon2 - ot przykład tutaj https://forum.warthunder.com/index.php?/topic/502579-6112020-2008-imported-from-main-server-two-sided-decals-are-not-displayed-on-aircrafts/

Aczkolwiek, czy będziesz mógł wejść do tej sekcji forum to insza sprawa.

W każdym razie, po pierwszym otworzeniu dev sewera dla aktualizacji "New Power" zauważyłem buga powodującego, że obustronne naklejki robiły się jednostronne, i zaraportowałem to. Przy drugim otwarciu problem nadal występował, więc dałem uaktualnienie. I co? I jajco, bug dziewiczo nieskalany dotykiem programistów radośnie pojawił się na serwerze produkcyjnym, gdzie występował ze 3 tygodnie nim jako tako został załatany.

A na ostatnim otwarciu serwera deweloperskiego było co? A to - 

Więc jak mamy serio traktować robienie zgłoszeń, skoro zespół menedżersko-programistyczny Gaijin ma je w głębokim poważaniu?

Inna jeszcze sprawa, że jakiś czas temu spartolono to oficjalne forum, i jego wyszukiwarka to niedziałające gówno - więc w istocie mogłeś nie znaleźć zgłoszeń błędów któregokolwiek z nas.

• Thanks 1
  • Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal

Nie sprawdzałem bug reportów każdego z Was ;) Na Twoim koncie akurat widzę, że jest dużo bug reportów różnej maści, jednak mój komentarz odnosił się do osoby, która twierdziła, że się udzielała w tamtej sekcji. Przez lata korzystałem z sekcji reportowania bugów i z tego co pamiętam jeśli zawiera wszystkie informacje potrzebne to raczej moderatorzy się do nich odnoszą.

Z samolotami-zombie (czyli takimi co to się ruszają bez skóry i organów) walczę już jakiś czas, ale to coś nowego:

1639335178_shot2020_12_1514_57_47.thumb.

https://zapodaj.net/8c399dae91159.jpg.html

Istna postać z uniwersum Marvela, latająca na swoich piardach i rażąca przeciwników oczami.

Coming out: Ja nie lubię gier o zombie, ani gier w uniwersum Marvela. Cholernie nie lubię. Gaijin, nie idźcie tą drogą.

Edited by HaTe78
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

13 minutes ago, HaTe78 said:

Coming out: Ja nie lubię gier o zombie, ani gier w uniwersum Marvela. Cholernie nie lubię. Gaijin, nie idźcie tą drogą.

Mam dla ciebie dobrą wiadomość - gość siedzi w niewidzialnym samolocie Wonder Woman - a to już uniwersum DC. :lol2:

• Haha 2
medal medal medal

24 minutes ago, HaTe78 said:

Z samolotami-zombie (czyli takimi co to się ruszają bez skóry i organów) walczę już jakiś czas, ale to coś nowego:

1639335178_shot2020_12_1514_57_47.thumb.

https://zapodaj.net/8c399dae91159.jpg.html

Istna postać z uniwersum Marvela, latająca na swoich piardach i rażąca przeciwników oczami.

Pewnie masz niezaktualizowane sterowniki, a w sumie to niekompatybilny procesor i kartę graficzną, no i nie zapomnijmy o zasilaczu z czarnej listy :lol2:

Ogólnie to się ciesz że mac'a nie masz, bo oni nawet tego nie mają :016:

PS. @Blady_Sandej Trafił do gułagu za "niepoprawne politycznie" posty i tematy ?

Żebyście tak ogarniali naprawę bug'ów, tak jak moderujecie forum, to gracze byliby zadowoleni.

Cieszcie się tym postem, bo niebawem i on prawdopodobnie zniknie...

• Like 1
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

22 minutes ago, HaTe78 said:

Nie wiem, nie znam się. Znam tylko dowcip o nagiej Wonder, czy tam  Super Woman i Supermenie. I Niewidzialnym Człowieku, który się po wszystkim dość dziwnie poczuł, ale to chyba nie to. Choć muszę przyznać, że ostatnio dziwnie się czuję grając w War Thundera. :lol2:

Wy sobie lepiej znajdźcie inny temat na dowcipy towarzyszu. Będzie zdrowiej, i dla was, i dla naszej ludowej Ojczyzny.

Spoiler

obraz.thumb.png.b0868792080028294f1d5d23

Edited by LernanRuss
  • Haha 2
medal medal medal

Już mam nową nazwę do tej aktualizacji "Bug tracks" :lol2:

No i crash 2 x w tej samej bitwie powietrznej, co ciekawe na czacie bitwy nawet napisali, że też przed chwilą mieli crasha. Więc zbiorowy crash był ;)

Wiecie co Gaijin? Nie mam pretensji, że staracie się poprawić grę, ale robicie to na od...dol. Udostępniacie serwer testowy na 12 godzin, czasami troszkę dłużej, niewiele osób zdąży to przetestować, a jeszcze mniej czasu macie  na naprawę - o ile można tak to nazwać. Bo robicie jak mechanik, który jedno naprawi a drugie popsuje. Mniej pośpiechu, więcej czasu dla użytkowników na testy, więcej czasu na popraki.

Edited by SuperBuster11_PL
  • Like 1
medal medal

No muszę przyznać, że ciężko gra się gorszymi helikopterami, nawet często AH-64 dosyć mocno dostaje. Bardzo dobry jest też niemiecki Eurocopter w helikopterowym EC. Ja grindowałem moje helikoptery w bitwach naziemnych, przynajmniej te niższej ery bo jakoś łatwiej było.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...