Jump to content

W informacji o nowej aktualizacji New Power pojawiły się brytyjskie okręty tj :

• HMS Dreadnought
  • HMS Colossus
  • Montgomery (G95)

Nie ma wzmianki o Garladn (H37) a pojawił się jako premka na dev serwerze ale bez żółtego paska jak inne nowości. 

Pytanie czy będzie wprowadzony w nowej aktualizacji i z jaką banderą.

shot 2020.11.04 08.06.52.jpg

medal medal medal

• 5 weeks later...
53 minutes ago, bangarang_95 said:

Polskiego "malowania"

Nie miał niczego takiego, był przez cały okres służby pod naszą banderą malowany wg. brytyjskich wzorców kamuflażu. Kamuflaż jest też do zdobycia w formie kuponu z battlepass. 

• Upvote 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Bardzo fajnie że mamy polski niszczyciel. Właśnie go zdobyłem, ale mogliby poprawić banderę, bo nie powiewa tylko wygląda jakby była z blachy, ale i tak jestem zadowolony. Jeszcze tylko kilka okrętów: ORP Błyskwica, ORP Grom, ORP Burza, ORP Wicher, ORP Piorun, ORP Kujawiak, ORP Krakowiak, ORP Ślązak, ORP Orkan, ORP GROM II, ORP Wicher II, ORP Warszawa, ORP Warszawa II, a do tego ORP Dragon i ORP Conrad itd. Tylko skąd wziąć coś cięższego ??? Ale nie przejmujmy się. Czesi mają gorzej, chociaż i tak każdy Wilk Morski wie że Czeska marynarka to potęga

PS. Mogli by też dodać morskie emotki

Edited by WROwesku
  • Haha 3
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

Szanta genialna :good:a tak BTW, to Czesi (pewnie śpiewacy szanty tego nie wiedzą) - żeby nie było - dostęp do morza i swoje porty mają ;):

https://pl.wikipedia.org/wiki/Moldauhafen

https://www.money.pl/gospodarka/czechy-wciaz-maja-dostep-do-morza-choc-w-szczecinie-zostala-po-nich-tylko-nazwa-6383311312521345a.html

Większość z tego co wymieniłeś zgłosiłem jako sugestię, oprócz Huntów II serii ( bo te w grze już są - IMO wystarczy skórka)  oraz obydwu Warszaw - rakiet na morzu jeszcze w grze nie mamy.

Edited by derbo81
  • Like 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...