Jump to content

[Blog Deweloperski] Efekty wizualne dla pojazdów

Ogólnie piszę, bo to nie dotyczy tylko mnie, masa ludzi ma problemy po tej aktualizacji. Jakieś crashe grafiki, nagłe zmniejszanie jakości tekstur, nie wczytywanie tekstur uszkodzonych samolotów, jest tego cała masa. Wystarczy zerknąć na tematy w pomocy technicznej u nas i na zagranicznym. Zamiast poprawiać szkody, to będą je chyba tylko pogłębiać...

• Like 2
medal medal medal medal

4 minutes ago, _Ponury_Knur_ said:

Wszystkie, które wymieniłem. Przykładowo.

20201129172927_1.thumb.jpg.32147ac1873b9

Tego błędu sam doświadczyłem, pozostałych z listy nie, ale no cóż jest to nowy silnik, a dzięki zgłoszeniom na forum pomagacie nam je wychwycić i naprawić, więc fajnie byłoby jakbyś udokumentował pozostałe błedy :D

Tak. Nagle wszystkim sterowniki szwankują. Wiecie o tych błędach i zamiast nimi się zająć wprowadzacie nowe maszyny. Rzeczywistości  nie da się oszukać. 

Po co powielać bug raporty, które są zgłoszone i po wielokroć imudokumentowane? Pomimo wielu fajnych nowych rzecz, z tymi bugami one bardziej wkurzają niż cieszą. Może jednak warto posłuchać w końcu odbiorców Waszego produktu i go naprawić? 

• Like 5
  • Thanks 1
  • Confused 1
medal medal medal medal medal medal

A mnie nadal żywotnie interesuje, kiedy użytkownicy Maców będą mogli grać bez wywalania gry do pulpitu kilka razy w jednej bitwie (wystarczy zajrzeć na anglojęzyczne forum do działu dla Maców). Nadal nie mogę umieścić żadnego oznaczenia na czołgi lub samolocie. I nie - nie będę robił kolejnego bugreporta na ten temat, sprawa jest wałkowana od wyjścia tej, pożal się Boże, "aktualizacji".

Brak możliwości respawnu w bitwie, pomimo posiadania odpowiedniej ilości PO zdarzył mi się wczoraj. A wy zapowiadacie nową aktualizację, po której możemy oczywiście liczyć na kolejne błędy jako dodatek do już istniejących.

Najnowszy ficzer - "klonowanie" line-upów w hangarze. W ciągu ostatnich dni przydarzyło mi się to dla dwóch nacji. Przykładowo w ZSRR miałem line-upy 5.3 i 8.3. Po czym nagle okazuje się, że mam je nadal, tylko pod 8.3 również mam wszystkie czołgi i samoloty z 5.3. 

Edited by Blady_Sandej
medal medal medal medal medal medal medal

11 hours ago, Blady_Sandej said:

Brak możliwości respawnu w bitwie, pomimo posiadania odpowiedniej ilości PO zdarzył mi się wczoraj. A wy zapowiadacie nową aktualizację, po której możemy oczywiście liczyć na kolejne błędy jako dodatek do już istniejących.

Nie zapomnijmy o powrocie części bugów wcześniej naprawionych. One zawsze wracają. Zawsze. :lol2:

• Like 2
  • Haha 1
medal medal medal

10 minutes ago, MasterBLB said:

Nie żebym krakał, ale wczoraj na devie obustronne naklejki znów były z...rypane ;]

Chopie, nawet nie wiesz jak bardzo tym nie jestem zaskoczony. :lol2:

A jeszcze mniej będę jak to trafi do releasu. :DD

Edited by LernanRuss
  • Haha 1
medal medal medal

6 minutes ago, MasterBLB said:

Nie żebym krakał, ale wczoraj na devie obustronne naklejki znów były z...rypane ;]

Z tego co mówisz wynika, że oni nie aktualizują bugów na dev serwie, który chodzi na innym silniku (!)

A potem wgrywają poprawki i przerzucają pliki z deva na normal.

