Jump to content

[DEVBLOG] Nové AI letadlové lodě

news_aircraftcarrier_forrestal_com_f7a3c

S vydáním aktualizace War Thunderu: „New Power“ přidáme do hry nové typy AI letadlových lodí, které slouží jako námořní základny pro letadla.

Dobrou zprávou pro piloty War Thunderu je, že v připravované aktualizaci „New Power“ se ve hře objeví několik nových typů AI letadlových lodí, které slouží jako námořní základny v misích s mořem a oceánem. Pro tyto letadlové lodě jsme vyrobili plnohodnotné, velmi podrobné modely ve srovnatelné kvalitě s hratelnými čluny a loděmi již existujícími ve hře.

HMS Ark Royal

• aircraftcarrier_ark_royal_01_1280h720_d3
  • aircraftcarrier_ark_royal_02_1280h720_97
  • aircraftcarrier_ark_royal_03_1280h720_09
Stáhnout tapetu:

Letadlová loď Royal Navy, jedna z prvních s nakloněnou letovou palubou. Loď začala být původně stavěna pod jménem Irresistible, ale později byla přejmenována na HMS Ark Royal, na počest slavné letadlové lodi z druhé světové války, z jejíž paluby vzlétla letadla Swordfish, které následně způsobila kritické poškození německé bitevní lodi Bismarck. Novější Ark Royal se nezúčastnil boje, ale aktivně se účastnil různých cvičení a testů, včetně obecných cvičení v NATO. Na konci 60. let, po modernizaci, dostala letová paluba ještě větší úhel a dovolila tak provoz modernějších palubních letounů typu Buccaneer a Phantom. Ark Royal se tak stala jedinou neamerickou letadlovou lodí schopnou provozovat Phantomy. Letecká skupina na lodi sestávala z asi 40 proudových letadel a palubních vrtulníků. V době svého vyřazení z provozu v roce 1979 byla Ark Royal poslední britskou letadlovou lodí s katapulty a přistáním tzv. „na lana“.

Baku

• aircraftcarrier_baku_02_1280h720_c445ea7
  • aircraftcarrier_baku_03_1280h720_3363a2e
  • aircraftcarrier_baku_05_1280h720_8b4fb94
  • aircraftcarrier_baku_07_1280h720_2ebce81
Stáhnout tapetu:

Těžký křižník s letovým komplementem projektu 1143.4 a se jménem Baku byl postaven v roce 1986 a krátce nato zařazen do služby sovětského námořnictva. Během vojenské služby Baku vykonávala bojové mise v Černém, Středozemním a Barentsově moři a účastnila se různých cvičení. Mezi palubní stroje patřily letouny Jak-38M schopné svislého vzletu i přistání a také protiponorkové vrtulníky. V roce 1990 byl křižník s letadly přejmenován na „Admirál Gorškov“, použit k testování nadzvukového VTOL Jak 141 a v roce 2000 byla loď prodána Indii. Po sérii vylepšení pro potřeby indického námořnictva byla loď v roce 2013 přesunuta do Indie, kde získala jméno Vikramaditya.

USS Forrestal

• aircraftcarrier_forrestal_02_1280h720_af
  • aircraftcarrier_forrestal_03_1280h720_b6
  • aircraftcarrier_forrestal_06_1280h720_bd
  • aircraftcarrier_forrestal_07_1280h720_6b
Stáhnout tapetu:

Americká letadlová loď Forrestal byla postavena v roce 1954 na základě zkušeností získaných americkým námořnictvem během druhé světové války a byla zaměřena na přepravu proudových letadel. Provozní záznamy lodi jsou poměrně rozsáhlé - od výcvikových misí v domácích vodách po „vyvěšení vlajky“ ve Středomoří a účast ve vietnamské válce. Letadlová loď vytvořila rekord ve vzletu a přistání nejtěžšího letadla během série testů amerického C-130 Hercules, při kterých tyto masivní turbovrtulové dopravní letouny několikrát úspěšně vzlétly a přistály na palubě Forrestalu. Tato letadlová loď je nechvalně známá několika náhodnými požáry, při nichž zahynulo velké množství členů její posádky. K nejtragičtější události došlo během války ve Vietnamu, kdy zahynulo více než 130 členů osádky a 21 letadel bylo nenávratně ztraceno. Loď byla vyřazena z provozu v roce 1993 a prodána do šrotu za 1 cent.

tým War Thunderu

• Like 1
  • Confused 1

Asi to je jedno, když se stejně nehrají prakticky žádné námořní mapy nebo to je chystané na něco jiného? Škoda jen, že druhoválečná technika pro šneka přestala prakticky existovat(moderní stroje někomu radost udělají, ale mě to prostě nic neříká). :-(

medal medal medal medal medal medal medal medal

v predbežnych patchnotes sú zväčšené 3 navy mapy na 128km

The size of the following naval location has been increased to 128 km (added more sea area along the edges of the location):

