Jump to content

1.101 – pletykák, tények, kívánságműsor

• 2 weeks later...
On 26/05/2020 at 13:28, Lord_KROK said:

A következő verzió a 2.01 lehet. Vajon mikor és milyen változásokat hoz? 

Hallottam olyan okfejtést is, hogy 1.101-el folytatjuk. De amennyiben 2.01 lesz valami nagy durranásra számítok, mondjuk változtatható szárnyú vadászgépek/vadászbombázók (MiG-23/27, Szu-24, F-111A, F-14 Tomcat, Mirage G, Panavia Tornado) jöhetnének dögivel. Esetleg a hajóknál lehet valami nagy durranás még (rakétafegyverzet bevezetése, bár az a jelenlegi BR rendszert úgy felrúgná mint a büdös szart). Mindkettő jó lenne, lévén a tankosokkal kissé elszaladt a ló, '80-as '90-es évekbeli gépek vannak 10.0 környékén, míg a repülőknél a csúcstechnika az a '60-as évek elején megrekedt, a hajóknál pedig még rosszabb a helyzet.

• Upvote 1
medal

On 04/06/2020 at 20:39, IGLA_HUN said:

Hallottam olyan okfejtést is, hogy 1.101-el folytatjuk.

Ebben is lehet valami, pláne h érdekük a játékot minél inkább béta fázisban tartani. 

On 04/06/2020 at 20:39, IGLA_HUN said:

De amennyiben 2.01 lesz valami nagy durranásra számítok, mondjuk változtatható szárnyú vadászgépek/vadászbombázók (MiG-23/27, Szu-24, F-111A, F-14 Tomcat, Mirage G, Panavia Tornado) jöhetnének dögivel. Esetleg a hajóknál lehet valami nagy durranás még (rakétafegyverzet bevezetése, bár az a jelenlegi BR rendszert úgy felrúgná mint a büdös szart). Mindkettő jó lenne, lévén a tankosokkal kissé elszaladt a ló, '80-as '90-es évekbeli gépek vannak 10.0 környékén, míg a repülőknél a csúcstechnika az a '60-as évek elején megrekedt, a hajóknál pedig még rosszabb a helyzet.

Akkor én is. Viszont nem csak járművekre számítok ebben az esetben, hanem a hibák kijavítására (és még több keletkezésére) valamint új pályákra stb. ha pedig a sok apróságot is megoldanák, mint pl mutassa hánykor írtak rád, vagy épp neked is h milyen magasan van a kijelölt gép, stb. akkor pláne örülnék.

Persze tudom, a járműveket lehet eladni. Egy rakás II Vh-s gép ránkférne. :)

• Like 1
medal medal

25 minutes ago, Lord_KROK said:

Ebben is lehet valami, pláne h érdekük a játékot minél inkább béta fázisban tartani. 

Akkor én is. Viszont nem csak járművekre számítok ebben az esetben, hanem a hibák kijavítására (és még több keletkezésére) valamint új pályákra stb. ha pedig a sok apróságot is megoldanák, mint pl mutassa hánykor írtak rád, vagy épp neked is h milyen magasan van a kijelölt gép, stb. akkor pláne örülnék.

Persze tudom, a járműveket lehet eladni. Egy rakás II Vh-s gép ránkférne. :)

Béta fázisban? Hol élsz te?! 1.63 volt az utolsó bétás patch, az 1.65-tel jött el az official release!

Ne felejtsd el barátom, a modellezők, skinezők nem feltétlen tudnak bugot javítani, míg a programozók nem feltétlen értenek a modellezéshez. De egy programozó közös ismerősünk megkérheted, hogy egy általad megjelölt gépre készítsen festést, ha nem hiszed. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy úgy elhajt, mint a magzatvizet.

medal

On 09/06/2020 at 20:12, IGLA_HUN said:

Béta fázisban? Hol élsz te?! 1.63 volt az utolsó bétás patch, az 1.65-tel jött el az official release!

Ne felejtsd el barátom, a modellezők, skinezők nem feltétlen tudnak bugot javítani, míg a programozók nem feltétlen értenek a modellezéshez. De egy programozó közös ismerősünk megkérheted, hogy egy általad megjelölt gépre készítsen festést, ha nem hiszed. 100%-ig biztos vagyok benne, hogy úgy elhajt, mint a magzatvizet.

Fogalmam sincs, hogy miből gondolod, hogy azt hiszem h a programozó meg a modellező ugyanaz, mert közlöm h tudom nem ua. Ezt valamelyik ilyen régi topuicba ki is fejtettem azzal együtt h nyilván a modellezőket is fizetni / dolgoztatni kell. 

Ami a béta dolgot illeti, én másképp tudtam

medal medal

Modellezőknek lehetne munkát adni bőven. Rengeteg régi jármű van, amire igencsak ráférne egy frissítés. Bf 109-ek, FW 190-ek, Zérók, stb. De lehetne folytatni az egyéb tárgyak, növények újramodellezésével is, mert némelyik elég ocsmány.

• Like 2
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

2 hours ago, Kulcsos12 said:

Modellezőknek lehetne munkát adni bőven. Rengeteg régi jármű van, amire igencsak ráférne egy frissítés. Bf 109-ek, FW 190-ek, Zérók, stb. De lehetne folytatni az egyéb tárgyak, növények újramodellezésével is, mert némelyik elég ocsmány.

Teljesen igazad van. Csak ugye azokból már nemigen lenne pénz, hogy régi sok esetben regular gépet újramodelleznek. Pedig sokat dobna a színvonalon

medal medal

55 minutes ago, Lord_KROK said:

Teljesen igazad van. Csak ugye azokból már nemigen lenne pénz, hogy régi sok esetben regular gépet újramodelleznek. Pedig sokat dobna a színvonalon

Egy időben újra volt modellezve jó pár Messzer, Spiti, miegyéb, de azért vannak prioritások. Prémgépek, új gépek, és ha marad idő, akkor majd a régiek felújítása.

medal

On 11/06/2020 at 13:42, IGLA_HUN said:

Egy időben újra volt modellezve jó pár Messzer, Spiti, miegyéb, de azért vannak prioritások. Prémgépek, új gépek, és ha marad idő, akkor majd a régiek felújítása.

Amúgy kb így van 

medal medal

• 2 months later...

Nyitva a Hype szerver tesztelésre. Nos, kipróbáltam azokat a német tankokat, amik géppuskát kaptak a tornyukra. Az új puska működik, viszont a régi, ami az ágyú mellett van a toronyban, az még elforgatott toronnyal is előre lő. :facepalm::lol2:

szerk.: Jó(?) hír: Nem csak a német tankoknál lett elcseszve, hanem nemzettől függetlenül mindegyiknél.

Edited by Kulcsos12
medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal medal

On 22/08/2020 at 22:54, Kulcsos12 said:

Nyitva a Hype szerver tesztelésre. Nos, kipróbáltam azokat a német tankokat, amik géppuskát kaptak a tornyukra. Az új puska működik, viszont a régi, ami az ágyú mellett van a toronyban, az még elforgatott toronnyal is előre lő. :facepalm::lol2:

szerk.: Jó(?) hír: Nem csak a német tankoknál lett elcseszve, hanem nemzettől függetlenül mindegyiknél.

Na, akkor megint remek hibákkal indulhatunk majd. 

Azt lehet tudni, hogy ez is 1.99XX lesz vagy ez már 2.X lesz? 

Illetve, hogy milyen újdonságok lesznek még? 

medal medal

• Gelesztaa changed the title to 1.101 – pletykák, tények, kívánságműsor
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...