Jump to content

P-51C-10 "Red tail"

Witam!  

Zakupiłem samolot P-51C-10 "Red tail", jakie są Wasze oceny tego samolotu ? Według mnie ma słabsze uzbrojenie od poprzednika (4×12,7mm to za mało) które także lubi się zacinać, podatny na uszkodzenia system chłodzenia, dobre wznoszenie ale średnia zwrotność (mam na razie zbadane - opływ aerodynamiczny kadłuba i chłodnicę).

18 minutes ago, bangarang_95 said:

Witam!  

Zakupiłem samolot P-51C-10 "Red tail", jakie są Wasze oceny tego samolotu ? Według mnie ma słabsze uzbrojenie od poprzednika (4×12,7mm to za mało) które także lubi się zacinać, podatny na uszkodzenia system chłodzenia, dobre wznoszenie ale średnia zwrotność (mam na razie zbadane - opływ aerodynamiczny kadłuba i chłodnicę).

Bardzo fajny samolot, nie wiem czy nie najlepszy z Mustangów. Wybadaj nowe km i zrób konserwacje uzbrojenia w zdolnościach pilota to przestaną się zacinać.

medal medal medal medal medal

Jako iż Przybyszowi nie chce się po raz kolejny wałkować tematu amerykańskich samolotów (Mustangów zwłaszcza), podaję staty RideR'a na P-51C:

unknown.png?width=960&height=20

Żeby było śmieszniej, dziś powstała sugestia żeby w SBEC samoloty o oczko wyżej niż minimalne nie kosztowały spawnpointów ani żeby nie miały cooldown'u po zgonie.

Oczywiście, sugestia założona przez fanboy'a Mustangów, który notorycznie chciałby te samoloty niżej, aby były downtierowane oraz spamowalne:

btw. Jeśli dobrze pamiętam, staty które wyżej podałem to głównie tylko EC4, czyli przedział BRów 5.0-6.3.

Uwierzyłbyś że Mustang C mógłby na takim BeeRze całkiem nieźle konkurować?

Edited by Nightwolf_

@UP

Widzę że Adelek nie śpi tylko znowu wymyśla bzdety. Może on jest jakimś wieszczem czy coś?

Co do P-51C to nie latałem na nim i raczej nie planuje w najbliższym czasie. Ogólnie nie jestem fanem mustangów, ale oczywiście doceniam je jako fantastyczne myśliwce. Po prostu nie moje klimaty, Ja raczej bardziej w kierunku F4U czy też P-47.

Z obserwacji wiem że powiedzieć o nim OP to chyba niedomówienie. 4.0 dla Mustanga z Packardem jest śmieszne. Dla przykładu posłużę się A-36. Ten samolocik świetnie sobie radzi na EC3 (przedział BR 3.7-4.7), no to dodajmy do tego lepszą sprężarkę, żeby nie zdychał na 3000m i kilka koni mocy extra. No ten że ten.

Tyle w temacie.

A "tylko" 4x12,7? Jeśli dla kogoś to mało to polecam sobie pograć z tydzień na włoskich lub japońskich myśliwcach uzbrojonych w 12,7mm, a po tym czasie od razu wskoczyć w P-51C.

@bangarang_95

Ammo uniwersalne.

Co do "wykręcania" to fakt, można, ale pamiętaj że ten samolot nie służył do kręcenia się. Podobnie z resztą jak większość burgerplanów.

Mówię o tym bo wiele osób uważa jakiś samolot za gówniany, tylko dlatego bo "kiepsko się kręci". Przez takie wadliwe myślenie takie rodzynki jak F4U biją wczesnowojenne konstrukcje nie dając im jakichkolwiek szans.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...