• Honolulu - The island previously was located within range of the location borders and couldn’t be bypassed - now it is possible to bypass it.
  • Saipan
  • Peleliu - A large part of the islands were placed on the edge of the map and it wasn’t possible to bypass them or to locate mission objects on them.
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

19 hours ago, Marseill said:

Asi to je jedno, když se stejně nehrají prakticky žádné námořní mapy nebo to je chystané na něco jiného? Škoda jen, že druhoválečná technika pro šneka přestala prakticky existovat(moderní stroje někomu radost udělají, ale mě to prostě nic neříká). :-(

V tom guláši jakém se hrají ty moderní tanky to nemůže bavit nikoho. Z RB je AB, totální fraška. Ještě se hrají ty nejmenší mapy i jejich zmenšeniny jako Vých. Evropa, Popelka, Džungle apod. :facepalm: 

Na Džungli by se mi líbilo, kdyby z moře na naše bitevní pole střílela nějaká loď. Protože pro vrtulníky nebo JETy je ta mapa moooc velká........:D 

medal medal medal medal medal medal

viz. toto na 8,7 BR. A když jsem do CHATu napsal něco ve smyslu, že hrát nejmenší mapu na tomto BR je ostudou Gaijinu, tak mi bylo odpovězeno, že MODi hrají bitvy taky a mám si dát pozor co píšu :lol2: Hodní spoluhráči, to se musí nechat. Snad mě nenaprášili.

986742538_shot2020_11_0420_55_06.thumb.j

Ja za podobnou hlasku dostal na 7 dni BAN. Pry vulgarni vyjadrovani. Zanadaval jsem na ucet Gajin, kdyz jsem vystrelil na Leoparda 2A5 a ono to z boku sezralo jenom pas. Normalne tam strilim. 

medal medal medal

18 hours ago, Barro said:

viz. toto na 8,7 BR. A když jsem do CHATu napsal něco ve smyslu, že hrát nejmenší mapu na tomto BR je ostudou Gaijinu, tak mi bylo odpovězeno, že MODi hrají bitvy taky a mám si dát pozor co píšu :lol2: Hodní spoluhráči, to se musí nechat. Snad mě nenaprášili.

KGB je všude soudruhu, ber to jako cennou radu. Takové vzpůrné chování nemůže strana tolerovat. 

medal medal medal medal medal medal medal

4 hours ago, Kelnar11 said:

KGB je všude soudruhu, ber to jako cennou radu. Takové vzpůrné chování nemůže strana tolerovat. 

Mně je strana u prdele, tak jak je straně u prdele tohle fórum a názor hráčů ;)

On 04/11/2020 at 22:06, Barro said:

A když jsem do CHATu napsal něco ve smyslu, že hrát nejmenší mapu na tomto BR je ostudou Gaijinu, tak mi bylo odpovězeno, že MODi hrají bitvy taky a mám si dát pozor co píšu :lol2: Hodní spoluhráči, to se musí nechat. Snad mě nenaprášili.

Opravdu jsi to napsal těmito slovy, nebo jsi vypustil nějaká ošklivá slova, aby to vypadalo, že jsi správný chlapík a spoluhráči tě jen zbytečně šikanují a udávají?

A až ti odstraním předchozí příspěvek, budeš taky někde tvrdit, že jsi jen vyjádřil svůj pohled na vývojáře, nenapsal jsi nic špatného, ale někdo tě naprášil a Mod zasáhl?

Já jen abych věděl, na co se mám připravit, protože někteří jedince zde mi opakovaně ukazují, že něco jako běžná slušnost není ani zdaleka takovým standardem, jaký bych očekával.

Takže si dávej pozor ne na to co píšeš, ale jak to píšeš. Ber to jako doporučení, a zařiď se podle svého.

• Like 3

12 hours ago, Jerson said:

Opravdu jsi to napsal těmito slovy, nebo jsi vypustil nějaká ošklivá slova, aby to vypadalo, že jsi správný chlapík a spoluhráči tě jen zbytečně šikanují a udávají?

A až ti odstraním předchozí příspěvek, budeš taky někde tvrdit, že jsi jen vyjádřil svůj pohled na vývojáře, nenapsal jsi nic špatného, ale někdo tě naprášil a Mod zasáhl?

Já jen abych věděl, na co se mám připravit, protože někteří jedince zde mi opakovaně ukazují, že něco jako běžná slušnost není ani zdaleka takovým standardem, jaký bych očekával.

Takže si dávej pozor ne na to co píšeš, ale jak to píšeš. Ber to jako doporučení, a zařiď se podle svého.

Dávám ti srdíčko :good:

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...