Jump to content

Dobry mysliwiec


8 hours ago, flyy7500 said:

Siema jaki mysliwiec na realistyki polecacie? 

 

Podpowiem: to wszystko zależy jakie zabawki lubisz.

- Lubisz kręcić?

- Wolisz po strzale uciekać?

- Może lubisz latać F2F stawiając przed sobą ścianę ołowiu?

- A może wolisz "przy okazji" spuszczać kolegom w czołgach i na okrętach kilka ton demokracji na głowę?

Edited by PL_Andrev
  • Upvote 1
medal medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites

chodzi mi o mysliwiec ktory bedzie jednym z lepszych w serii bo np corsairow jest pare i nwm ktory jest najlepszy na br na ktorym sie znajduje. np niemcami gram bf 109 tym na 4,0 i wg mnie ten jest najlepszy,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudo powiedzieć który jest najlepszy, bo np. jakaś wersja może być bardzo mocna ale może mieć wyższy BR i trafiać na lepszych przeciwników i wtedy już ta konkretna wersja przestaje być mocna. Druga sprawa to indywidualny styl i gusta, każdy gracz gra trochę inaczej więc dla różnych graczy różne cechy samolotu będą się liczyć.

 

Jeśli chodzi o amerykanów to najbardziej lubię P63-C5 ponieważ jest bardzo uniwersalna i nie jest tak ciężkim, topornym myśliwcem jak inne maszyny amerykańskie. Inny którego bardzo lubię to F8F-1b, jeden z najlepszych samolotów tłokowych: szybki, zwrotny, bardzo dobrze uzbrojony, jednak wpływ na moją opinię ma ogromna ilość rozegranych nim bitew SQB. Polubiłem też P-38L (ostatnia wersja) ze względu na bardzo dobre wspinanie, dobre osiągi na dużych pułapach, mocne uzbrojenie w nosie - świetnie nadaje się do strącania niemieckich bombowców Me264 i BV238.

 

  • Like 1
medal medal

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...