I jest wielkie zdziwienie że stare bugi się pojawiają.

• Upvote 1
medal medal medal

14 hours ago, pq78 said:

Tak. Nagle wszystkim sterowniki szwankują. Wiecie o tych błędach i zamiast nimi się zająć wprowadzacie nowe maszyny. Rzeczywistości  nie da się oszukać. 

Po co powielać bug raporty, które są zgłoszone i po wielokroć imudokumentowane? Pomimo wielu fajnych nowych rzecz, z tymi bugami one bardziej wkurzają niż cieszą. Może jednak warto posłuchać w końcu odbiorców Waszego produktu i go naprawić? 

A po to, że nie u wszystkich błędy występują, miałem problem z obniżaniem się samoistnie ustawień graficznych po aktualizacji sterownika ale to było z pół roku temu przed New Power. Im więcej będzie bug reportów tym więcej danych zbierzemy i sprawniej je naprawimy.  

• Haha 1
  • Confused 1

2 hours ago, EuroDoragon2 said:

(...) i sprawniej je naprawimy.  

Yebłem, normalnie yebłem :D Cóż, może to jest sposób, zacząć podchodzić do gry i jej developmentu jako swoistego kabaretu.

• Haha 2
  • Upvote 1
medal medal medal medal medal medal medal medal

W sumie taka robota. Co ma chłop pisać? 

Że mają te bug repy we du*ie i naprawią jak im się zachce, a sugestie czy info od graczy też tam mają i robią co chcą - to brzmi trochę niepolitycznie. 

medal medal medal medal medal medal

4 minutes ago, EuroDoragon2 said:

Mówienie o błędach w sekcji forum, która nie jest za to odpowiedzialna, to już Wasz wybór :salute:

Jak mówimy w sekcji do tego przeznaczonej to efekt jest podobny...

Czekam niecierpliwie na następny pacz wprowadzony podczas akcji ZIMA i potok pochlebnych opinii z tym związanych.

• Upvote 5
medal medal medal medal medal

2 hours ago, cebulowy_rycerz said:

Czekam niecierpliwie na następny pacz wprowadzony podczas akcji ZIMA i potok pochlebnych opinii z tym związanych.

medal medal medal

3 hours ago, EuroDoragon2 said:

Mówienie o błędach w sekcji forum, która nie jest za to odpowiedzialna, to już Wasz wybór :salute:

To właściwie czym jest twoje stanowisko Polish Community Co-Ordinator ?

Bo wygląda na to że ograniczyłeś się do tłumaczenia łatek, blogów itp. Wystarczy spojrzeć na twoje posty z ostatnich 30 dni, prócz wypowiedzi z tego tematu, to ciężko coś znaleźć.

Chyba miałeś przekazywać dalej nasze pomysły lub obecne problemy z grą od polskiej społeczności, ale widocznie się myliłem.

Że czytasz różne tematy na forum to wiem, bo widać Cię w tabeli na dole strony...

Skoro piszemy Ci, że były pisane bug reporty i nie ma na nie odzewu, to próbujemy w inny sposób -> pisząc w różnych tematach, bądź bezpośrednio oznaczając Ciebie.

Mamy co tydzień pisać reporty że dalej są pociski widmo (ghost shells) od ponad roku ? Czy że system przełamania kadłubu (hull break) nie działa tak jak powinien ?

A jego ostatnia łatka wprowadziła tylko że pociski AP służa do wybijania po kolei załogantów, a HEAT/HE przy okazji zostały spartolone i nie gwarantują zniszczenia pojazdu na strzał.

• Like 2
  • Upvote 3
medal medal medal medal medal medal medal medal medal

A po co oni majo coś poprawiać, jak kolejny patch i tak przywróci bugi? :lol2:

To jak w "Brunecie wieczorową porą":

- Opłaca się panu robić tę korektę? Oni i tak to wydrukują z błędami.

- No tak, ale już z innymi.

• Haha 2
  • Upvote 1
medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...